Jump to content

Прогон Српске Православне Цркве у Црној Гори од стране конвертита

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Одговори 2.6k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

пре 1 минут, jovanstanic рече

Vec rekoh u prvoj poruci da je rec o nepostojecoj lokalnoj crkvi i da su zato dve uzastopne recenice kanonski besmislene.

(ta crkva je MCP,.... nije valjda da mislis da je e.Grigorije bas toliko odlepio da jedno prica i da drugo misli....:D,.... nije valjda da prica da ne postoji crkva u CG, tako po tebi ispada...)

Dobro, i koje su onda indikacije po tebi ? Koji je onda problem sa tom nekom....nepostojecom lokalnom crkvom....? 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Bokisd рече

nije valjda da prica da ne postoji crkva u CG, tako po tebi ispada...

Opet podmetanje. Po drugi put ti kazem da Grigorije nije rekao crkva u CG nego lokalna crnogorska crkva i da to nije isto. Zasto to radis? Izvinjavas se pa opet radis isto? To nije dobro za dusu da to radis sebi.

пре 5 минута, Bokisd рече

Koji je onda problem sa tom nekom....nepostojecom lokalnom crkvom...

Sto ne postoji. Razumes?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Pontifex Emeritus рече

Ти си тај који је од имена помесне Цркве направио догађај

Oko imena koje pomesne crkve sam napravio dogadjaj? Mislis na lokalnu crnogorsku crkvu? Bravo.

пре 5 минута, Pontifex Emeritus рече

Дакле, ти правиш драму око нечег што сам ниси у стању да образложиш

Da primetio sam da si napisao gomilu poruka u kojima nisi odgovorio na problem lokalne crnogorske crkve. Kao i Bokisd koji mi uporno ucitava svoje besmislice.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Pontifex Emeritus рече

Канонске границе неке помесне Цркве утврђују се или на сабору, или признањем од стране осталих помесних (сестринских) Цркава понаособ.

I zato lokalna crnogorska crkva ne postoji vidis da umes kada se potrudis.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, jovanstanic рече
пре 5 минута, Bokisd рече

nije valjda da prica da ne postoji crkva u CG, tako po tebi ispada...

Opet podmetanje. Po drugi put ti kazem da Grigorije nije rekao crkva u CG nego lokalna crnogorska crkva i da to nije isto. Zasto to radis? Izvinjavas se pa opet radis isto? To nije dobro za dusu da to radis sebi.

Nije podmetanje,....nego ti neces da se izjasnis u cemu je konkretno problem sa objasnjenjem Grigorija nacina funkcionisanja ckve (te reci su bile Milu upucenje, to je vrlo bitno).

пре 3 минута, jovanstanic рече
пре 7 минута, Bokisd рече

Koji je onda problem sa tom nekom....nepostojecom lokalnom crkvom...

Sto ne postoji. Razumes?

Pa, vidi, ja tebe razumem i mislim da na pogresnu vodenicu naginjes bratko moj.... nego ti ne razumes ili imas neke druge poglede u vezi intervjua Grigorija,...... jer za njega vec postoji crkva u CG, nema neke nepostojece crkve u CG...:!:

Da li si pazljivo procitao intervju ?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Pontifex Emeritus рече

То је све Ђукановићева прича. Инсистирање на имену као суштинском одређењу помесне Цркве. То и Ђукановић хоће. Цео његов наопаки наум на томе почива. 

Da, i zato mu i e.Grigorije objasnjava u ovom intervju sta je zaista crkva Bozija....(licno se njemu obraca,,.... Врло је важно да људи обрате пажњу на то о чему се овде ради, а чини ми се да се ради о томе да господин Ђукановић уопште не зна шта је то Црква....itd..)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Brat Jovo se upecao u @Bokisd ove mreže. Misli da se Bokac sa njim nadgornjava, a Bokac to čini da bi  pokazao da je nepogrešiv ko rimski papa :))

Jovo jednu a Boki :flying-helicopter-smiley-emoticon::flying-helicopter-smiley-emoticon::flying-helicopter-smiley-emoticon: desant...iskrcavanje Bokijevih argumenata na Normandiju....Niksic...negde na lokalu.

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Dok ne dodje Romejac, da ga malo zamenimo (mada je to nemoguce :)). Siguran sam da ce posle Jovinih argumenata Milo poceti da cita Zizjulasa :))...ili Florovskog "O granicama Crkve"...pa onda kad pocne da dribla rukama)

 

После војске, због литија на удару и полиција Црне Горе

 

 

RS.SPUTNIKNEWS.COM

Полицијски шефови МУП-а Црне Горе позивају на разговоре службенике за које су имали сазнања да на друштвеним...

 

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, Ćiriličar рече

Brat Jovo se upecao u @Bokisd ove mreže. Misli da se Bokac sa njim nadgornjava, a Bokac to čini da bi  pokazao da je nepogrešiv ko rimski papa :))

Jovo jednu a Boki :flying-helicopter-smiley-emoticon::flying-helicopter-smiley-emoticon::flying-helicopter-smiley-emoticon: desant...iskrcavanje Bokijevih argumenata na Normandiju....Niksic...negde na lokalu.

 

objektivno nema sta,....salim se... :D .... ali, dobar si ti covek Cirilko i objektivan, nisam dosad koliko sam na forumu video objektivnijeg coveka od tebe....(nema veze to sa time sto me objektivno hvalis....:D...)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мерсо Меховић: Ишао сам и ићи ћу на литије са кумовима и пријатељима! Своје чувам, а туђе поштујем и не дам!

 

WWW.IN4S.NET

Велико, братско хвала Мерсу и свим мухамеданцима који бране наше богомоље. Добро се добрим враћа!

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Спремио јавни сервис нову емисију о нашој Митрополији. Сјутра вече ће да буду на удару свештеници и њихова имовина. Најављено је то, има и 10, 15 дана од тада. Пробаћу да нађем линк. 

 

Нек нам Бог да среће да се врате дани, славни дани наше прошлости...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...