Jump to content

Ne postoji veza izmedju vakcina i autizma!


Ronald

Препоручена порука

пре 57 минута, SerbCro рече

Zato jer ti mislis da bi ljudi tada bili bolesni.

Naravno... što bih mislio nešto drugo?

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, emilija рече

Vidju co'eka kako pada u vatru a ja samo na glas nesto razgovaram sama sa sobom......prisecajuci se gomile roditelja kukavaca za decom obolelom od posledica vakcine...

nego...sto ne procita gornju tabelu, tamo onom co'eku da se ispovedis za lupetanje???

A sto ti meni ne das celo istrazivanje... trganje tabela iz konteskta uglavnom ne shvatam ozbiljnim argumentom, ali cu svakako (i to obecavam) da pogledam citav izvestaj ili rad iz kojeg je ta tabela izvucena. 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, emilija рече

prisecajuci se gomile roditelja kukavaca za decom obolelom od posledica vakcine...

I ja sam roditelj pa se ne zmajavam da su roditelji neka mitska bica ovencana znanjem univerzuma. Ljudi ko ljudi, grese i rezonuju na svom ljudskom (supljem) nivou...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, SerbCro рече

Ne lupaj gluposti, ne zaradjuju oni od autizma I sl, vec od prodaje svoje robe

Aj sad ukljuci mozak. Jel ce vise da zarade ako ti prodaju jednu vakcinu od 50e i vise nikad. Ili ce vise da zarade ako ne primis vakcinu pa moras da ides u bolnicu da koristis razne terapije, lekove i medikamente a za neke bolesti se podrazumevaju dozivotne posledice, sto opet znaci konstatno snabdevanje lekovima?

 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, SerbCro рече

Zato jer ti mislis da bi ljudi tada bili bolesni.

Opet logika... 

Pre vakcina su ljudi bili bolesni, za vreme vakcina su prestali da budu boelsni od bolesti koje te vakcine obuhvataju, znaci? Sta biti posle prestanka koriscenja vakcina? Ajmo, ajmo? Prosta logika je u pitanju...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, SerbCro рече

Imas samo bijedni strah kojim te zastrasuju od epidemija, kao kak ti rece netko, nisi spreman ni dovesti svoje licno misljenje pod ispitivanje. Ajde bok.

evo ti maslacak... duvaj ga

250px-TaraxacumOfficinaleSeed.JPG

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 часа, cloudking рече

A sto ti meni ne das celo istrazivanje... trganje tabela iz konteskta uglavnom ne shvatam ozbiljnim argumentom, ali cu svakako (i to obecavam) da pogledam citav izvestaj ili rad iz kojeg je ta tabela izvucena. 

Je li????   :D

Pa kad ti dam celo istrazivenje, trazices biografije autora da nadjes da l' im je oduzeta licenca...................

 

Pa ako nije trazices licno da ih ispitas..............

Pa ako neko nije ziv trazices da ih vaskrsavam...........

Pa kad svi pokrepaju oko tebe i po drugi put, ti ces i meni maslacak....

"Life is to short to learn polish"

 

:smeh1:

 

 

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 часа, cloudking рече

Aj sad ukljuci mozak. Jel ce vise da zarade ako ti prodaju jednu vakcinu od 50e i vise nikad. Ili ce vise da zarade ako ne primis vakcinu pa moras da ides u bolnicu da koristis razne terapije, lekove i medikamente a za neke bolesti se podrazumevaju dozivotne posledice, sto opet znaci konstatno snabdevanje lekovima?

 

Dolazimo ocito do korijena razilazenja, a to je ucinak cijepiva, po tebi/ vama, bi ljudi umirali od raznih epidemija, mi mislimo da bi uz dobru higijenu I zdrav zivot I ishranu bili zdraviji bez cijepiva, I zivjeli duze. I ne bi kupovali cijeli zivot ljekove. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 минута, SerbCro рече

Dolazimo ocito do korijena razilazenja, a to je ucinak cijepiva, po tebi/ vama, bi ljudi umirali od raznih epidemija, mi mislimo da bi uz dobru higijenu I zdrav zivot I ishranu bili zdraviji bez cijepiva, I zivjeli duze. I ne bi kupovali cijeli zivot ljekove. 

zaboravio si gledanje  u sunce...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 18 минута, SerbCro рече

Dolazimo ocito do korijena razilazenja, a to je ucinak cijepiva, po tebi/ vama, bi ljudi umirali od raznih epidemija, mi mislimo da bi uz dobru higijenu I zdrav zivot I ishranu bili zdraviji bez cijepiva, I zivjeli duze. I ne bi kupovali cijeli zivot ljekove. 

Cekaj malo... pa zar ti ove sporadicne pojave malih boginja ne pokazuju nista? Zasto pranje ruku i higijena nisu sprecili pojavu malih boginja? A pojavile su onda i tamo gde se ljudi ne vakcinisu (jer su preko interneta otkrili da su pametniji od doktora)

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, emilija рече

Je li????   :D

Pa kad ti dam celo istrazivenje, trazices biografije autora da nadjes da l' im je oduzeta licenca...................

 

Pa ako nije trazices licno da ih ispitas..............

Pa ako neko nije ziv trazices da ih vaskrsavam...........

Pa kad svi pokrepaju oko tebe i po drugi put, ti ces i meni maslacak....

"Life is to short to learn polish"

 

:smeh1:

 

 

cetvrtina vremena kje si protracila na ovaj besmisleni post bila bi dovoljna za obican copy/paste linka.

Naravno da cu da gledam biografije autora. Naravno da cu paljivo da pogledam kontekst iz kojeg ova tabela izvucena. Naravno da cu da vidim o cemu se radi u drugim tabelama jer na ovoj pise tabela3. 
Jake i stabilne tvrdnje svaki test provere prolaze bez problema i ne samo to nego su provere dobrodosle... dok za sarlatanske uvek postoji bojazan da ce neko da provali idiotuk na kome su bazirane te otud i ovakve tvoje reakcije i demagogija u cilju sakrivanja izvora.

Ja sam i dalje spreman da pogledam izvor za ovu tabelu. Uz obecanje da cu SVAKAKO da pretresem svaki kredibilitet na koji se oslanja.

EDIT: Pronasao sam studiju. Skroz je legitimna. Tabela koju si postavila je APSOLUTNO istrgnuta iz konteksta, sto se od antivakcera i ocekuje. Kad nemas realne argumente uvek je dobro da posegnes za isfabrikovanim ;)

Kao i obicno de-bunked!

PS. oces ti da stavis link il cu ja?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...