Jump to content

Породица или не

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 1 минут, Lady Godiva рече

Још само да ми кажеш какве везе има ова фотка с девојком с којом је Аурор хтео на дејт.

Ма она је хтела...

Погрешно је схватила нешто, прорадио женски мозак :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Muramasa рече

Baptisti.

Наравно, а сви баптисти су исти као што смо и сви ми овде православни исти. Као што сте ти и Клауд апсолутно истих ставова. :dobro:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Аурор рече

Ма она је хтела...

Погрешно је схватила нешто, прорадио женски мозак :)

Аха, извини. Прорадио ми је женски мозак па сам погрешно схватила ко је ту хтео, ко није хтео.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, Justin Waters рече

Ovo nije tačno. Boja kože, i oblik očiju nisu ni u kakvom odnosu sa kulturom i mentalitetom. 

Dakle da napravimo rezime. Tražiti sebi kompatibilnu dušu na osnovu mentaliteta i kulture je jedno, ali to nema nikakve veze sa nečijom bojom kože, ni nacijom iz koje potiče. 

У Америци (ил негде другде) нема везе. На нашем подневљу има везе. На менталитет и културу утиче јако окружење у ком одрасташ.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Lady Godiva рече

Аха, извини. Прорадио ми је женски мозак па сам погрешно схватила ко је ту хтео, ко није хтео.

Неее тако...

Полагали смо испит заједно и отишли на кафу (као колеге, јер је било успешно), она је вероватно мислила да хоћу да се узмемо и имамо децу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 минута, Lady Godiva рече

Па шта те саветује духовник ако нећеш ни с њинима ни с нашима? :scratch_head:

Хаха, лепо кад се извуче из контекста. Нећу са сваким из наше расе, ваљда је то јасно. Девојке из Х села/градова избегавам, што се тиче партнерских односа, иако смо исте расе. Неко више воли плаве очи, неко црне. Неко јужњакиње, неко северњакиње...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Muramasa рече

@Neša_

Džabe podržavaš moje pro-diskriminatorske stavove. Nisi u poziciji da diskriminišeš.

Па немој одма у коску... :smeh1:

  • Хахаха 1

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Crnci su ok, onako visoki i vitki, vizuelno mi odgovaraju. Azijati ne baš, mahom zbog visine. Nagledala sam ih se i nikad ni za jednog nisam pomislila kako je lep. Žene su drugo, Koreanke su mi jako lepe. Inače one jako polažu na izgled i vrlo često se podvrgavaju estetskoj hirurgiji. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 18 минута, Аурор рече

Неее тако...

Полагали смо испит заједно и отишли на кафу (као колеге, јер је било успешно), она је вероватно мислила да хоћу да се узмемо и имамо децу.

Није то женски мозак, него си јој се допао. Мајку му, учио си ваљда нешто у тој школи о хормонима и репродукцији.. :tongue:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 минута, Ђорђе Р рече

Девојке из Х села/градова избегавам, што се тиче партнерских односа, иако смо исте расе. 

Зашто побогу? Ако је нека девојка из нпр Чачка, а Чачак је на црној листи, онда не долази у обзир? Како се доспева уопште на ту листу, који су разлози?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Lady Godiva рече

Није то женски мозак, него си јој се допао. Мајку му, учио си ваљда нешто у тој школи о хормонима и репродукцији.. :tongue:

Control your urges, ladies.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Neša_ рече

I ja sam učio i sve sam ukapirao, al’ džabe.

Нешо срећо, ти си ми на игнору када су овакве теме у питању. Озбиљно. Тагуј ме да причамо о било чему другом, никакав проблем. Али нећу да причам о женама и твом искуству са њима. Океј?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Аурор рече

Control your urges, ladies.

Даре, је ли те икад стартовао неки мушкарац?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Lady Godiva рече

Даре, је ли те икад стартовао неки мушкарац?

Колико ја знам - не, али вероватно да јесте неки... Боље и да не знам.

Што?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...