Jump to content

Зоран Ђуровић: Одпоздрав стручњаку за светост, Родољубу Лазићу

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 5 часа, Драгана Милошевић рече

Aj sad svi da kažete ime svog episkopa? 

Архиепископ и митрополит ?

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 2.9k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 4 часа, Драгана Милошевић рече

Ма ја вам дајем на знање и храм и пароха, не могу да се сакријем нигде. Епископ тимочки Г Иларион; храм Свете Тројице, парох протојереј Милан.

Који град? Откуд ми знамо колико има цркава посвећених Педесетници?

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Zoran Đurović рече

Житија су досадна

Нека јесу. Богу фала, редован сам на богослужењима, певамо на српском па не морам да се гњавим amin-nas

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, grigorije22 рече

Doktor sve objasnio :ani_biggrin:

 

Untitled10.png

Он је луд. Па сам себе је дисквалификовао. Мука, није у стању да то схвати. ?

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Zoran Đurović рече

Ствар је прилично једноставна. Павле је рекао, али и Исус, да чуда по себи нису гарант светости, него љубав. Други критеријум је да неко не проповеда јерес и расколе. После тога има других критеријума када се наиђе на компликоване случајеве. 

За Рођу је ствар јасна, јер је он секта/јерес, а онда проповеда мржњу према другима јер тврди да ће само православни да се спасу.  

Сетимо се Симона гатара. 

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Zoran Đurović рече

Ти мање грешиш дркајући него језиком.

Јоооој! Исполивах се пивом! Па да ли сте нормални? 12:smeha:

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Zoran Đurović рече

Скочи са Бранковог моста. 

Али с моста на бетон! 

Ако промаши бетон па падне у воду може да преживи 12:smeha:

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 57 минута, Flavius Belisarius рече

Ako sam ja u pitanju, vec sam se predstavljao na za to predvidjenoj temi, a ima i fotografija ako koga zanima.

Omiljeni mi je vojskovodja Justinijanov pulen, zato i ime.

E da, parohija Toloska (Podgorica), o. Predrag Scepanovic :)

Неко време сам живео у Далматинској ?

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Леон Професионалац рече

Неко време сам живео у Далматинској ?

Gde sve vi niste ziveli ajmeee:))

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Леон Професионалац рече

Неко време сам живео у Далматинској ?

Komso, kad budes kroz stare krajeve onda javi se, ne valja se sam pivo piti :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 21 минута, Јелена011 рече

Gde sve vi niste ziveli ajmeee:))

Исправио сам ово живео у италик. 

Да не испадне да сам живео оно право. Подгорица је моја велика љубав. То је град где ћу живети кад будем отишао у пензију. Скоро сваки ћошак знам. 

Да ли @Flavius Belisarius воли Скалине? Да ли се сећа ОГП-а?

Сваки пут кад сам науспут свратим Под Волат и у Кристал. То је као ритуал. Раније смо и у Печењару. Сада ретко. 

У Блок 5 сам редован у Н. Хилу код Горана. У Кастро сам слабо залазио. Најлепше ми је било на стази у шуми. 

Ех. Лепо ми са се сетим. ?

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Flavius Belisarius рече

Komso, kad budes kroz stare krajeve onda javi se, ne valja se sam pivo piti :)

До рукоположења сам доле ишао обавезно за Св. Николу. Једни у Толоше (правилно је у Толошима) дочекују мрсно а други шутридан на Забјело посно. Прекосутра код фамилије опет мрсно. Кумови дошли из Андријевице, заправо Мурино и Пепићи, они увек мрсе, разрешио им још Св. Петар Цетињски. Само да не угасе славу. Прави људи! 

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, Јелена011 рече

Gde sve vi niste ziveli ajmeee:))

Нек ме пита @Flavius Belisarius, можда лажем.

А кад се навече вратимо, обавезно свраћамо у Мими или Круну. Е, да и Веном је тј. на крају улице, тамо ка Правном факсу но не ради касно. И тако... 

А Вода у кршу? 

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, Flavius Belisarius рече

Komso, kad budes kroz stare krajeve onda javi se, ne valja se sam pivo piti :)

Далматинском све до Манса :dobro:

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Skaline volim, OGP sam povremeno posjecivao...U centru sam volio Tropikanu i Madonu (gimnazijski dani) a u Bloku 5 Kastro i Dzada su zakon, a i Bajka ko ide sa djecom :)

Ma, lako cemo izabrati :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...