Jump to content

НАРОДНЕ ПАТРОЛЕ у центру Београда због миграната (видео)

Оцени ову тему


Препоручена порука

Управо сада, Tumaralo. рече

A do sada ti se sviđalo?

 

Pa, ja sam za to da, ako smo već pustili te ljude da prođu kroz našu zemlju, treba prema njima i da se ponašamo humano. Bez ikakvih "narodnih" patrola i gluposti, nego naterati državu da obezbedi sigurnost i nama i njima. Ali, podsticati zapošljavanje stranaca dok ne možeš da zaposliš ni domicilno stanovništvo... to mi je već van pameti.

porukom-dobrote-nahrani-gladnog.thumb.jpg.e6722ef9e536dc201ac006f5bb88acb0.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Desiderius Erasmus рече

podsticati zapošljavanje stranaca

Ništa ne brini -  "...ako privrednik zaposli nekog iz inostranstva i obezbedi mu zaradu, veću od 217.656 dinara tokom pet godina za njih će porezi i doprinosi biti niži do 70 odsto." :D

RS.N1INFO.COM

Premijerka Srbije Ana Brnabić i predsednik Privredne komore Srbije Marko Čadež predstavili su privrednicima mere...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Branka62 рече

Ništa ne brini -  "...ako privrednik zaposli nekog iz inostranstva i obezbedi mu zaradu, veću od 217.656 dinara tokom pet godina za njih će porezi i doprinosi biti niži do 70 odsto." :D

RS.N1INFO.COM

Premijerka Srbije Ana Brnabić i predsednik Privredne komore Srbije Marko Čadež predstavili su privrednicima mere...

 

Ali, opet ne razumem zašto to nisu ponudili za zapošljavanje građana Srbije?

porukom-dobrote-nahrani-gladnog.thumb.jpg.e6722ef9e536dc201ac006f5bb88acb0.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 24 минута, Desiderius Erasmus рече

Pa, ja sam za to da, ako smo već pustili te ljude da prođu kroz našu zemlju, treba prema njima i da se ponašamo humano. Bez ikakvih "narodnih" patrola i gluposti, nego naterati državu da obezbedi sigurnost i nama i njima. Ali, podsticati zapošljavanje stranaca dok ne možeš da zaposliš ni domicilno stanovništvo... to mi je već van pameti.

A nije ti van pameti da uvoziš sirotinju iz celog sveta dok ti se domicilno stanovništvo ubija jer nema da plati struju?

WWW.BLIC.RS

Muškarac Z. S. (37), iz sela Velika Jasikova kod Zaječara, rano jutros izvršio je samoubistvo vešanjem, kako se sumnja, iz...

Samo ne treba da ih favoriziju na slobodnom tržištu i sve je ok?

--

Naravno, ovo ne govori u prilog da treba organizovati eskadrone smrti da istrebljuju već pridlošle migrante LOL

Link to comment
Подели на овим сајтовима

RS.SPUTNIKNEWS.COM

Турски председник Реџеп Тајип Ердоган потврдио је да је Турска отворила границе ка Европској унији за сиријске...

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ЗАШТО СЕ МИГРАНТИ ШАЉУ У ЕВРОПУ А НЕ У БОГАТЕ МУСЛИМАНСKЕ ЗЕМЉЕ?

29. фебруара 2020.
Screenshot_53-4.jpg

Док се европским землјама приговара како нису учиниле доволјно да приме бројне мигранте који бјеже са Блиског Истока, Саудијска Арабија – која није удомила ниједну једину избјеглицу – има 100.000 климатизованих шатора који могу представлјати дом за чак три милиона лјуди.
Да цијела ситуација буде још интересантнија, сви ти шатори су празни!

Шатори су величине 8 са 8 метара, а изградила их је Влада Саудијске Арабије 90-их година прошлог века.

У себи садрже кухињу и купатило.

 

Kако наводи “Амусинг Планет”, шатори би могли пружити уточиште за скоро свих четири милиона сиријских избјеглица које су раселјене због ратних дешавања у тој землји.

