Jump to content

Отац Зоран Ђуровић постављен за духовника цркве Ружице у Београду

Оцени ову тему


Препоручена порука

мислим је се са тобом не слажем у свему али ти си за ову екипу докторирао теолгију и ако си само адвокат :)) Ово бре не знам шта да кежем забрињавајуће:)

Рече безуман у срцу својем: нема Бога.
Трула су и мрска дјела њихова. (Пс. 13, 1)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 1.2k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни дани

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

пре 2 часа, Zoran Đurović рече

Написах ово што би се у неком житију оплело на 120 страна са све хвалоспевима за све, али је ово реалан живот и јасан показатељ да је Бог овде са нама.

Тако је, оче! Бог је овде, С НАМА! И слава Богу што те коначно чујем да говориш тако, да ту нема подјеле, на нас и њих. Него управо то што кажеш:

пре 2 часа, Zoran Đurović рече

ми смо овде сви прионули на молитву и би чудо.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Александар Милојков рече

Не врдам, покушавам да ти објасним да не двојиш молитве Цркве од молитве светитеља, у овом случају Сете Петке. Бог услишава молитве Цркве и светитељи су ту са нама, као Црква. Грех је рећи да нису молитве свештеника помогле. Јесу. И објаснио сам зашто и како.

ко је рекао да нису помогле не измишљај, него људи када иду у Цркву моле се светитељима, а не поповима не знам зашто хвалите попа преко нета и још је јуродив.  Нико нормалан се не моли попу када иде у Цркву него светитељима.

Рече безуман у срцу својем: нема Бога.
Трула су и мрска дјела њихова. (Пс. 13, 1)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Родољуб Лазић рече

Није ми јасно зашто се том догађају даје таква обојеност, као да сте ти или ви учинили чудо. Јер кажеш - прионули смо на молитву и десило се чудо. Чудо је учинило заступништво свете Петке пред Богом, на Ваше молитве.

Рођо, ево шта си рекао. И овим завршавам дискусију.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Onufrije рече

ко је рекао да нису помогле не измишљај,

Ено види изнад ко је рекао. А да ти буде лакше, да поново цитирам Рођине речи:

Цитат

Чудо је учинило заступништво свете Петке пред Богом, на Ваше молитве.

Чудо је учинио Бог, а ради молитава своје Цркве - а Црква су сви и Свети и они који су јошна путу светости.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Чудо је учинило заступништво свете Петке пред Богом, на Ваше молитве.

Није се добро изразио али није био далеко трбао је да каже и ваше молитве, али не молимода нас заступају попови као што ти кажеш да је  и то у реду јер то није нормално

 

Рече безуман у срцу својем: нема Бога.
Трула су и мрска дјела њихова. (Пс. 13, 1)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Onufrije рече

Чудо је учинило заступништво свете Петке пред Богом, на Ваше молитве.

Није се добро изразио трбао је да каже и ваше молитве, али не молимо преко попова  као што ти кажеш да је  и то у реду јер то није нормално

 

Молимо се као Црква, као Тело Христово - у томе је снага молитве. Том истом снагом (идентитетом Цркве) су и Светитељи свети. Свакако, ближи су Богу од нас, јер су они тамо где ми још увек путујемо. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, Александар Милојков рече

Ено види изнад ко је рекао. А да ти буде лакше, да поново цитирам Рођине речи:

Чудо је учинио Бог, а ради молитава своје Цркве - а Црква су сви и Свети и они који су јошна путу светости.

Чудо је учинило заступништво свете Петке пред Богом, на Ваше молитве.

па није рекао не него на :)) Шта је требао још да дода

Рече безуман у срцу својем: нема Бога.
Трула су и мрска дјела њихова. (Пс. 13, 1)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Александре, ти си феномен. Ја сам рекао да је чудо учинило заступништво свете Петке пред Богом, на молитве свештеника, и ја грешим, мени држиш лекције, а ти си рекао  да сев захваљујеш не њима (свештеницима),  не светој Петки, не Цркви (што си се накнадно присетио и богословски елаборирао,) него њему, чије је молитве, кажеш, Бог услишио, и ти си у праву.  Ајде, батали, леба ти.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

доктор:) теологије прича да нико не разуме

испада да се попови моле пред престолом Божојим

Рече безуман у срцу својем: нема Бога.
Трула су и мрска дјела њихова. (Пс. 13, 1)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Изгл

пре 13 минута, Onufrije рече

па није рекао не него на

Изгледа да је у овоме чвор, да је он све време моје "на" читао као "не". 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Родољуб Лазић рече

Александре, ти си феномен. Ја сам рекао да је чудо учинило заступништво свете Петке пред Богом, на молитве свештеника, и ја грешим, мени држиш лекције, а ти си рекао  да сев захваљујеш не њима (свештеницима) не светој Петки, него њему, чије је молитве Бог услишио, и ти си у праву. Ајде, батали, леба ти. 

 

 

 

Захвалио сам се Ави, као и многим другим оцима, браћи и сестрама за које сам знао да су се молили. И не видим шта сам у томе погрешно урадио? Овде сам се захвалио Ави, јер је човек поменуо то што се десило. На неким другим местима ми се јаве неки други људи који су се молили и ја им се тамо такође захвалим. Не видим шта је ту спорно?

 

2021-11-20 (4).png

2021-11-20 (3).png

2021-11-20 (2).png

2021-11-20.png

2021-11-20 (5).png

Link to comment
Подели на овим сајтовима

на или не, дај Боже да је тако али нисам сигуран. Нека чудна теологија је пре у питању.

Рече безуман у срцу својем: нема Бога.
Трула су и мрска дјела њихова. (Пс. 13, 1)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Родољуб Лазић рече

Изгл

Изгледа да је у овоме чвор, да је он све време моје "на" читао као "не". 

Изгледа. Заиста сам читао као "не". Извињавам се, превид.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Родољуб Лазић Извини Рођо, превидео сам. Слабо видим, а ове за читање купујем у Лилију. :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...