Jump to content

Поводом старих и бесмислених оптужби из врха МПЦ: Зар је око твоје зло што сам ја добар?(Мт. 20,16)

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 9 минута, MKD13 рече

Kolko se secam razgovor je bio u tom kolko danasnja makedonska omladina zna srpski. ja sam reko da vrlo malo razume srpski a i mi starije generacije cemo zaboraviti kad se prestane u RM sa forsiranjem turbofolka. I tu nije nista smesno...Sitel TV koju ima srbin Latas svaki dan po 10 priloga nam nudi shto je Ceca uradila sad Anastasija, shto je Seka a shto Karleusa rekla ili Lukas..., jos i pinkove zvezdice 

Sve je to isplanirana propaganda, samo Latas sad nesto prestao da se javlja...

Аха... А Бугари, Грци, Македонци немају турбо фолк? Аха. Хвала просветитељу, нисам знао да је то посрбљавање.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Вилер Текс рече

Аха... А Бугар, Грци, Македонци немају турбо фолк? Аха. Хвала просветитељу, нисам знао да је то посрбљавање.

Pa vidiš šta je njemu posrbljavanje, to što se na nekoj stanici vrti muzika uz pesmu na srpskom jeziku.

To kao da ja kažem da nas englezi konolizuju zato što na našim stanicama tv i radio slušamo muziku sa engleskog govornog područja.

Mržnja granice nema i izjede se čovek živ, što makedonci nisu još zaboravili srpski...

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 52 минута, Вилер Текс рече

Дакле теби није проблем само СПЦ већ и Срби.

Ти ћеш да одређујеш ко ће где да живи?

Велико-бугарски мегаломан који има сипматије, замислите према Љотићу, како сам рече једаред. Е па тај фашизам заборави у Цркви, ако те Црква уопште и интересује.

 

Nisam mislio na srbe koji zive kao malcinstvo u RM vec na srbe iz Srbije.

Inace jeste da sam <ljut> na vas zbog sve sto ste uradili sa nama u Makedoniji i shto uvek radite. Necu valjda jos da vam aminujem.

Ako nije bilo sve to ja ne bih imao nista protiv srba. Ovako duzni ste da se ispricate za zlodela koje ste ucinule. Necete-nemorate, al nemojte da trazite da ja vas cenim kao istinolubaca i pravednicima. Niste ni jedno ni drugo.

Ako je Lotic fasista onda slobodno ubrojte i mene kao takav. Neznate vi i ne cenite svoje!!

I nije samo Lotic, volim ja osobito i Cara Dusana(i u nista ga ne krivim kao neki srba grkofila) i svih Njemanici...

Shto se tice Crkve i moj licnosni odnos sa Bogom sigurno ga ne stavljam u zavisnosti srpsko-grckog prepoznavanja kanone i poredka crkve. Vi manjkate u tom sa vasim nacional-sovinizmom. I to ste dokazali u proslom veku i sad pokazuete. Pokazali ste i sa egzarhijom i sad sa MPC. Gde su sloveni u Grckoj, ima ih al grci ih nepriznaju, a vi ih tapsete po ramenima! Svaka vam cast!!

Bugarasi su fasisti! Zasto? zato sto traze i zbore istinu?

Nemoj neko nesto da kaze protiv nedela jevreja, odma je antisemit? jl tako?

 

 

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
пре 11 минута, Volim_Sina_Bozjeg рече

Pa vidiš šta je njemu posrbljavanje, to što se na nekoj stanici vrti muzika uz pesmu na srpskom jeziku.

To kao da ja kažem da nas englezi konolizuju zato što na našim stanicama tv i radio slušamo muziku sa engleskog govornog područja.

Mržnja granice nema i izjede se čovek živ, što makedonci nisu još zaboravili srpski...

Има Античко порекло, ми не, не буди строг :POPOcorn1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 28 минута, Вилер Текс рече

Аха... А Бугари, Грци, Македонци немају турбо фолк? Аха. Хвала просветитељу, нисам знао да је то посрбљавање.

O tome se radi. Sto se tice desavanja u Bugarskoj na jednu vest od tamo ima na hijlade novine iz Srbije. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 минута, MKD13 рече

Nisam mislio na srbe koji zive kao malcinstvo u RM vec na srbe iz Srbije.

Inace jeste da sam <ljut> na vas zbog sve sto ste uradili sa nama u Makedoniji i shto uvek radite. Necu valjda jos da vam aminujem.

Ako nije bilo sve to ja ne bih imao nista protiv srba. Ovako duzni ste da se ispricate za zlodela koje ste ucinule. Necete-nemorate, al nemojte da trazite da ja vas cenim kao istinolubaca i pravednicima. Niste ni jedno ni drugo.

Ako je Lotic fasista onda slobodno ubrojte i mene kao takav. Neznate vi i ne cenite svoje!!

I nije samo Lotic, volim ja osobito i Cara Dusana(i u nista ga ne krivim kao neki srba grkofila) i svih Njemanici...

Shto se tice Crkve i moj licnosni odnos sa Bogom sigurno ga ne stavljam u zavisnosti srpsko-grckog prepoznavanja kanone i poredka crkve. Vi manjkate u tom sa vasim nacional-sovinizmom. I to ste dokazali u proslom veku i sad pokazuete. Pokazali ste i sa egzarhijom i sad sa MPC. Gde su sloveni u Grckoj, ima ih al grci ih nepriznaju, a vi ih tapsete po ramenima! Svaka vam cast!!

Bugarasi su fasisti! Zasto? zato sto traze i zbore istinu?

Nemoj neko nesto da kaze protiv nedela jevreja, odma je antisemit? jl tako?

 

 

 

 

Ниси ти нормалан.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ниси ти нормалан.
Ma jeste on normalan, samo mu Šiptar dao novu robu da vidi kako radi. A ne da radi, nego...

Послато са SM-J530F користећи Pouke.org мобилну апликацију

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, TSCHeTSCHen рече

Ma jeste on normalan, samo mu Šiptar dao novu robu da vidi kako radi. A ne da radi, nego...

Послато са SM-J530F користећи Pouke.org мобилну апликацију
 

Е да је та роба, било би лакше. Ово је јача гадро.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Е да је та роба, било би лакше. Ово је јача гадро.
E, ali ima tu jedna fora. Vidi, prvi put je džabe, a onda moraš da plaćaš.

Послато са SM-J530F користећи Pouke.org мобилну апликацију

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, TSCHeTSCHen рече

E, ali ima tu jedna fora. Vidi, prvi put je džabe, a onda moraš da plaćaš.

Послато са SM-J530F користећи Pouke.org мобилну апликацију
 

Буду ли овакви коло водили у Македонији, платиће много скупу цену Шиптарима и Бугарима. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Буду ли овакви коло водили у Македонији, платиће много скупу цену Шиптарима и Бугарима. 
Ovi đuskaju, nisu oni u stanju da se kolo uhvate.

Послато са SM-J530F користећи Pouke.org мобилну апликацију

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 40 минута, Вилер Текс рече

Како је то особито  красно кад Бугар брани Цара Душана од Срба. :navijanje:

Car Dusan je imao jednu od najmudriih zena za svoju saputnicu. :coolio: 

 Meni bi bilo jos draze kad bi danasnji srbi postavili Velikog Lotica na mesto koje mu stvarno pripada. Ovako meni je stid za vas...ijako sam bugarash

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...