Jump to content

Грађански рат у Украјини


Препоручена порука

пре 5 минута, haveaniceday рече

I na 200 000 podstanara, dodje jos 100 000.. sta ce se desiti sa cenama stanova? Sta kaze zakon ponude i traznje? 

Pa koliko je rusa doslo u zadnjih pola godine? Pa tu vise nije problem stanarina vec ce Srbi uskoro postati nacionalna manjina i bice marginalizovani...

:))

I sta kazes doslo 100 000 informaticara iz Rusije u Srbiju i rade na crno i placaju stanarinu od 700 € pa na vise?

Koji si ti plicak majko mila ...:))

Znaci sada u Beogradu imas 100 000 beskucnika Srba koje su Rusi isterali?

:))

Spavaju u kartonskim kutijama

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, Bilbija рече

Nemas ti svoje misljenje, Danas je formirao i serviaro tvoje misljenje koje su ti nakalemili i ti zivis u zabludi da je to tvoje misljenje.

Druze o cemu ti pricas, ja sam u fazonu da glasam za vucica koliko me nervira opozicija i danas, pre  god sam zavitlavao ovde Cloudkinga da cu da glasam za vucica cist oda se on nervira ti mi sada pricas da moje misljenje "danas formira".

Pa u redu ako mislis da sam glup, al bas si me podcenio ako mislis da mi "danas" formira misljenje. :))) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Bilbija рече

Pa koliko je rusa doslo u zadnjih pola godine? Pa tu vise nije problem stanarina vec ce Srbi uskoro postati nacionalna manjina i bice marginalizovani...

:))

 

Ovom bibliju ne odgovaraju ni danas, ni blic, ni rts.. svi oni lazu da je doslo 100 000 rusa...

image.png.fd6c55f42cafbad3b40957367dad481b.png

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, haveaniceday рече

Znaci i RTS mi ispira mozak? 

 

Ne nego ti pruza ingormaciju o broju porodica Ruskih, ako imas sta da ukljucis i da razmislis, koliko taj broj porodica moze da izmeni i etnicku sliku Srbije i koliko moze vda utice na cene stanova u zemlji gde 600 000 ljudi su podstanari

Ima ih manje nego egipcana u Srbiji...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Bilbija рече

Ne nego ti pruza ingormaciju o broju porodica Ruskih, ako imas sta da ukljucis i da razmislis, koliko taj broj porodica moze da izmeni i etnicku sliku Srbije i koliko moze vda utice na cene stanova u zemlji gde 600 000 ljudi su podstanari

Pa evo, u poslednjih godinu dana cene stanova su skocile po 100% do 200 %. To pratim redovno jer sam podstanar u Beogradu. I tacno se poklapa sa ratom u ukrajni. 

To ne mogu da ti dokazem, moraces sam da odes na oglase po fejsbuku i pogledas koliko su trazili za dvosoban stan na zvezdari pre godinu dana i koliko traze danas. Ja samo kao podstanar u beogradu mogu da ti dam moje svedocenje da su skocili po 100 %. Stanovi koji su bili 250 eura sada su 500, 600 eura. 


Sta ti mislis, zasto je to? 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, haveaniceday рече

Pa evo, u poslednjih godinu dana cene stanova su skocile po 100% do 200 %. To pratim redovno jer sam podstanar u Beogradu. I tacno se poklapa sa ratom u ukrajni. 

To ne mogu da ti dokazem, moraces sam da odes na oglase po fejsbuku i pogledas koliko su trazili za dvosoban stan na zvezdari pre godinu dana i koliko traze danas. Ja samo kao podstanar u beogradu mogu da ti dam moje svedocenje da su skocili po 100 %. Stanovi koji su bili 250 eura sada su 500, 600 eura. 


Sta ti mislis, zasto je to? 
 

Ne mogu ja tebi da objasnim o kolikoj kolicini gluposti se radi kada mi ti kazes da je doslo 100 000 rusa i da su im stanodavci izdali stanove po vecoj ceni, sto logicno povlaci za sobom da sada imas 100 000 Srba koji spavaju po kartonskim kutijama jer su izbaceni na ulicu ood strane stanodavaca.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Цитат

Ne mogu ja tebi da objasnim o kolikoj kolicini gluposti se radi kada mi ti kazes da je doslo 100 000 rusa i da su im stanodavci izdali stanove po vecoj ceni, sto logicno povlaci za sobom da sada imas 100 000 Srba koji spavaju po kartonskim kutijama jer su izbaceni na ulicu ood strane stanodavaca.

