Jump to content

Поклон књига "Поука" сваки дан током Педесетнице


Препоручена порука

пре 4 часа, NinaSavic рече

Ако има још у понуди узела бих 

професор прота Димитрије Станилоје: Јеванђелски лик Исуса Христа, Ср. Карловци, 2007, стр. 281

Има Нина. Пошаљи само адресу на ПП.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, PredragVId рече

Може ли неко ову књигу да нађе у дигиталном формату?

нова је књига па је зато још нема...

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Књигу

Св. Порфирије Кавсокалавит: О православној вери, Шибеник, 2017, стр. 49

добија форумаш @Korahepop 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Дивну књигу:  Архимандрит Тихон (Ракићевић): Монаштво и осуђивање, Ман. Студеница, 2014, стр. 220

добија наша @Лидија Миленковић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ако има још у понуди узела бих Архимандрит Тихон (Ракићевић): Монаштво и осуђивање, Ман. Студеница, 2014, стр. 220

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, slavica2641976 рече

Ако има још у понуди узела бих Архимандрит Тихон (Ракићевић): Монаштво и осуђивање, Ман. Студеница, 2014, стр. 220

Управо је данас "резервисана" од једне наше форумашице, али пробаћемо да набавимо примерак и за Вас. Добро дошли!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 27 минута, ana čarnojević рече

mogu da dam svoj primerak knjige, procitala sam je. samo mi dajte instrukcije kako da postupim.

Дивно. Послаћу Вам на ПП адресу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

Драги пријатељи, до сада смо током Педесетнице поклонили 12 и добили 4 књиге. Настављамо дељење књига, ово је попис за следећу седмицу, ако вам се нека књига допадне, обавестите ме ПП поруком и пошаљите своју адресу да је пошаљем:

23.04. прота Драгомир Сандо: Православно васпитање деце до седме године, II издање, Глобосино, Бгд,2010, стр. 175

24.04. Слободан Продић: Ранохришћански апологета Марко Минуције Феликс и његово дело "Октавије, Требиње-Сарајево, 2015, стр. 111

25.04. Свети Порфирије Кавсокалавит: Поуке о васпитавању деце, Беседа, Нови Сад, 2015, стр. 89

26.04. Свети Јован Дамаскин - Пресвета Богородица Тројеручица, Ризница, Земун, 2015, стр . 126

27.04. Н. Пестов: Православно васпитање деце, Светигора, 1998, стр. 160

28.04. Молитве и Беседе преподобног Јефрема Сирина, Православна хр. нар. заједница, Крагујевац, 2013, стр. 131

29.04. Недеља Раслабљеног: Николај Агатонов: Јован Дамаскин, историјски роман, Каленић, Крагујевац, 2013, стр. 355 


Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, поп грбички рече

Може ли прота Драгомир Сандо: Православно васпитање деце до седме године?

Може, како да не. Пошаљите ми само на ПП (Приватна порука) адресу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 23 часа, александар живаљев рече

29.04. Недеља Раслабљеног: Николај Агатонов: Јован Дамаскин, историјски роман, Каленић, Крагујевац, 2013, стр. 355 

ово је моје

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ако има још у понуди узела бих 
професор прота Димитрије Станилоје: Јеванђелски лик Исуса Христа, Ср. Карловци, 2007, стр. 281
Стигла ми је књига данас, хвала :-)

Послато са Lenovo K53a48 користећи Pouke.org мобилну апликацију

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 4/10/2018 at 12:46, александар живаљев рече

Књиге Макавејске, превео и приредио еп. Атанасије, Јасен, 2002, стр. 420

Стигла књига... Хвала :)

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...