Jump to content

Наше фотографије дана (не учитавајте туђе са нета већ своје)

Оцени ову тему


Препоручена порука

манастир Ђунис...

 

Манастир Покрова Пресвете Богородице у Ђунису :)

А и манастир Светог Романа је у Ђунису (ако неко, можда, не зна) :)

Земаљско је за малена царство, а небеско увек и до века.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Манастир Покрова Пресвете Богородице у Ђунису :) А и манастир Светог Романа је у Ђунису (ако неко, можда, не зна) :)

 

pa ne znam Jeco,,,,kada smi isli na poklonicko putovanje, rekli su nam manastiri Djunis i sv.Roman.....a znas i sama da vecinu manastira nazivaju po mestima gde se nalaze....

https://www.google.rs/#q=manastir+djunis

https://www.google.rs/#q=manastir+sveti+roman

 

:pivo:

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kaona i dalje

 

picture-014.jpg

 

Одавно се мислим - како монаси и монахиње могу овако лепо да уреде манастир и околину, а народ од својих кућа и насеља направио онакву срамоту да не може да се гледа. И онда ми паде на памет да је наше окружење огледало наше душе. :(

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Одавно се мислим - како монаси и монахиње могу овако лепо да уреде манастир и околину, а народ од својих кућа и насеља направио онакву срамоту да не може да се гледа. И онда ми паде на памет да је наше окружење огледало наше душе. :(

 

Nemaju ljudi televizor pa imaju vremena i za te stvari :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

pa ne znam Jeco,,,,kada smi isli na poklonicko putovanje, rekli su nam manastiri Djunis i sv.Roman.....a znas i sama da vecinu manastira nazivaju po mestima gde se nalaze....

https://www.google.rs/#q=manastir+djunis

https://www.google.rs/#q=manastir+sveti+roman

 

:pivo:

 

Пусти, мила, неупућене људе. Ево http://www.eparhijaniska.rs/%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%80%D0%B8 

А, ево и званичне Фејс странице https://www.facebook.com/ManastirPokrovaPresveteBogorodiceUDunisu/timeline

 

Манастир Покрова Пресвете Богородице је надалеко чувен. Једно је од највећих светилишта у Србији. Сваког 13/14 октобра (о Празнику Покрова Пресвете Богородице) окупља се на хиљаде верника како би присуствовало целоноћном бденију.

 

Земаљско је за малена царство, а небеско увек и до века.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Иначе, у манастиру Св. Роман, можеш, по некад,  да ме сретнеш... Или у продавници или за судопером :D обично се мувам около :D

Мада скоро нисам била, баш сам се ужелела...

Земаљско је за малена царство, а небеско увек и до века.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

у манастиру Св. Роман, можеш, по некад, да ме сретнеш..
divno....jak utisak je ostavio manastir na mene...

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Brate da ti nisi ovo maznuo sa neke reklame, a? :)))

 

Зна да користи фото-апарат за разлику од нас... :)

 

beach_zps97725d7e.jpg

 

Подвизавање

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...