Jump to content

Зоран Ђуровић: Одпоздрав стручњаку за светост, Родољубу Лазићу

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 29 минута, Беели Голуб рече

Ако мислите на мене, рећи ћу Вам искрено. Дуго сам овде а сад сам хтео да се укључим. То је нормално на форумима. Све пратиш и укључиш се и даш свој допринос и своје мишљење. Или поставиш питање.  Да ли је то у реду?

Da. Samo iskreno, nismo od juche. :D

Laku noc!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 2.9k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 9 часа, Zoran Đurović рече

Читао сам са га је мењао један поп двометраш у манастиру... Наједном, почеше да падају и да се грче. Прекиде овај поп Литургију, изађе на двери и каже: да се смирите док служим да вас не побацам сада, нисам вам ја Исаија па да толеришем овакве ваше будалаштине. 12:smeha:

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, ana čarnojević рече

ti si stvarno bila kod njega?

pa šta kaže,  koliko puta moraš da svratiš dok ne padneš?

Променили сте се како је по Вас долазила Психула да Вас спасе. Некако сте постали духовнији :))

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, dragisa рече

sssseeeeessssttttttrrrrrooooo

Драгиши се упалила лампица. Догорео. :))

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, о.Небојша рече

Комшија amin-nas

Удружите се, ето Вам додатног извора прихода :aplauz:

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Zoran Đurović рече

Тебра, теби је остао камион цитата из Порфирија који те је разобличио. Узми прво то да одговориш. Јер не пишем а да ми неко не одговара. Такође ниси рекао у којој си епархији и да ли си уопште православан.

Што се тиче овога, имаш дар разликовања духова у Павла. Тада - да имаш тај дар - би разликовао лако лажне од правих пророка. Ствар је једноставна. Већ сам ти рекао да си непријатељ Божије благодати. Нема потребе да се узбуђујеш око тога.   

Браво! Сваки пут даје осврт само на фрагменте који му одговарају. Они делови који га потиру њему нису занимљиви. ?

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Родољуб Лазић рече

Наравно да је једноставна. Зато и чекам тебе да нам кажеш зашто ти ниси у прелести а Павић јесте, а очито да има исте пројаве као и ти - исцељује, прориче, прозорљив је и остало...Која је разлика међу вама па си ти прави пророк, а он лажни?

(Ако занемаримо да си ти светски шампион у тапшању по сопственом рамену и у аплаудирању самом себи.)

Кад одговоритњ на цитате из Павла и Порфирија, рече лепо човек.

Не иде да прескачете ступњеве који освешћују.

Требало би да Вам се забрани коментарисање док не дате одговоре на питања која сте сами заподенули. На шта личи овакво понашање? 

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, The Godfather рече

Seri seri moj golube beli ili shajze shajze majn taube vajze emoji6.png

Послато са SM-J530F користећи Pouke.org мобилну апликацију
 

Е, ова Вам је Његошева :aplauz:

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Родољуб Лазић рече

"Такође и о томе да многи од верујућих, живећи развратно, чинили су и чине знамења и чудеса, примају откровења и пророштва, да би помоћу знамења многе преварили и придобили својим лукавим деловањем, приказујући свој пут као да је пут живота, због чега се та знамења и чине. А неки од њих, помогнути од демона, произносе, рађају, очите јереси. Такође, не треба бити лаковеран него, ако видимо неког од верних, или неверних, који савршавају велики телесни подвиг, или обитавају у пустињи, ако су  зналци Писама, или су неуки, или сачињавају сопствена дела; или видимо неко тело, које се не распада током много година, или нешто слично... 

Има ли неко да поправи овог бота, опет се покварио?! 

Докле више са цитатима са Светосавља? Дај администрацијо, уразумите га, ово више није ни занимљиво а ни хумано! 

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, о.Небојша рече

Мени је веће чудо да се неко тек региструје на форум и да се одмах укључи у дискусију, као да је од почетка овде.

Видите прото како дружење са мном делује на Вас? Ово Вам не рекоше крв и месо - амин, амин! 

Још пар дана и тотално ћу да Вас оправославим :))

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Вукашин рече

Tek sad sam provalio da si ovaj put mushko :D

Да ли је она схватила? 12:smeha:

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 часа, Isusovo magare рече

Čekaj malo,nemoj mi reći..jel to on ozbiljno??

Да. Па целог себе даде, зар не видите? ?

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Леон Професионалац рече

Кад одговоритњ на цитате из Павла и Порфирија, рече лепо човек.

Не иде да прескачете ступњеве који освешћују.

Требало би да Вам се забрани коментарисање док не дате одговоре на питања која сте сами заподенули. На шта личи овакво понашање? 

Не мора да одговори Зоран Павић...овај, Ђуровић. Његова ствар. И онако је све јасно. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, Леон Професионалац рече

Докле више са цитатима са Светосавља? Дај администрацијо, уразумите га, ово више није ни занимљиво а ни хумано! 

Прво, Светосавље има одличну и велику библиотеку. Било би ти много боље да читаш текстове који се у њој налазе него што овде, у својству Великог епигона Њ.П.В. (Његовог Пророчког Величанства) Зорана Ђуровића (Павића), причаш и радиш ствари недостојне православног свештеника.  Друго, ово није са Светосавља. Као што видиш, поставио сам руски оригинал и превео га. Што ће рећи да је са руског сајта. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...