Jump to content

Jedna svetska religija

Оцени ову тему


Препоручена порука

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Razne agenda se sprovode u svetu kako bi se formirao taj famozni novi svetski poredak, jednu agendu upravo gledamo i to je agenda da se porazi Rusija i Ruski svet u svakom smislu i do kraja i bez ikakve milosti.

Jedna od agendi se tice i oko ovoga gore sto pise, tj.ujedinjenja svih religija i vera u jednu veru i religiju i da u stvari nema sustinske razlike izmedju vera i religija i da sve na svoj nacin vode ka spasenju i istinskom bogu.

Znaci to su agende jedne zajednicke svetske politike, jedne ekonomije, i jedne zajednicke vere, koje ce agende ceo svet i svi ljudi morati da prihvate onako ili ovako, milom ili silom. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па чује се зато што је скуп у Казахстану.. Уосталом чује се и српски кад се окупе милови монтенегрини у секти ЦПЦ као да то ишта значи. Русија је праведна утолико што се противи огољеном сатанизму данашње западне империје која хоће да овлада светом. Руси стоје као највећа препрека том остварењу, на челу са својом Црквом а која је Христова. 

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 32 минута, sampaganini92 рече

Па чује се зато што је скуп у Казахстану.. Уосталом чује се и српски кад се окупе милови монтенегрини у секти ЦПЦ као да то ишта значи. Русија је праведна утолико што се противи огољеном сатанизму данашње западне империје која хоће да овлада светом. Руси стоје као највећа препрека том остварењу, на челу са својом Црквом а која је Христова. 

Ne znam, ta priča o pravoslavnom ruskom caru...mislim da moramo biti obazrivi. Jedini car koji će doći pre Hrista je antihrist. A i neki od Optinskih staraca je rekao da će se antihrist roditi u St Petersburgu. Videćemo...

  • Оплаках :)) 1

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 23.9.2022. at 7:18, sanja84 рече

@Bokisd ne znam Boki da li su gledao, ali na onom skupu se čuje baš dosta ruskog... Mislim da je ideja o pravednoj rusiji samo varka. Žao mi je naroda, ali... 

Има оно предање о Москви као трећем Риму и наследику Византије у духовном и историјском контексту и на основу тог предања постоји у Русији та идеја о праведној Русији и многи духовници у РПЦ су писали о томе да је то историјска улога Русије према овом свету и целом човечанству.

Ја то сада лично видим и у овом рату и догађајима у Украјини, Русија је овде на страни правде и истине и против лажи и зла који долази првенствено из Западне цивилизације и Русија и сада у овом историјском тренутку оправдава ту улогу у идеји о праведној држави и сличној теорији о праведном рату Just war theory.

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...

"Fakt čekeri" nikad ne spavaju :smeh1:

FAKTOGRAF.HR
WWW.LOGICALLY.AI

The Congress of Leaders of World and Traditional Religions did not codify or ratify the creation of a new ‘One World Religion’.

 

  • Оплаках :)) 1

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne znam sta te tu buni toliko? Ti medjuverski skupovi se odrzavaju vec decenijama, a iako sam se iskeno potrudio da nadjem bilo gde nisam video bas nikakav osnov tvrdnji da je sad 2022 zvanicno uspostavljen taj krislam. Toga prosto nije bilo, isti skup i isto trabunjanje kao i uvek.

Uostalom sve i da je formirana, kakve veze to ima sa nama pravoslavnima? 

Kakve veze to ima sa realnim stanjem u svetu. Da li ce muslimani sad odjednom i da se krste i veruju da je Isus mesija? Da li ce katolici u juznoj americi da se okrecu ka Meki u molitvi 5 puta dnevno i veruju u Alaha. Sve su to gluposti i nema nikakve potrebe da se opterecujes time, ti tj mi imamo veru u jedinoga Boga i treba zivotom da je svedocimo a ove fiktivne deklaracije macku o rep. Nikad dalje je uspostavljanje novog svetskog poretka pa sa njim nikad dalje i jedne svetske religije.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 23.9.2022. at 13:37, sanja84 рече

..to ja malo...paranoišem...

sanjooooo, sanjice, prestani bre da paranoišeš i trabunjaš! To je zarazna bolest,  počeo je i kopitar da ti pravi društvo......:))) :))

  • Волим 1

Lucerna corporis tui est oculus tuus. Si oculus tuus fuerit simplex, totum corpus tuum lucidum erit. Si autem oculus tuus fuerit nequam, totum corpus tuum tenebrosum erit. Evangelium Secundum Matthaeum 6, 22-23

In nomine + Patris, et + Filii, et Spiritus + Sancti. Amen.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...