Jump to content

Зоран Ђуровић - Онан - Онанија


Дејан

Препоручена порука

Пре сат времена, grigorije22 рече

Gledanje žene sa željom je apsolutno prirodna stvar. Pozivanje na svete oce koji su živeli u 4 veku je van svake pameti. Razlog je taj što oni nisu bili upućeni u naučna otkrića a mi danas jesmo. A naučna okrića kažu da je preko 90% ljudskog mozga reptilski mozak, a samo nekoliko procenata čeonog režnja nas čini ljudima. Zaključak da se želja prema suprotnom polu javlja kao posledica biohemije mozga i hormona u telu i zato nije nikakav blud. 

Извини шта причаш? Која наука? Који свети оци и шта конкретно нису знали? 

Ово пишеш ради писања.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Дејан рече

Гле чуда, могу ли да добијем неки извор за те тврдње, пошто званична историја већ 200 година учи другачије 

Још једна потврда..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Вилер Текс рече

А како подржава блуд?

Преко 70 страна ове теме и још других његових клипова и тема па прочитај и одгледај. Не пада ми на памет да ти декларишем.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Frenkii рече

20210116_161535.jpg

Па да , фреске , иконе, албански "исоричари" који својатају човека за кога не постоји доказ да је постојао

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Плаво Небо рече

Још једна потврда..

Мхм, значи ако је нешто недоказиво у историјским изворима или нема оправдања у светоотачкој литератури, онда је 100% тачно :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, Дејан рече

Званична наша историја. 

Наша? Милош Обилић је постојао и управљао једним делом Србије. Његова фреска се налази у манастиру Хиландару. Јесу ли Албанци насликали и у Хиландару? 

Шта је за тебе званична историја? Наведи ауторе и дела?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Frenkii рече

Наша? Милош Обилић је постојао и управљао једним делом Србије. Његова фреска се налази у манастиру Хиландару. Јесу ли Албанци насликали и у Хиландару? 

Шта је за тебе званична историја? Наведи ауторе и дела?

За мене је званична историја оно што је за свакога збанична историја, историја с којом се баве историчари а не Јован Деретић и екипа. Дакле, нема чврстог доказа да је човек постојао, то се учи код нас на факултету.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Frenkii рече

Питам се да ли сам промашио тему и земљу. Сад реци да је и академик у праву. Косово није наше јел?

Нешто промашено јесте, ал није тема и земља.

Како дођосмо до академика и да ли је Косово наше на основу Милоша Обилића? 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Од онаније до званичне/незваничне историје дугачак је пут али га ми превалисмо без по муке.:D

Ја се извињавам свима али мислим да,ми сви форумаши ову песму требамо преслушати сваких пар дана.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Вилер Текс рече

Од онаније до званичне/незваничне историје дугачак је пут али га ми превалисмо без по муке.:D

Ја се извињавам свима али мислим да,ми сви форумаши ову песму требамо преслушати сваких пар дана.

 

Нехде је све повезано, народно предање и незнање утемељено у предубеђењу. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Дејан рече

За мене је званична историја оно што је за свакога збанична историја, историја с којом се баве историчари а не Јован Деретић и екипа. Дакле, нема чврстог доказа да је човек постојао, то се учи код нас на факултету.

На ком факултету?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Дејан рече

Нешто промашено јесте, ал није тема и земља.

Како дођосмо до академика и да ли је Косово наше на основу Милоша Обилића? 

Лепо те питах да ли је академик по теби у праву? 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...