Jump to content

Препоручена порука

пре 1 минут, Anika рече

Da, jasno mi je, vidim i vi ste svi veliki pravoslavci, a i drzite se saveta blazenopocivseg patrijarha Pavla "Neka vam reci budu blage, a argumenti jaki. " Vasi argumenti su zaista "jaki", nema sta! :0212_rolleyes:

Protojerej-stavrofor Milan Radulovic mi je dovoljan argument za sve.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, بسم الله الرحمن الرحيم рече

Protojerej-stavrofor Milan Radulovic mi je dovoljan argument za sve.

A izvini, ko je sad pa on, koja je to njegova prica i kakve veze ima sa svima njima? Uz duzno postovanje, nikad cula. 

 

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Anika рече

A izvini, ko je sad pa on, koja je to njegova prica i kakve veze ima sa svima njima? Uz duzno postovanje, nikad cula. 

 

Sluzbena tajna, al će kroz tomos biti otkrivena.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, بسم الله الرحمن الرحيم рече

Sluzbena tajna, al će kroz tomos biti otkrivena.

Vrlo si "zanimljiv". Znaci, nemas odgovor. 

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Anika рече

Vrlo si "zanimljiv". Znaci, nemas odgovor. 

Imam ja odgovor, ali nije vrijeme. Mogu neku asocijaciju samo dati   Zizjulas Emanuil Cetinje Tomos Bart Gojko Milan klobuk Lohi Lomi

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, بسم الله الرحمن الرحيم рече

Protojerej-stavrofor Milan Radulovic mi je dovoljan argument za sve.

Malo izguglah... Prevodio Kuran. Sto bi se reklo "dokon pop i jarice krsti". :0212_rolleyes:

Ima nesto cudno u njegovom pogledu i izrazu lica, videh sliku i malo se uplasih. 

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Anika рече

Ima nesto cudno u njegovom pogledu i izrazu lica, videh sliku i malo se uplasih. 

Saznace se uskoro...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, بسم الله الرحمن الرحيم рече

Saznace se uskoro...

A i ti si neki ljubitelj islamske veroispovesti, sudeci po username-u? Odakle samo izvirete? :0212_rolleyes:

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, Anika рече

A i ti si neki ljubitelj islamske veroispovesti, sudeci po username-u? Odakle samo izvirete?

Bolje i postovaoc bratske religije, no kulta Slobodana Milosevica, čija kcer Marija bi vjenčana u NVO CPC.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Anika niko ni-od-kud ne izvire. Postoje ljudi kojima je posao da znaju neke stvari. I da ih upotrebljavaju s vremena na vreme da bi se ocuvao mir, tj da bi vi mogli da sedite i cukate na poukama, ne razmisljajuci, i naravno da takve ljude pljujete, jer blazeni su oni koji u ne-znanju prebivaju.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, بسم الله الرحمن الرحيم рече

Bolje i postovaoc bratske religije, no kulta Slobodana Milosevica, čija kcer Marija bi vjenčana u NVO CPC.

Koja sad "bratska religjija"? Jesi li ti uopste krsten? :D Majko moja, s kim ja diskutujem. Smesni ste. 

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Anika рече

"bratska religjija"

Сваког монотеисту мораш поштоват, научи се неким основним принципима Хришћанства.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, بسم الله الرحمن الرحيم рече

Сваког монотеисту мораш поштоват, научи се неким основним принципима Хришћанства.

Vazi, hocu, taman kad i ti naucis to isto. :D

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Anika рече

Vazi, hocu, taman kad i ti naucis to isto. :D

Клонити се зилота у широком луку. Тако да заобиђи ме, јер ми нарушаваш мисаони простор.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, بسم الله الرحمن الرحيم рече

Клонити се зилота у широком луку. Тако да заобиђи ме, јер ми нарушаваш мисаони простор.

Bice mi zadovoljstvo. Imam isti osecaj. :D

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...