Jump to content

Наше фотографије дана (не учитавајте туђе са нета већ своје)

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 2 минута, Grizzly Adams рече

Да бре, најцрње је што ови дворци зврје празни скоро целе године, они дођу само месец-два преко лета...

А имају базене, тениске терене, теретане, кућни биоскоп... Тотално лудило.

Гле ово: https://www.zillow.com/homes/for_sale/Southampton-NY/pmf,pf_pt/111543853_zpid/13937_rid/globalrelevanceex_sort/40.98858,-72.294503,40.82615,-72.519379_rect/11_zm/

 

Него ајде, велика је плата наша на небесима... :smeh1:

Па и хтедох да кажем велике кућерине али ми изгледају некако издвојено и усамљено... кад оно истина :) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Grizzly Adams рече

Да бре, најцрње је што ови дворци зврје празни скоро целе године, они дођу само месец-два преко лета...

А имају базене, тениске терене, теретане, кућни биоскоп... Тотално лудило.

Гле ово: https://www.zillow.com/homes/for_sale/Southampton-NY/pmf,pf_pt/111543853_zpid/13937_rid/globalrelevanceex_sort/40.98858,-72.294503,40.82615,-72.519379_rect/11_zm/

 

Него ајде, велика је плата наша на небесима... :smeh1:

А шта им значи ово: 

Heating

Forced air
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Vladan3 рече

Па и хтедох да кажем велике кућерине али ми изгледају некако издвојено и усамљено... кад оно истина :) 

Да знаш... Није да тешим себе и тебе, али стварно су ти људи што ту живе мало ударени. Ретко ко изгледа нормално.

пре 1 минут, Vladan3 рече

А шта им значи ово: 

Heating

Forced air

Доста уобичајени систем за грејање у Вавилону: https://en.wikipedia.org/wiki/Forced-air

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Птичија перспектива...

20180305_091026.thumb.jpg.bccff2c09c8c082e02050d6bf78e5128.jpg

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Ведран* рече

Птичија перспектива...

Како си натерао какадуа да ти носи телефон? :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Vladan3 рече

Како си натерао какадуа да ти носи телефон? :smeh1:

Ћути. Зграбио га сам. Ово је кад се припремио да га зграби... :))

20180305_092513.thumb.jpg.aae31b062101d3e546cd376eef520ccf.jpg

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Ведран* рече

Ћути. Зграбио га сам. Ово је кад се припремио да га зграби... :))

У па значи имаш и ученика. Какав је у послушанију?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Vladan3 рече

У па значи имаш и ученика. Какав је у послушанију?

Па он више воли да облеће овакву средину...

20180305_093137.thumb.jpg.1513c855274ddd4a163acd0093f7748c.jpg

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Или овакву...

20180305_093322.thumb.jpg.bff9d4262fa79e898631e654f034a5ca.jpg

Иако сам му рекао да ако без смирења почне да се уздиже над облаке, да ће духовно пасти. :)))

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Ведран* рече

Или овакву...

Иако сам му рекао да ако без смирења почне да се уздиже над облаке, да ће духовно пасти. :)))

Знаш шта и мени се свиђа да будем твој ученик... Који је то манастир оћу и ја да се учланим да будем овакав небески отшелник :) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Vladan3 рече

Знаш шта и мени се свиђа да будем твој ученик... Који је то манастир оћу и ја да се учланим да будем овакав небески отшелник :) 

Може, али само ако ћеш да носиш црно. Ових у белом има довољно. :) 

Али црних фали.

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Ведран* рече

Може, али само ако ћеш да носиш црно. Ових у белом има довољно. :) 

Али црних фали.

Па нисам баш љубитељ црног, али добро, боље и то него дугине боје :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 часа, Vladan3 рече

Хвала Богу данас сигурно више није тако. Мислим мени је хвала Богу а за остале како ко воли :) 

Топи се, наравно.

Али је падао нон стоп, не могу мушки да очисте.

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

512199.jpg

Lucerna corporis tui est oculus tuus. Si oculus tuus fuerit simplex, totum corpus tuum lucidum erit. Si autem oculus tuus fuerit nequam, totum corpus tuum tenebrosum erit. Evangelium Secundum Matthaeum 6, 22-23

In nomine + Patris, et + Filii, et Spiritus + Sancti. Amen.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...