Da je doslo 100 000 rusa to je zvanicni podatak vlade Republike Srbije. (osim ako rts ne laze)

Ne povlaci za sobom da spavaju po kutijama, nasli su stanove na losijim lokacijama. Otisli su u bataju, mladenovac, obrenovac, ovcu, borcu, krnjacu.... ali to je povecalo i kirije tamo, i sada nam je svima kupovna moc slabija. 

Osoba koja je zivela na kraju zvezdare i placala 250, 300 eura, putovala je do posla 15  minuta do centra beograda, sada zivi u borci ili bataji i treba joj pola sata. 




 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 27 минута, haveaniceday рече

Ovom bibliju ne odgovaraju ni danas, ni blic, ni rts.. svi oni lazu da je doslo 100 000 rusa...

image.png.fd6c55f42cafbad3b40957367dad481b.png

 

Pazi ovo , u Srbiji ima 500 000 djaka.... Uspevas li da ukapiras o kojoj kolicini kretenizma se radi kada neko kaze da se menja etnicka slika Srbije zbog 600 ruske dece?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Bilbija рече

Pazi ovo , u Srbiji ima 500 000 djaka.... Uspevas li da ukapiras o kojoj kolicini kretenizma se radi kada neko kaze da se menja etnicka slika Srbije zbog 600 ruske dece?

Ma sta me briga za etnicku sliku djaka. Ja ti pricam o onome sto znam da se desava, o etnickoj slici rec nisam rekao, niti me zanima niti imam misljenje o tome. Ali za stanove i IT firme i radnu snagu pratim i znam sta se desava.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Bilbija рече

Vidis, tebi i tebi slicnima mogu da uvaljuju budalastine u koje vi verujete, mi koji koristimo sivu masu nismo podlozni manipulaciji.

A sta je tacno manipulacija? Ja pokusavam da uhvatim sta ti hoces da kazes da je tacno manipulacija? Mozes da mi pojasnis...
1. Da li je manipulacija da je u Srbiju doslo 100 000 Rusa?
2. Da li je manipulacija da su cene stanova skocile po 100% (i vise)?

Ne razumem uopste je l se ti slazes sa ovim stvarima ili mislis da su i to manipulacije? 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, haveaniceday рече

Ma sta me briga za etnicku sliku djaka. Ja ti pricam o onome sto znam da se desava, o etnickoj slici rec nisam rekao, niti me zanima niti imam misljenje o tome. Ali za stanove i IT firme i radnu snagu pratim i znam sta se desava.

 

Citiras ovde i postavljas linkove na kretenske tekstove koji bi po tebi trebali da potvrde tvoju pocetnu pricu o povecanju stanarina zbog najezde Rusa i zbog toga sto ne placaju porez kao ti (10%) vec samo 3-4% i da je ta razlika u porezu uticala na povecanje stanarina. nadam se da nisi zaboravio o cemu pricamo? A ja ti pokazujem koliko je tvoja teza budalastina dokazujuci ti i pokazujuci ti koliko su kretenski dokazi kojima pokusavas da potkrepis svoju pocetnu tvrdnju.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, haveaniceday рече

A sta je tacno manipulacija? Ja pokusavam da uhvatim sta ti hoces da kazes da je tacno manipulacija? Mozes da mi pojasnis...
1. Da li je manipulacija da je u Srbiju doslo 100 000 Rusa?
2. Da li je manipulacija da su cene stanova skocile po 100% (i vise)?

Ne razumem uopste je l se ti slazes sa ovim stvarima ili mislis da su i to manipulacije? 

 

WWW.VREME.COM

U popisu stanovništva koji je u toku do kraja oktobra, popisuju se i strani državljani. Naime, neko lice je stanovnik mesta u kojem se popisuje ukoliko

 

Citat:

"Procene su da je oko 6.000 ruskih građana dobilo radnu dozvolu u Srbiji, oko 3.500 boravak u našoj zemlji po osnovu “spajanja sa porodicom”, a skoro 2.000 ih je u procesu dobijanja radne dozvole. Veliki broj njih je uspeo da produži svoj turistički boravak. Samo 18 ljudi iz Rusije zatražilo azil u Srbiji.

 

Gde nestade ostalih 100 000 rusa genije? I daj mi link na statisticke podatke o broju od 100 000 rusa u srbiji..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...