Према писању Вашингтон Поста, богате землје Залива, као што су Саудијска Арабија, Kатар и Kувајт, нису примиле ниједну сиријску избјеглицу.

Док истовремено одбија да прими избјеглице, Саудијска Арабија понудила се да изгради 200 џамија за пола милиона избјеглица које се очекују да ће доћи у Нјемачку.

Међутим, истовремено европске землје суочиће се са милионима избјеглица – лјудима са којима Европлјани не дијеле ни културу ни религију.

(Вестинет.рс)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

DNEVNAGAZETA.COM

Jedan zabrinuti građanin poslao je Dnevnoj Gazeti video materijal migranata koji prave probleme na ulicama Obrenovca. Kako...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Paradoksologija ово су исти они безазлени што шетају твојим крајем... ови ће за неколико дана прећи  Грчку и стићи ће  до Г Принципа .... гарантујем да се неће едуковати успут ...  

Link to comment
Подели на овим сајтовима

U Turskoj se trenutno nalazi 3,6 miliona sirijskih migranata, a Erdoğan već duze vrijeme prijeti Evropi da će ih sve “pustiti”. U petak je svoje prijetnje i ostvario.

“Šta smo napravili u petak? Otvorili smo granice. Nećemo ih zatvoriti. Zašto? Zato što Evropska unija treba održati obećanja koje je dala”, kazao je danas Erdoğan, misleći na sporazum iz 2016. godine s EU o zaustavljanju izbjegličkog protoka u zamjenu za milijarde evra pomoći.

Na snimcima te televizije vide se ljudi koji bacaju kamenje na grčku policiju sa turske strane granice, i uzvikuju "Alahu Akbar".

Vlasti nisu dozvolile medijima da se približe sa grčke strane i drže ih na udaljenosti od oko kilometra

 

 

1.jpg

 

 

 

AFP_1PG2TU.jpg

 

 

download.jpg

 

 

 

 

 

 

AFP_1PG2JP-1.jpg

AFP_1PG2ZT.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Предраг М рече

@Paradoksologija ово су исти они безазлени што шетају твојим крајем... ови ће за неколико дана прећи  Грчку и стићи ће  до Г Принципа .... гарантујем да се неће едуковати успут ...  

Нису они криви него ови шго баш инсистирају на поштовању закона па траже пасоше и визе. Срам их било.

"... Всјакоје ниње житејскоје отложим попеченије ... "    "... Нека буде воља Твоја... "     Верујемо или не верујемо, питање је сад!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

WWW.RTRS.TV

Радио Tелевизија Републике Српске, Најновије вијести - Бањалука, Република Српска, БиХ, Србија. На једном мјесту...

- Оно што ћемо овај пут морати да учинимо, уколико дође до већег прилива миграната, да се организују не само наша полиција и службе него да то учинимо кроз неки облик организовања у селима, свим мјестима - рекао је Додик.

Pozdrav iz RS-a :smeh1:

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја ово ваше уопште не капирам.

Србија ће бити транзит док не крене афрички талас, за рецимо 7-8 година. Погледајте документарац Let's Make Money (2008). Ако ови сад не знају да укључе бојлер, они неће знати шта је купатило. Неће им требати ни Србија, но шума, у шуми свега има, милина... Па скочи и заскочи...

Можда овај континентални инжењеринг има везе са климатским променама, неотпорни бели народ уступа место неком новом народу који стварањем  Паневропе и антропорфном мимикрјом Европу прилагођава наступајућим суптропским појасевима и лагано наш тен тамни да сви будемо као Тутанкамон. Благо ли се женама, јебеш соларијум и паре за продор Монике Белучи која чучи, баксуз каква је, у свакој Ангели Меркел.

И шта онда кукате који мој? 

А да, европске и српске цркве постаће музеји, кано пирамиде, да наша тамне пути и равнодушна деца траже тајне пролазе неког новог Дена Брауна, а сви ће водити до мистерије коју су њихови стари звали Светим Савом и Богом Живим.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...