Jump to content

Како зауставити дебилизирајуће и тровачке ријалити програме? (Борба против кича и шунда)

Оцени ову тему


Препоручена порука

BEOGRAD - Regulatorno telo za elektronske medije (REM) odlučilo je na današnjoj sednici da zabrani emitovanje svih rijaliti programa u Srbiji pre 23 sata.

 

 

Cela vest

 

Супер! Више простора за Вучића. :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Кад мало боље човек размисли, не знаш који је ријалити гори, дал ови чопоративни ил вођин...

 

Sutra kod mene na faks dolazi Vucic i Stoltenberg, to je pravi rijaliti. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Супер! Више простора за Вучића. :)

 

Њега означити са 18-

 

 

Забрањено за старије од 18 година.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Њега означити са 18-

Забрањено за старије од 18 година.

:O Think-of-the-children.jpg

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sutra kod mene na faks dolazi Vucic i Stoltenberg, to je pravi rijaliti.

Скоро је био на правном...студенти су били одушевљени његовим предавањем, амфитеатар био крцат

  • Волим 1

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Њега означити са 18-

 

 

Забрањено за старије од 18 година.

 

За њега да ставе 18+/- и ово:

 

1.png

Извор

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ako se rijaliti već ne mogu sprečiti.. mislim da bi ih trebalo svrstati pod zaključane programe koji imaju svoju tarifu.. Pa neka onaj, čijem nivou taj sadržaj odgovara, sebi fino uplati i gleda... Nemam ništa protiv, ali da se to današnjoj omladini nameće kao nešto sasvim normalno u svakodnevnom televizijskom programu.. vidim kao težak prekršaj moralnih načela.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@@Deja Vu,

Озбиљно, нисам могла да верујем када сам чула да су млади људи толико фасцинирани његовим ликом и делом...ако ти није проблем, напиши сутра какво је стање код тебе на факултету.

 

П.С. Могу само да кажем да ми је јако жао што испада да је овде сасвим све једно да ли гледаш Фарму или Вучића...ефекат је потпуно исти.

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

BEOGRAD - Regulatorno telo za elektronske medije (REM) odlučilo je na današnjoj sednici da zabrani emitovanje svih rijaliti programa u Srbiji pre 23 sata.

 

 

Cela vest

Марић ће имати проблема да попуни програм хепи телевизије...

Почеће да репризира Ћирилицу к'о ртс Бољи живот.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...