Jump to content

Ne postoji veza izmedju vakcina i autizma!


Ronald

Препоручена порука

пре 1 минут, emilija рече

Slobodno, nemam ja toliko vremena:)

veciti odgovor "sateranih u cosak" :D

 

Dodjete da golim grudima jurisate na pesadiju pa kad se nataknete na tenkove onda "ma ja u stvari nemam ni vremena za ovo" :D  u knjizevnosti poznato kao "tetki lek" :D

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 36 минута, cloudking рече

veciti odgovor "sateranih u cosak" :D

 

Dodjete da golim grudima jurisate na pesadiju pa kad se nataknete na tenkove onda "ma ja u stvari nemam ni vremena za ovo" :D  u knjizevnosti poznato kao "tetki lek" :D

Iju..................................7896634:smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, emilija рече

Iju..................................7896634:smeh1:

Metafora, gole grudi oznacavaju intelektualnu ogoljenost... ne mozes golim grudima na tenkove, mora imas pancir jbg...

 

  • Оплаках :)) 1
пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 26 минута, emilija рече

Hajde bolan kachi to shto si ponudio, pushti demagogije i maslachke, de:)))))))))))))))

Nema potrebe, svako ko zeli pronaci ce sam... ako sam ja uspeo na osnovu jednog skrinsota da pronadjem studiju moze svako, kog to dovoljno zanima. Uradicu nesto drugo, postavicu jos par tabela pored ove koju si ti vec stavila (iz te iste studije):
1tab.jpg


2tab.jpg


3tab.jpg


 

e sad samo treba ljudima da se objasni znacenje termina "case reports" kao i recenica "predominantly in individuals with severe immunological deficits" i tek onda dobijamo realni prikaz broja dece koje su vakcine pokosile i odnele na onaj sve svirepo im oduzevsi zivot zbog farmakomafije koja nam potura otrove u vakcinama... eto, definicije tih pojmova prepustam tebi, objasni ljudima...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Znas sta je zanimljivo... sto za MMR pise da je najveca komplikacija zapravo jaka alergijska reakcija koja se (gle cuda) javlja jednom u milion slucajeva! Eto, a @SerbCro me napravi na budalu jer sam ISTO TO REKAO na prethodnoj strani :D

Sad moras njemu da objasnis zasto se studija koju si ti donela na forum poklapa sa onim sto prica cloudking... a trebalo bi da ste tandem majku mu

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, cloudking рече

Znas sta je zanimljivo... sto za MMR pise da je najveca komplikacija zapravo jaka alergijska reakcija koja se (gle cuda) javlja jednom u milion slucajeva! Eto, a @SerbCro me napravi na budalu jer sam ISTO TO REKAO na prethodnoj strani :D

Sad moras njemu da objasnis zasto se studija koju si ti donela na forum poklapa sa onim sto prica cloudking... a trebalo bi da ste tandem majku mu

Ma ne lupaj gluposti, u Srbiji I Hr ljudi nisu imali gdje I kome da se zale, svaki odlazak kod doktora zbog nuspojava lekari bi govorili da nije od toga, nego od loseg mleka. Kako li je tek u slabije razvijenim zemljama. 

Drugo, mi sad trebamo vjerovati postenim znanstvenicima zdravstvene struke, msm, toliko postenim, da svakog tjedna citamo, ovaj lekar uhapsen zbog mita, onaj uhapsen jer je kriv za smrt pacijentice, onaj jer je lazirao izvjestaj...Cast izuzecima. Realno, za dobru lovu dobijes I bubreg indijanskog poglavice, a kamoli malo izmenjeni izvjestaj. 

Ako ti u jednom gradu od 100 000 imas 10 autisticne djece, to nikako nije 1: 1 000 000.

Pa sad prodji po Srb pa vidi.

Sve se radi o tvom povjerenju onoga sto je netko tamo napisao. Netko isto vjeruje da je kilo govedine bolje od kilo svinjetine, ali je cinjenica da su neka djeca I njihovi roditelji upropasteni nakon cjepiva.

Mom prijatelju su cijepili dijete pod nekom prehladom, I dobilo autizam, cime ili kojim novcem se to moze ispraviti da gledas ceo zivot dijete koje je nekad bilo zdravo, a sad vise se vjerovatno nikad nece udati, ili ici u skolu, I prepricavati dogodovstine.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 часа, SerbCro рече

Ma ne lupaj gluposti

Ne lupam ja... to su ti podaci iz naucne studije koju je emilija donela na forum. Moras sa emilijom da resis taj problem, ja nemam nista s tim osim sto umem da citam (jos od pete godina) pa sam sam samo procitao ono sto je emilija dala...

пре 11 часа, SerbCro рече

Ako ti u jednom gradu od 100 000 imas 10 autisticne djece, to nikako nije 1: 1 000 000.

Ajde, probudi se i otrezni se jer si poceo da bulaznis. Dakle! 1 u milion slucajeva ALERGIJSKE REAKCIJE, a ne autizma. Autizam imas mnogo vise od 1 u milion samo sto ni jedan slucaj nije zbog vakcina. Bas kao ni slucaj tvog prijatelja.

Dete tvog prijatelja je autizam dobilo zbog hleba. Ne verujes mi? Zovi prijatljja  i pitaj ga da li je dete jelo hleb tog dana i u danima pre pojave autizma i javi sta ti reko...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 26 минута, cloudking рече

Ne lupam ja... to su ti podaci iz naucne studije koju je emilija donela na forum. Moras sa emilijom da resis taj problem, ja nemam nista s tim osim sto umem da citam (jos od pete godina) pa sam sam samo procitao ono sto je emilija dala...

