Jump to content

Протести у Београду, јул 2020

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 6 часа, Вилер Текс рече

Свакако је могуће да дође до ширења вируса због овог окупаљања. И то је одговорност оних који су се окупљали.

Међутим, ми сада већ имамо тзв други талас за који је власт одговорна а за који неће да сноси одговорност већ лопту пребацује на народ. То је безобразно, дрско и ружно. Они морају да сносе одговорност, да имају образа повукли би се али су срасли са фотељама и изгледа да нема цене која би их одвојила од власти, за коју нису сопособни.

Već sam napisao, ako krive vlast zbog toga, zašto rade isto što i vlast? 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, haveaniceday рече

Vucic moze da zatvori sve javne prostore(kafice, pozorista, restorane)  da zabrani javna okupljanja preko recimo 5 ljudi, i da "naredi" obavezno nosenje maski u zatvorenim prostorijama kao sto su banke, apoteke, prodavnice.

Ali Vuci iz nekog cudnog razloga bira ono sto niko drugi ne radi - apsolutnu zabranu kretanja.

Jednostavno ljudi nece to, jer ni ne trebaju da imaju to, niti ih to stiti. Sve ovo gore ih stiti, ali apsolutna zabrana kretanja ih ne steti sigurno. Sta vise - setanje je pozitivno, drzanje ljudi zatvorenim u kuci moze samo da ih napravi bolesnijim i sklonijim da dobiju koronu a ne da ih zastiti.
 

Nisam ni ja za totalni karantin. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Дејан рече

Već sam napisao, ako krive vlast zbog toga, zašto rade isto što i vlast? 

 

Из бунта. Не оправдавам али разумем јер сам и сам осетио шта значи тотално закључавање а не живим у вили нити имам двориште нити викендицу на Тари. А да ли мислиш да власт треба да одговара за овакво понашање у време епидемије, закључај јуриш откључај јер нама треба, закључај и окриви народ? Имају ли носиоци власти по теби икакву одоговрност или не?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Вилер Текс рече

Из бунта. Не оправдавам али разумем. А да ли мислиш да власт треба да одговара за овакво понашање у време епидемије, закључај јуриш откључај јер нама треба, закључај и окриви народ? Имају ли носиоци власти по теби икакву одоговрност или не?

Ja ne razume. Sem bunta zarad bunta. Bez smisla i cilja sa samo destruktivnim posledicama. Nije 15 vek.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Дејан рече

Ja ne razume. Sem bunta zarad bunta. Bez smisla i cilja sa samo destruktivnim posledicama. Nije 15 vek.

Пријатељу излазак на улицу је био због претњи закључавањем од истих оних који су све откључали и дозволили и онда одговорност пребацили на народ. Природна реакција је бунт. После се у протест увукло и шта треба и шта не треба....

Многи људи немају ни двориште него живе у солитерима. Разумеш ли шта то значи кад имаш малу децу?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Дејан Да ли власт треба да сноси одговорност што је дозволила све живо зарад избора а онда покушала да оптужи народ за други талас?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 49 минута, Вилер Текс рече

Пријатељу излазак на улицу је био због претњи закључавањем од истих оних који су све откључали и дозволили и онда одговорност пребацили на народ. Природна реакција је бунт. После се у протест увукло и шта треба и шта не треба....

Многи људи немају ни двориште него живе у солитерима. Разумеш ли шта то значи кад имаш малу децу?

Pišem da znam, nisam za zatvaranje, proteste smatram glupim i besmislenim. Ne izmišljajte toplu vodu, sve se desilo, sve je vidjeno, nemojte biti generali posle bitke i davati objašnjenja za dešavanja koja su svima jasna.

Nema ja ništa orotiv da ljudi idu na protest, ali ne ovao suicidno.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 50 минута, Вилер Текс рече

@Дејан Да ли власт треба да сноси одговорност што је дозволила све живо зарад избора а онда покушала да оптужи народ за други талас?

Ne treba. Ta priča o masovnom zaražavanju na izborima je šuplja koliko i glave koju tu priču forsiraju.

Bio sam na izborima , više od pola Srbije nije ni izašlo na izbore.

Prvo te isprskaju, u redu držana distanca, maska , rukavice, ko nije imao dobio je na izbornom mestu. Nije smelo više od dvoje da udje na glasačko mesto.

Svaki, ali svaki odlazak u prodavnicu je daleko rizičniji. Prvo 90 posto Srbije ide u prodavnicu jednom dnevno, jednom u dva dana, jednom nedeljno, a na izbore si išao aamo jednom ove godine. 

Šuplje glave pa šuplje i priče. Nije Srbija jedina organizovala izbore.

Svakako da utakmice, svadbe i ostale stvari nisu smele da se dopuste. Da li. Neko treba da odgovara?

Ako će neko zbog toga da odgovara, onda treba da odgovara svako ko je išao i podržavao proteste.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Дејан Добро. Хвала. Нема потребе да причамо на ову тему. Значи нема одговорности у власти јер су дозвољена та масовна окупаљања.

Видиш ја сам ово говорио за продавнце да су ризик а да Литургија није ризк па ти онда упореди причешће и пудниг. Нека те.

пс: избрисао сам део везан за уткамице, јер нисам видео предзадњу реченицу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Вилер Текс рече

@Дејан Добро. Хвала. Нема потребе да причамо на ову тему. Значи нема одговорности у власти јер су дозвољена та масовна окупаљања.

Видиш ја сам ово говорио за продавнце да су ризик а да Литургија није ризк па ти онда упореди причешће и пудниг. Нека те.

пс: избрисао сам део везан за уткамице, јер нисам видео предзадњу реченицу.

Nemoj da izvrćeš  ono što sam ja pisao oko pričešća i pudinga.

A posle sam ja bot

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, Дејан рече

Nemoj da izvrćeš  ono što sam ja pisao oko pričešća i pudinga.

A posle sam ja bot

Никада ниси објаснио шта си хтео да кажеш тиме а написао си кад сам рекао да је супермакрет ризик "да ли једете пудинг истом кашичицом". Не могу да тражим то сад али мислим да се добро сећам. Ето ако можеш објасни шта си хтео да кажеш.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ана Брнабић: Погрешили смо, али нисмо криви ми, крива је СЗО.

Ок, криви су Марсовци. 

Не брините се, дакле, за сутра; јер сутра бринуће се за се. Доста је сваком дану зла свога.

(Мт.6, 34)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, БанеЛ рече

Ана Брнабић: Погрешили смо, али нисмо криви ми, крива је СЗО.

Ок, криви су Марсовци. 

Brnaba je sou!

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Вилер Текс рече

Никада ниси објансио шта си хтео да кажеш тиме а написао си кад сам рекао да је супермакрет ризик "да ли једете пудинг истом кашичицом". Не могу да тражим то сад али мислим да се добро сећам. Ето ако можеш објасни шта си хтео да кажеш.

Objasnio sam ja više puta, ali ljudi nemaju znanja, volje a često ni inteligencije da razumeju. Linija manjeg otpora jel prilepiti etiketu, dići parolu. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Дејан рече

Objasnio sam ja više puta, ali ljudi nemaju znanja, volje a često ni inteligencije da razumeju. Linija manjeg otpora jel prilepiti etiketu, dići parolu. 

Не ниси. Али нека буде да ти све знаш а да су људи без интелигениције, воље и знања. Нема везе, нека те.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...