Jump to content

Митрополија Црногорско-приморска: Јубилеј - Девет година сајта ПОУКЕ-ЖИВЕ РЕЧИ УТЕХЕ

Оцени ову тему


Препоручена порука

Честитка од Митрополије Црногорско приморске

Честитка од Митрополије Црногорско приморске... Захваљујем се у име чланова Форума, уредништва и лично!

images-1.jpg

У времену експанзије интернет технологије све више се осјећа потреба да и Црква Христова буде присутна, на „интернет сабору“, да и на овом мјесту, као некада апостол Павле на Ареопагу свједочи ријечи Вјечног Живота – Христа Распетога и Васкрслога.

Вођени том потребом прије девет година, на Свету равноапостолну браћу и словенске просветитеље Кирила и Методија, 24. маја 2009. године покренут је интернет сајт Поуке – Живе Речи Утехе. Када видимо са колико труда, прегалачког жара, љубави и истинске жртве се ушло у овај пројекат и на њему радило свих ових година, не чуди толики успјех. Број објава, тема, регистрованих чланова и оних који су све то прочитали и посредно и непосредно учествовали показује да датум почетка Поука није ни мало случајан. Тог апостолског духа и вјере, коју су имали света браћа Кирило и Методије, имају и они који уређују Поуке.

Уз молитвене жеље да им Господ подари здравља и благослова, да истрају и доносе још плода на овом веома важном пољу мисије наше Цркве Православне, молимо се Светој Браћи да просвијетле све оне који долазе на овај јединствени и разнолики сајт и да се сви надахњујемо и кријепимо надом, вјерој и љубављу, упућујући једне друге на циљ нашег живота – вјечно саборовање у радости Господа Бога нашега.

У име свих колега са портала Митрополије и радија Светигоре желимо срећан јубилеј уз захвалност на братској и професионалној сарадњи свих ових година.

Да трајете још дуго…

протојереј Никола Пејовић,
Уредник

http://www.mitropolija.com/jubilej-devet-godina-sajta-pouke-zive-reci-utehe/


View full Странице

Link to comment
Подели на овим сајтовима

многаја (9х99) љета!

Χριστός ανέστη εκ νεκρών, θανάτω θάνατον πατήσας, και τοις εν τοις μνήμασι ζωήν χαρισάμενο

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Čestitke i srećan rođendan ! Ja se pridružih ovoj zajednici pre skoro osam godina. Mnoge divne ljude sam upoznala, sa nekima i danas održavam kontakt. Neki su otišli,nedostaju baš,ali sve se menja i sve teče. Želim ovoj zajednici da proslavi još mnogo rođendana !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Fali mi 6mjeseci da budem punosnazni clan. :smeh1:

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Eto ti, ja sam ovde 8 punih godina i par meseci vise. Zamalo pa od samog osnivanja. :dobro:

пре 3 часа, Сања Т. рече

На многаја љета! Да још дуго трајете.

Da trajemo, u prvom licu... :)))

пре 23 минута, Justin Waters рече

Fali mi 6mjeseci da budem punosnazni clan. :smeh1:

A meni fali oko 8-9 meseci, ja sam za ovaj forum saznao onda kad je Verujem krenuo polako da se gasi, pa sam potrazio neko novo mesto slicnog tipa. :)

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Goku рече

многаја (9х99) љета!

"I zapitase glavnog urednika - koliko jos godina da dolazimo na forum, da li do 9 godina? I odgovarajuci rece im - ne kazem vam do 9 godina, nego do 99x 9..."

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, obi-wan рече

"I zapitase glavnog urednika - koliko jos godina da dolazimo na forum, da li do 9 godina? I odgovarajuci rece im - ne kazem vam do 9 godina, nego do 99x 9..."

А бјесове своје "оставите" приликом логовања и уласка у њ...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Srećno i veselo! Slava Hristu sa svetim Ćirilom i Metodijem, da nam žive Velika Morava i ŽRU! Pozdrav s moravskih Bijelih Karpata! :) 

 

 

 

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Срећна годишњица! Мени је 21. 05. била прва година како сам овде. Надам се да ћемо се још дуго дружити :-)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 45 минута, obi-wan рече

A meni fali oko 8-9 meseci, ja sam za ovaj forum saznao onda kad je Verujem krenuo polako da se gasi, pa sam potrazio neko novo mesto slicnog tipa. :)

Ja dosao sa ihtusa da branim pradjedovsku vjeru, pa onda onako slijep progledah. :smeh1:

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Срећан рођендан свима нама! Без нас не би било заједнице из које су потекли и бракови и деца и свака врста помоћи.

Ја се овде налазим од Петровдана 2012. Значи неких шест год. 

Леле, па још седим у забавишту.12:smeha:

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не сјећам се како сам дошао до форума. Нешто сам гуглао, претпостављам, па завршио овдје. Дуго сам само читао док не одлучих да се региструјем. Заправо већ сам се једном регистровао па сам заборавио лозинку (имам дупли налог али немам ккористи од њега :) ), да бих се озбиљно регистровао у октобру 2014., не бих ли просипао неку памет овдје :D. У посљедње вријеме не пишем, али редовно читам :)

 

Χριστός ανέστη εκ νεκρών, θανάτω θάνατον πατήσας, και τοις εν τοις μνήμασι ζωήν χαρισάμενο

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...