Ajde, probudi se i otrezni se jer si poceo da bulaznis. Dakle! 1 u milion slucajeva ALERGIJSKE REAKCIJE, a ne autizma. Autizam imas mnogo vise od 1 u milion samo sto ni jedan slucaj nije zbog vakcina. Bas kao ni slucaj tvog prijatelja.

Dete tvog prijatelja je autizam dobilo zbog hleba. Ne verujes mi? Zovi prijatljja  i pitaj ga da li je dete jelo hleb tog dana i u danima pre pojave autizma i javi sta ti reko...

Gledaj, jedina neubicajena stvar koja su djeca  koristila, jeste cijepivo, dakle, jedina poveznica, u mnogo slucajeva, I ti I dalje tvrdoglavo pricas da su 2+2= 5.

Znaci, sve drugo su koristila I prije, I sve je bilo ok, I onda se cijepe, I iste noci, ili istog tjedna, krenu nuspojave. Jel to nesto zdravo dobilo ako dijete krene vristati, udarati glavom, imati visoku temperaturu, itd ? Jel istina da cijepiva sadrze teske metale ? I to davati maloj, nejakoj bebici ? Stvarno, logika vam je za medalju, ali medalju zalosti. Zao mi je vase bezobzirnosti prema djeci i bebicama, malim, slatkim, zdravim, I onda ih vi izlazete nepotrebnoj borbi u tijelu dok su jos slabi I dok treba njihov imuni sistem tek treba da jaca. To je za zatvor, stvarno to mislim.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nije o (nepostojećoj) vezi vakcina i autizma ali je nažalost horor primer za odgovore na sve "argumente" protivnika vakcine. Sve je tu: roditelji znaju najbolje šta je dobro za njihovo dete; lekari nemaju pojma/su plaćenici farmakomafije; vakcine su nepotrebne - higijena i kvalitetnija ishrana su najbolja zaštita; vakcine služe samo da bi farmaceutska mafija zaradjivala /farmakomafija neuporedivo više zaradjuje od vakcina nego što bi zaradjivala od lečenja obolelih kada ne bismo primali vakcine , svi mi koji imamo poverenja u lekare/naučne studije smo neobavešteni/"slepi"/bezosećajni/ plaćenici....

Unvaccinated Oregon Boy Is Diagnosed with Tetanus, the State's 1st Child Case in 30 Years

"While playing outside on a farm in Oregon, a 6-year-old boy fell down and cut his forehead.

His parents cleaned and sutured his wound at home, and for a few days, everything seemed all right, according to a new report of his case. But six days after his fall, the boy began crying, clenching his jaw and having muscle spasms. His symptoms got worse, and when he started having trouble breathing, his parents called emergency services, who airlifted the boy to a hospital.

There, doctors diagnosed the boy with tetanus — making him the first documented case of the infection in Oregon in more than 30 years, according to the report, published today (March 7) by the Centers for Disease Control and Prevention (CDC)."

"The boy in the case, however, had not received his tetanus vaccine, nor any of the other vaccines recommended for a child his age, according to the report."

"When the boy arrived at the hospital, his jaw muscle was spasming, and though he wanted water, he couldn't open his mouth to drink. He was also experiencing a condition called opisthotonus, or an arching neck and back, which got progressively worse.

The boy was admitted to the intensive care unit (ICU), where he was given the tetanus vaccine as well as medication containing antibodies to fight the bacteria. These antibodies had been taken from people who had been vaccinated against tetanus. The boy needed to be cared for in a darkened room with earplugs, because stimulation made his muscle spasms worse, the report said. He was also placed on a ventilator to help him breathe and given medications for his blood pressure and muscle spasms.

The boy remained in the ICU for 47 days, followed by several weeks of intermediate care and rehab, the report said. Finally, with a medical bill exceeding $800,000, the boy was able to return to his normal life, which included running and bicycling."

"Despite recommendations by doctors to give the boy the second dose of tetanus vaccine along with other required vaccinations for children, the family declined, according to the report."

https://www.livescience.com/64948-tetanus-unvaccinated-boy.html?fbclid=IwAR3a1X3y0crwkJgZWyREduqELZ_wEGkXyJdxjhGb10YpczEBk96JfSv2dto 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, SerbCro рече

I ako saberemo sve ozbiljnije nuspojave nakon cijepljenja, ne racunajuci sveopce slabljenje imuniniteta, postotak je jos veci.

Ne lupaj gluposti vise molim te...

Evo svi cemo sada da prestanemo da verujemo zlim doktorima koji zivot posvete izucavanju ovih stvari da bi smo poverovali sta pricaju SerbCro, emilija, slada velkov, karleusa i maja volk jer su oni ipak daleeeeko pametniji nego sto ce naucnici ikada biti... samo budala bi mogla da veruje doktorima dok im serbcro i karleusa nesebicno nude svoju ekspertizu u tom polju...

 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, SerbCro рече

 I sve je bilo ok, I onda se cijepe, I iste noci, ili istog tjedna, krenu nuspojave.

Iste noći ili istog tjedna?

 

Цитат

Jel to nesto zdravo dobilo ako dijete krene vristati, udarati glavom, imati visoku temperaturu, itd ?

Kakve veze ima visoka temperatura sa autizmom?

 

Цитат

Gledaj, jedina neubicajena stvar koja su djeca  koristila, jeste cijepivo, dakle, jedina poveznica, u mnogo slucajeva, I ti I dalje tvrdoglavo pricas da su 2+2= 5.

Ali vakcina je obična stvar... najveći procenat dece primi ne jednu, nego mnogo vakcina i nije im ništa...

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...