Jump to content

Епископ Атанасије (Јевтић): СРПСКА АРХИЕПИСКОПИЈА ЖИЧКА – ПЕЋСКА ПАТРИЈАРШИЈА И ЦАРИГРАДСКА ПАТРИЈАРШИЈА, ОДНОСИ КРОЗ ИСТОРИЈУ

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 2 минута, Zoran Đurović рече

Па и то је неко решење.

Само су Артемија рашчинили, не верујем да ће и Максима, мада ко зна ако крене да повлачи неке сулуде потезе. Пурић није имао преступе као Максим па је пензионисан а Максим још није. Ни не знам које је званично објашњење Пурићевог пензионисања, мислим да су написали да има здравствених проблема.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 139
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

пре 4 минута, Zoran Đurović рече

Да му ученик ради супротно, ако убедим @Александар Милојков сви ћете морати да потпишете да сам аутентични чудотворац и да наручите икону Аве од 2 метра па да се стави у амфитеатру БФ!:)) 

Али ја да је насликам, нећу неког дунстера!

Navi tekst na SS: Ikona jereja Djurovića  :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Zoran Đurović рече

Да му ученик ради супротно, ако убедим @Александар Милојков сви ћете морати да потпишете да сам аутентични чудотворац и да наручите икону Аве од 2 метра па да се стави у амфитеатру БФ!:)) 

Али ја да је насликам, нећу неког дунстера!

Да ради супротно се видело још од јануара чини ми се.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Жика рече

Да ради супротно се видело још од јануара чини ми се.

Да си ти жив и здрав, Ава то видео пре не знам колико година. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Жика рече

Само су Артемија рашчинили, не верујем да ће и Максима, мада ко зна ако крене да повлачи неке сулуде потезе. Пурић није имао преступе као Максим па је пензионисан а Максим још није. Ни не знам које је званично објашњење Пурићевог пензионисања, мислим да су написали да има здравствених проблема.

Зависи из чијег угла гледамо. Ако је гледано из угла доживотног ректора, онда је Еп. Јован крив 5 пута више.

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Zoran Đurović рече

Да си ти жив и здрав, Ава то видео пре не знам колико година. 

Пишем на основу његових изјава о ситуацији у Украјини. Чини ми се да је у јануару дао прву изјаву. А видело се и раније да заступа Цариград.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Жика рече

Пурићевог пензионисања

Да ли зна неко нешто више о разлогу пензионисања?

„Бојим се Бога који је високо и гледа. Бојим се и човека који нема Бога!”

                                                                                 Византијска пословица

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Леон Професионалац рече

Зависи из чијег угла гледамо. Ако је гледано из угла доживотног ректора, онда је Еп. Јован крив 5 пута више.

Нисам добро упућен. Само сам упоредио Максима и њега.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, ronin рече

Да ли зна неко нешто више о разлогу пензионисања?

Нисам добро упућен. Читао сам да су се неки свештеници побунили против епископа Јована и жалили патријарху.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, ronin рече

Да ли зна неко нешто више о разлогу пензионисања?

Човек у годинама. 

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Вукашин рече

Ne verujem da će se e. Maksim oglašavati po ovom pitanju. Nije glup da radi protiv sebe. Dočekan je na nož od celokupne javnosti. 

Ко зна. Ништа није искључено. Већ се оглашавао а вероватно је знао да ће бити дочекан на нож.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Леон Професионалац рече

Човек у годинама. 

којим годинама, он је млад човек. 

„Бојим се Бога који је високо и гледа. Бојим се и човека који нема Бога!”

                                                                                 Византијска пословица

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Жика рече

Нисам добро упућен. Читао сам да су се неки свештеници побунили против епископа Јована и жалили патријарху.

па и против вл.Максима се се побунили неки свештеници па га нису пензионисали.

„Бојим се Бога који је високо и гледа. Бојим се и човека који нема Бога!”

                                                                                 Византијска пословица

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...