Jump to content

Дошли смо до краја пута... Поуке одлазе у историју...


Препоручена порука

пре 5 минута, Рапсоди рече

Мени је пре пар недеља обрисао разбибригашку тему " Синдикат форума "(која је била баш кул ) :D хтела сам да се форумаши удруже, изаберу свога члана  који би био нешто као синдиклни модератор :D који би наравно лобирао за нас рају форумаше. Било би ту  и полуткица, пилетине за џабака али  један од првих предлога је био да се ограничи политички аганжман  модерације, посебно Декија :D у року од секунд ми обриса тему :smeh1:

Možda nije namjerno...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 421
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 1 минут, kopitar рече

Možda nije namjerno...

Ма омакло му се да ми случајно напише ПП да ми брише тему, без образложења зашто то чини . 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Bokisd рече

Pa, bre Deki,.... (ako je tako kako tebi deluje sa Jankom),.... ostalo jos 3 weeks, cemu banovanje..... ovde izgleda kako je pocelo, moracemo kada dodje konacno dan gasenja Pouka,..... da organizujemo ko za Veliki post - Nedelju prastanja,.... i, da se svi medjusobno oprostimo i odemo sa mirom.....:D ... inace, cemo da se posvadjamo svi na kraju, kad ne treba....

Ма он то по узору драгог му А. Вучића, да тера силу и бахати се док још може јер им обојици полако време владања истиче:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Рапсоди рече

Ма омакло му се да ми случајно напише ПП да ми брише тему, без образложења зашто то чини . 

Nemoj da brineš po uskrsnuću mrtvih dobiješ sve nazad i ispriku od admina.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Просечан србенда рече

Ма он то по узору драгог му А. Вучића, да тера силу и бахати се док још може јер им обојици полако време владања истиче:D

Jok, po uzoru na Putina

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ако, којим случајем одлучим да Поуке оставим у животу, због свих оних добрих људи којима ово место заиста значи и који желе и да помогну развој Поука,а таквих људи је заиста пуно, али и који знају са каквим се лично притисцима срећем да би једно место као што је наше постојало, то значи да ћемо мењати политику рада форума. Већ имам неке планове, али то ћемо видети да ли вреди покретати.

Већ сам рекао, сајт не сме да буде место за испољавање фрустрација, политичких свађâ, разних лудила...

Кад је мени мука да отворим поједине теме, како је тек гостима који први пут дођу?

С тим у вези, видећемо да ли треба ствари гурати напред и самим тим променити буквално све што није добро, јер су Поуке, као што су то многи заборавили, замишљене као мисионарски сајт.

 

О бесмислицама појединих форумаша који желе да сврстају администрацију сајта не неку политчку страну - нећу се ни обазирати. Потпуно сам "оперисан" од тога. Такође, нећу ни по коју цену дозволити било коме да моје име овде провлачи кроз политичко блато и доводи ме у везу са било ким. Кажем, личне фрустрације могу да се испољавају на другим местима.

На мојим личним профилима на друштвеним мрежама не дозвољавам никакве расправе, докаазивања, свађе... Прерастао сам то. То не значи да ми неко и даље није драг, пријатељ итд... мада и то може да значи, зависи од контекста.

Све примедбе на мој рад, на рад мојих пројеката итд... може увек лично да ми каже, преко приватних порука, телефоном, мејлом, лице у лице... а те јавне прозивке ме апсолутно не занимају. Зато их чиста срца бришем, без појашњења. Лично јављање, са уважавањем мог чина и тога ко сам, схватам добронамерно и веома радо мењам ствари ако увидим да постоји грешка. Ко на то није спреман - може одмах да се пакује.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 46 минута, Иван Ц. рече

Ако, којим случајем одлучим да Поуке оставим у животу, због свих оних добрих људи којима ово место заиста значи и који желе и да помогну развој Поука,а таквих људи је заиста пуно, али и који знају са каквим се лично притисцима срећем да би једно место као што је наше постојало, то значи да ћемо мењати политику рада форума. Већ имам неке планове, али то ћемо видети да ли вреди покретати.

Већ сам рекао, сајт не сме да буде место за испољавање фрустрација, политичких свађâ, разних лудила...

Кад је мени мука да отворим поједине теме, како је тек гостима који први пут дођу?

