Jump to content

Мушкарци, какве жене волите?

Оцени ову тему


Препоручена порука

Управо сада, Juanito рече

Изазиваш саблажњавање и потенцијални пад подвижника... 

Evo vidim... neke brurka (ili kako već) navodi na blud, nekog kratka suknja, ali generalno, žena je kriva.
Hajde što tako opravdava sebe luda muška pamet (čast izuzecima, da ne generalizujem), nego kad mi žena o tome počne drvit, dobijem želju i potrebu da pitam za problem koji je muči, i za cilj te priče... 

 

  • Хахаха 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Маријана91 рече

скроз подржавам начин живота једног православног хришћанина/хришћанке, јер је то једини исправно-морални пут.

Pahomije likes this :smeh1:.

Ovde sam bogami 7 godina i uvek me iznenadi arogancija verujućih :0212_rolleyes:.

пре 4 минута, Маријана91 рече

А исто тако да Бог не постоји, онда је све дозвољено, зар не? Па хајде голи да шетамо?

Naravno da ne, zimi hladno, leti UV zračenje :D.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Ayla рече

žena je kriva.

Ali ovde to nijedan muškarac nije osudio, već upravo žena. Jedina gora stvar od muškarca tog stava je žena koja ga podržava. To mi je vazda bilo ne_shvata.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Маријана91 рече

Па хајде голи да шетамо?

Hajde!

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Ayla рече

nego kad mi žena o tome počne drvit, dobijem želju i potrebu da pitam za problem koji je muči, i za cilj te priče... 

čudno, a ja uvek pomislim na trola. :smeh1:

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Natasa. рече

Ali ovde to nijedan muškarac nije osudio, već upravo žena. Jedina gora stvar od muškarca tog stava je žena koja ga podržava. To mi je vazda bilo ne_shvata.

Upravo tako. 
Pakao!
Šta može da natjera ženu da razmišlja tako?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Снежана рече

čudno, a ja uvek pomislim na trola. :smeh1:

I verovatnoća je 99% da si u pravu, ali opet postoji značajan % takvih žena. Valjda da se istakne u muškim očima...'bem li ga...ali generalno muške boli uvo da nas tetoše. Ne znam kako to ne razumemo u zrelijim godinama ne_shvata.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Снежана рече

Čitala...vala vazda je. Ajde kad to muškarac kaže, pokažeš mu srednji prst, ali kad ga žena podrži...ne_shvata

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Нигде ја нисам осудила ни једну од вас, чак сам и навела да верујм да ни једна од вас нема такав начин облачења, и навела сам да говорим о провокативним и простим девојкама (на пример пустите Фарму или Парове или шта је већ актуелно), не знам зашто се осећате напуднутим? 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, Ayla рече

Hajde što tako opravdava sebe luda muška pamet (čast izuzecima, da ne generalizujem), nego kad mi žena o tome počne drvit, dobijem želju i potrebu da pitam za problem koji je muči, i za cilj te priče... 

"Жена" ми нешто превише звучи као Неша-Мурамаса хибрид. Ал' добро, вероватно сам и ја параноичан мало  :)))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Juanito рече

 Јесте. Ниси пратила радњу фабуле.

Ma videla sam...ali kad to žena kaže ostavlja jači utisak. Ne idealizujem nijedan pol, ima nas raznih sa obe strane, ali ovo-manijaci postoje jer žene nose minjake mi je na nivou retarda. Je l bre stvarno misliš da patologija tako funkcioniše???

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Маријана91 рече

на пример пустите Фарму или Парове или шта је већ актуелно

To jeste tragedija, ali nisu ni one tu bezveze, tek tako slučajno došle da budu vulgarne. Čitav lanac prostitucije...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Natasa. рече

mi je na nivou retarda.

Ево сад се ја осећам увређено.

Читате половично , и овакве теме никад не могу да се образложе на прави начин овако преко тастатуре, већ мора то у 4 ока. НЕ говорим о мини сукњи, уској хаљини, говорим о ПРОСТОМ облачењу , велика је разлика, ја прва носим и уско и мини, али сам увек спремна да се носим са коментарима на моје истакнуте атрибуте које сам показала. Не видим у томе ништа лоше што мушкарци коментаришу. Ако сам својевољно показала, треба и да се носим са ''последицом''.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...