Jump to content

Зоран Ђуровић: Одпоздрав стручњаку за светост, Родољубу Лазићу

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Одговори 2.9k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 56 минута, ana čarnojević рече

mda, mi po Beogradu sve nosimo sesire, iz kuce bez toga ne izlazimo.

stavimo sesir i prvo kod vracare pa onda u prodavnicu.

 

Благо вама. ?

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 24 минута, Zoran Đurović рече

Видео да си добра са Авом!:))12:smeha::))

Ma jok,bilo to prije braka kad sam još bila mlada i zgodna..12:smeha: 

..nego nije bilo zanimljivo živjeti jedno vrijeme s tim osjećajem..znam samo da sam se borila sama sa sobom..jako sam se bojala Vraga..ali onda mi to sve dojadilo i jednu noć odem usred noći na groblje(selsko,ne obasjano svjetlima)..reko ajmo face to face,ništa ne bi,mrtvi spavaju mjesec sja zvijezdi ko u priči milina..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, kopitar рече

 fra Ivo ima čak i doktorat sa Gregoriane.

Не бих се ја радо дружио са овим колегом. Не ми се чини да је са добре стране. Не лупета превише, али ми је ово страно. Ето Рођи још један задатак:)))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Zoran Đurović рече

Не бих се ја радо дружио са овим колегом. Не ми се чини да је са добре стране. Не лупета превише, али ми је ово страно. Ето Рођи још један задатак:)))

Nešto mi je čudan ko da je psihički bolestan jer djeluje na jako niskoj razini duhovnosti poput nekih vidovnjaka.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, ana čarnojević рече

a koja je razlika izmedju ovih sto padnu i ovih sto se odrze na nogama?1324_womens

Одржали се они који нису подложни хипнози.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, ana čarnojević рече

mda, mi po Beogradu sve nosimo sesire, iz kuce bez toga ne izlazimo.

stavimo sesir i prvo kod vracare pa onda u prodavnicu.

 

Hit. Kakav car. Padnes na dupe posle prve recnice. 

Opasan je Joil :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Zoran Đurović рече

Одржали се они који нису подложни хипнози.

Ima zabranu djelovanja u nekim biskupijama u hr.

Karizmatski pokret je priznat u KC i ima dobrih karizmatika ali kod njega je nešto bolesno.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Cuh par sekundi... 

On ih u ime Isusa oslobadja posledica grehova!?! 

Ajde? 12:smeha:

To ovi nasi ne mogu:ani_biggrin:

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 25 минута, ana čarnojević рече

a koja je razlika izmedju ovih sto padnu i ovih sto se odrze na nogama?1324_womens

Iz mog saznanja..oni koji padnu "počivaju u duhu" ,tj.Bog ih" čisti "uključujući i njihova pokoljenja..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, ana čarnojević рече

ti si stvarno bila kod njega?

pa šta kaže,  koliko puta moraš da svratiš dok ne padneš?

Šuti ne pitaj..jednom odoh u Njemačkoj na seminar reko ajd možda ću ga "prevarit" da me ne skuži..ma kakvi čim me ugleda veli mi "znao sam da ćeš doći"..

Padanje u taj "trans liječenja"je malo čudan..ako baš čvrsto odlučim da neću pasti ne padnem ako li pak "želim" da me "Duh Sveti" liječi padnem i stvarno se ne mogu pomaknuti par minuta..osjećaj polunesvjest..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...