Jump to content

Зоран Ђуровић: Одпоздрав стручњаку за светост, Родољубу Лазићу

Оцени ову тему


Препоручена порука

@Родољуб Лазић Како се не сећап да је био Грешни Милоје када је мене ваш вођа и учитељ Миодраг Петровић напао да сам ишао под именом праведни Милоје и тиме уносио пометњу у Цркву као да је грешни Милоје нека институција.: да ли се сад сећаш?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 2.9k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 6 часа, Поуке.орг инфо рече

Па ето, лепе жеље човек упутио. Да се лепо наставате и пробудите па "Јово наново"...

Радосан смајли слажући се са лепим жељама. Верујем да нисте љути због тога? И никако да нам се захвалите што Вас је Администратор одбановао. Ред је бар рећи "хвала"...

Ајдееее? Хау јес ноу. 

Администратор је поступио коректно, то стоји. Али пошто сам избачен са форума без икаквог реалног разлога, осим што сам се расправљао са Ђуровићем , па и са администрацијом, на начин како се администрацији није допадало, мислим да је ово у ствари само исправљање тадашње неправде. Али стоји да је одлука да учествујем на овој теми коректна.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Августин рече

@Родољуб Лазић Како се не сећап да је био Грешни Милоје када је мене ваш вођа и учитељ Миодраг Петровић напао да сам ишао под именом праведни Милоје и тиме уносио пометњу у Цркву као да је грешни Милоје нека институција.: да ли се сад сећаш?

Жао ми је, не сећам се. А не видим ни да је то сад много битно. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, Вукашин рече

Ja pomenu iz zezanja Miloja danas...kad vidi ti.

Заразан Авин пророчки дух!:))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, Леон Професионалац рече

А зато он учитава нама некакво секташење... Па то ли је?!

Ко о чему, курва о поштењу!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Још један пацијент: 

https://nimbusovpodrum.blogspot.com/2019/05/blog-post_27.html?spref=fb&fbclid=IwAR3R1vYJ--Zi9Mh_SFoq-HO0lMrOFjznCiR8hRt1F1QjWaBBO-UKfXa8kvo 

Редовно долази на мој фејс да би се самомучио:)))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 27 минута, Zoran Đurović рече

Прозорљивче, која си ти епархија и да ли се причешћујеш у СПЦ?

Нећу да ти кажем, ћелави!:)):cheesy3:12:smeha:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Родољуб Лазић рече

Нећу да ти кажем, ћелави!:)):cheesy3:12:smeha:

Картагина 8. Пошто има много оних који сваки час подижу оптужбе против отаца и епископа, као тужитељи, могу се прихватити само они, који нису на лошем гласу.

Ти си на лошем гласу, ниси члан Цркве, према томе можеш само да лапрдаш за свој грош. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Родољуб Лазић рече

Нећу да ти кажем, ћелави!:)):cheesy3:12:smeha:

Картагина:  

129. Онај ко је одлучен, не може да поднесе тужбу против неког клирика.

130. Тужбе се не могу примити од робова, ослобођеника, и уопште од оних којима то не даје ни јавни закон. Такође тужиоци не могу бити глумци, јеретици, Јелини, Јудејци и они који се баве срамним пословима. Ипак, они могу поднети тужбе у вези личних ствари.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Родољуб Лазић рече

Где ти видиш оца и епископа против кога ја подносим тужбу?

кан. 129

Отац је поп или епископ. Бићеш банован ако не кажеш која си епархија.  

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Zoran Đurović рече

кан. 129

Отац је поп или епископ. Бићеш банован ако не кажеш која си епархија.  

Па реци ти, ти си ваљда прозорљив.

А што се бановања тиче, нисам знао да си и формални администратор овде.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...