Jump to content

Ко стварно жели брак а ко само да прича о томе?

Оцени ову тему


Flojd

Препоручена порука

Akatist S.Kseniji. Mudrakovac u 17 h crkva svete Troice.

  • Волим 1

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Za one gladne znanja i osecaja:

"Ako zelite biti ljubav trebate nauciti da razumete druge. Tek tada cete osetiti ljubav. "

Odlican video, naravo izbegnite delove koji nemaju veze sa pravoslavljem ili ako imate dar pravilnog rasudjivanja pogledaj te ga celog, puno toga zanimljivog ima da se nauci.

Znam da ce me Generacija ( Natasa) sad kritikovati, al cu prezivim,? Sve sto radimo, radimo za neko vise dobro. A svakom je dato da rasudjuje prema sebi i svojim ubedjenjima. 

  • Свиђа ми се 1

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Liga Džentlmena рече

Za one gladne znanja i osecaja:

"Ako zelite biti ljubav trebate nauciti da razumete druge. Tek tada cete osetiti ljubav. "

Odlican video, naravo izbegnite delove koji nemaju veze sa pravoslavljem ili ako imate dar pravilnog rasudjivanja pogledaj te ga celog, puno toga zanimljivog ima da se nauci.

Znam da ce me Generacija ( Natasa) sad kritikovati, al cu prezivim,? Sve sto radimo, radimo za neko vise dobro. A svakom je dato da rasudjuje prema sebi i svojim ubedjenjima. 

Trebalo bi napraviti temu koliko Ana B. mislim Bucevic :) pomaze, a koliko crkva u pronalasku pravog partnera. To bi bila zanimljiva paralela u vremenu izgubljenih parova :)

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Ana B. Nesto za tebe, obrati paznju na boldovano. ?

20 година... Заљубили смо се.
30 година... Још увек смо заједно.
45 година... Много тога смо претурили преко главе, али се нисмо растали.
65 година... Нежност је дошла на смену страсти. Врелина је уступила место топлини
  • Радостан 1

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Gospode, treba mi neko ko ce srce da mi ispuni radoscu, a dusu mirom.Treba mi osoba koja ce biti najbolja za mene i ja za nju. 

Ja izgovorih molitvu, a da li ce biti uslisena...  ne_shvata

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, Liga Džentlmena рече

Gospode, treba mi neko ko ce srce da mi ispuni radoscu, a dusu mirom.Treba mi osoba koja ce biti najbolja za mene i ja za nju. 

Ja izgovorih molitvu, a da li ce biti uslisena...  ne_shvata

Znaci nemirna i nesrecna po teoriji Ane Bucevic :tongue:

  • Радостан 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Ana B. рече

Znaci nemirna i nesrecna po teoriji Ane Bucevic :tongue:

 Pa ti se potrudi da steknes mir i radost. ?Pomoli se pa mozda ti uspe.

  • Хахаха 1

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...