С тим у вези, видећемо да ли треба ствари гурати напред и самим тим променити буквално све што није добро, јер су Поуке, као што су то многи заборавили, замишљене као мисионарски сајт.

 

О бесмислицама појединих форумаша који желе да сврстају администрацију сајта не неку политчку страну - нећу се ни обазирати. Потпуно сам "оперисан" од тога. Такође, нећу ни по коју цену дозволити било коме да моје име овде провлачи кроз политичко блато и доводи ме у везу са било ким. Кажем, личне фрустрације могу да се испољавају на другим местима.

На мојим личним профилима на друштвеним мрежама не дозвољавам никакве расправе, докаазивања, свађе... Прерастао сам то. То не значи да ми неко и даље није драг, пријатељ итд... мада и то може да значи, зависи од контекста.

Све примедбе на мој рад, на рад мојих пројеката итд... може увек лично да ми каже, преко приватних порука, телефоном, мејлом, лице у лице... а те јавне прозивке ме апсолутно не занимају. Зато их чиста срца бришем, без појашњења. Лично јављање, са уважавањем мог чина и тога ко сам, схватам добронамерно и веома радо мењам ствари ако увидим да постоји грешка. Ко на то није спреман - може одмах да се пакује.

 

"...то значи да ћемо мењати политику рада форума"-охрабрујућа реченица.

Мислим да Поуке имају кредибилитет,и да би било лепо да се ураде неке промене и покуша још једном.Верујем да постоји добра платформа за даљу мисију.Мислим да би неке квалитетне промене мотивисале људе да се активније и креативније укључе ,а мислим да би се могле отворити и неке могућности за финансијску подршку.

ЖРУ

:CARPEEE:

Нифада :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Нифада рече

"...то значи да ћемо мењати политику рада форума"-охрабрујућа реченица.

Мислим да Поуке имају кредибилитет,и да би било лепо да се ураде неке промене и покуша још једном.Верујем да постоји добра платформа за даљу мисију.Мислим да би неке квалитетне промене мотивисале људе да се активније и креативније укључе ,а мислим да би се могле отворити и неке могућности за финансијску подршку.

ЖРУ

:CARPEEE:

Хвала драга сестро.

 

Да,  многе ствари је потребно променити, ако заиста будемо желели да ово функционише. Надам се да смо толико свесни да Поуке нису као било који други сајт.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Одлична је идеја да се расправе о политици и томе слично, стави у затворени подфорум, одакле теме неће искакати у објавама нових порука. Тако нешто има на другим озбиљним форумима.

Моја је жеља одавно била да постоји један теолошки затворени подфорум, да могу сви да га читају али да не може било како да се пише на њему. Да треба да се зна идентитет учесника и да буду забрањени било какви напади на личност саговорника. Да буде једна искључиво теолошка дебата. Да не постоји могућност коментара који није искључиво о датој теолошкој теми.

Не знам да ли сте приметили, али месецима нема ниједне актуелне теолошке теме на форуму. То дефинитивно није здраво. Али је још нездравије било када се одређене теолошке теме затрпају бесмислицама од свађа и провоцирања.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Milan Nikolic рече

Не знам да ли сте приметили, али месецима нема ниједне актуелне теолошке теме на форуму. То дефинитивно није здраво.

Primetio sam da je moja aktuelna teološka tema od pre dva dana prvo obrisana a zatim nova ista takva zaključana. To definitivno nije zdravo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Иван Ц. рече

Ако, којим случајем одлучим да Поуке оставим у животу, због свих оних добрих људи којима ово место заиста значи и који желе и да помогну развој Поука,а таквих људи је заиста пуно, али и који знају са каквим се лично притисцима срећем да би једно место као што је наше постојало, то значи да ћемо мењати политику рада форума. Већ имам неке планове, али то ћемо видети да ли вреди покретати.

Чекам васкрсење мртвих. И живот будућега века. Амин!

:sunce:

... и сав живот свој Христу Богу предајмо

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Дуго пратим сајт Поуке. Небројено много интересантних и поучних текстова сам пронашла на истом. 

Регистровала сам се искључиво из једног јединог разлога да подржим останак и опстанак сајта Поуке.

Свако добро! Радује ме могућност да се сајт не угаси, од ❤️ поздрав.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...