Jump to content

Наше фотографије дана (не учитавајте туђе са нета већ своје)

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 8 часа, Ћириличар рече

Моја скромна београдска библиотека:

Црно дете, читаш Маркса у слободно време?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 часа, Lady Godiva рече

Црно дете, читаш Маркса у слободно време?

Хајека - Устав слободе ( ових мјесец и нешта дана нисам ни такао књигу због једног испита... ). Маркс је сљедећи, када њега завршим.

Но, није то ништа. Прошле су ми кроз руке и очи ствари попут Поетске еде, Хисторије Босне, Историје Срба, Теоријских основа економске анализе права, Загрљај светова, Хералдичке почетнице, Језик и национализам, Историје Републике Српске, збирке пјесама Алексе Шантића, На Дрини ћуприја... а многе књиге у е-формату још чекају:

 

bookz.jpg

Of knjige.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

,DSC00076.thumb.JPG.7cb405c3e4f87bf14bd84d563b04e934.JPGDSC00085.thumb.JPG.30c5f23cc0cb16a6fac15469ab12bd8f.JPGDSC00036.thumb.JPG.d29356afab8f7c414c0a658d2cb93fdc.JPG

Zemunski kej...subota...nismo mogli da odolimo malim slatkicama.

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

:ljut: Ljut sam !  :ljut: Necu u vrtic !  :ljut: Necu da doruckujem !  :ljut: Bas me briga sto imamo mekike sa kremom ! :ljut: Necu ni za sto da sednem ! :ljut:  ..... 0405_feel(siguran sam da vaspitacica, dok hrani drugare za stolom, nece ni primetiti  da sam maznuo ovaj tanjiric sa kremom)0405_feel...mmmm....:945729: :945729::945729:

30711920_1906839962682610_21553674255440

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 4/17/2018 at 6:06, Ћириличар рече

Хајека - Устав слободе ( ових мјесец и нешта дана нисам ни такао књигу због једног испита... ). Маркс је сљедећи, када њега завршим.

Но, није то ништа. Прошле су ми кроз руке и очи ствари попут Поетске еде, Хисторије Босне, Историје Срба, Теоријских основа економске анализе права, Загрљај светова, Хералдичке почетнице, Језик и национализам, Историје Републике Српске, збирке пјесама Алексе Шантића, На Дрини ћуприја... а многе књиге у е-формату још чекају:

 

bookz.jpg

На истој "полици" Рон Пол, Сол Олински и војвода Шешељ :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 часа, Аурор рече

На истој "полици" Рон Пол, Сол Олински и војвода Шешељ :)

931.jpg

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

DSC00148.thumb.JPG.0687075773724f7dcca0840f036766b9.JPGDSC00168.thumb.JPG.aa5e6b79ae593e4c8db981eb7c5cc995.JPGDSC00174.thumb.JPG.2acf97e4efcc1c2f420579fdc8390f6a.JPGDSC00181.thumb.JPG.24c31d56501870a3220f88ae557a9ac7.JPGDSC00182.thumb.JPG.a050083f54e2a481c91a68ffcef116bf.JPG

Данас на Авали....

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

DSC00028.thumb.JPG.ca15fe161bb7a030e9028b570b0bec06.JPGDSC00034.thumb.JPG.59e07041ad8bd6758694a870a6fccb89.JPGDSC00033.thumb.JPG.00c1b427a64c651dfb23b3e6a3c02210.JPG

Вруће фотке...данас на Авали

ОНо кад се врХ, спушта са врха...(није плеоназам):D

Наш добри министар Љајић...

Величанствени пад са врха, све у оделу...онако достојанствено...:smeh1:

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

0-02-05-bd2d837f8bdd4be51fe07564b8513cc96f0392af46ccd9afa56732db17c48f47_49c164f1.jpg

0-02-05-fa2d5cb5bdd75e9f15512232f8e5abbabcd9480a4f77e56bcf6a84391e5cea69_f319ab8.jpg

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 22 часа, Рапсоди рече

DSC00028.thumb.JPG.ca15fe161bb7a030e9028b570b0bec06.JPGDSC00034.thumb.JPG.59e07041ad8bd6758694a870a6fccb89.JPGDSC00033.thumb.JPG.00c1b427a64c651dfb23b3e6a3c02210.JPG

Вруће фотке...данас на Авали

ОНо кад се врХ, спушта са врха...(није плеоназам):D

Наш добри министар Љајић...

Величанствени пад са врха, све у оделу...онако достојанствено...:smeh1:

Слика ти је врх врхова ( јесте плеоназам, али је одомаћен израз код фенси раје ). :smeh1:

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 часа, Лидија Миленковић рече

Слика ти је врх врхова ( јесте плеоназам, али је одомаћен израз код фенси раје ). :smeh1:

:D   Добро врх жено....:)

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Три другара свратила на пиће.... Мало су препили, па је само један остао на ногама. 1f609.png? 1f602.png?

 

31271229_1914336071932999_67700577349402
 
 
31253073_1914335668599706_58268667204169

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...