Jump to content

Како зауставити дебилизирајуће и тровачке ријалити програме? (Борба против кича и шунда)

Оцени ову тему


Препоручена порука

[quote name=Ратко :(' timestamp='1347267174' post='707149]

Чекај, сети се себе када си имао 13, 14, 15, 16, 17, 18 година.

Јел си имао жељу да гледаш глупе породичне серије, тв Палму и слично? Вероватно ниси. Ја нисам.

И шта год да се приказивало, а да је имало тон онога што данашњи Пинк има, мене није занимало, верујем ни тебе.

Дакле, не потцењујмо децу, младе... Ако неко има афинитета ка томе он ће, макар и не постојао Пинк, ископати негде нешто слично томе, а ко нема афинитета ка томе неће гледати то макар му сипали у грло.

А приметио сам да матори откидају колико гледају Пинк. Значи ништа им не промакне са те страхотне телевизије.

Па, јесте, слажем се.

У тим годинама нисам много гледао тв, а волео бих да ни толико нисам

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Link to comment
Подели на овим сајтовима

[quote name=Милан Меденица :)' timestamp='1347399657' post='708154]

не знам зашто бих се осећао као свиња и успаван кад ни не гледам нити пратим, само лепо пребацим канал :)

kad tamo opet...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

pa stoji to sve, ali mislim da generalno nasem narodu, koji je i vise nego ocigledno u krizi u svakom pogledu, to najmanje treba... a ta prica sa slobodom nesto na kraju krajeva i ne pije vodu, recite sami, koliko ljudi gleda npr.. trenutak istine, ili farmu ili bilo koji drugi... nekim stvarima koje su stetne za drustvo se moramo suprotstaviti kao kolektiv...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Данас имамо рачунаре, интернет, плејере... Једноставно не гледаш програм, него сам бираш и гледаш шта ти се свиђа, кад ти одговара.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

pa stoji to sve, ali mislim da generalno nasem narodu, koji je i vise nego ocigledno u krizi u svakom pogledu, to najmanje treba... a ta prica sa slobodom nesto na kraju krajeva i ne pije vodu, recite sami, koliko ljudi gleda npr.. trenutak istine, ili farmu ili bilo koji drugi... nekim stvarima koje su stetne za drustvo se moramo suprotstaviti kao kolektiv...

Potpuno pogresno, sustina sveopste krize naseg naroda je zatucanost, neobrazovanje i ispiranje mozga kroz koje je, delimicno svojom krivicom propusten, pa mu bas zbog toga kao zednom vode treba prosvetiteljstva u svakom obliku.



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

pa stoji to sve, ali mislim da generalno nasem narodu, koji je i vise nego ocigledno u krizi u svakom pogledu, to najmanje treba... a ta prica sa slobodom nesto na kraju krajeva i ne pije vodu, recite sami, koliko ljudi gleda npr.. trenutak istine, ili farmu ili bilo koji drugi... nekim stvarima koje su stetne za drustvo se moramo suprotstaviti kao kolektiv...

Па шта треба да радимо, да идемо да их бијемо? :)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па шта треба да радимо, да идемо да их бијемо? :)

naravno da ne, ali bi cenzura dobro dosla...

Potpuno pogresno, sustina sveopste krize naseg naroda je zatucanost, neobrazovanje i ispiranje mozga kroz koje je, delimicno svojom krivicom propusten, pa mu bas zbog toga kao zednom vode treba prosvetiteljstva u svakom obliku.

i njega da nadje na tv-u, ne kazem da nema korisnih stvari, ali nas covek koji je zatucan ce radije odabrati farmu nego neki naucni program... a da te emisije nema na programu mozda bi se i odlucio za neku naucnu emisiju ili slicno...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@@Dusan Mancic, почетак размишљања ти не ваља - телевизија је само одраз стања народа, а не обрнуто.

према томе, на народу треба радити а не на телевизијском програму, и то од дома преко школе до друштва, па ће и телевизијски програм да буде прилагођен конзументу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...