Jump to content

Наше фотографије дана (не учитавајте туђе са нета већ своје)

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 4 минута, Lady Godiva рече

Јој, то младо па неискусно...

После неколико година у браку ћеш схватити како ствари стоје и биће:„ Нити ће се женити, нити удавати?! No one can beat that!" :D

Been there for 2 years... Kind of :smeh1:

You underestimate my powah, young padawan :ih5loz:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 часа, Ћириличар рече

Hej, poligamija za zivota i dozvola da u afterlajfu imam planetu kao svoj harem... Beat that orthodoxians :smeh1:

1. Rintas ko krdo magaraca da svakoj zeni kupis kucu (stan), kola, dzeparac svakoj i svakom detetu.

2. Nema piva.

3. Nema vina.

4. Nemas slobodne dane za keks :D

 

  • Волим 1

"Grobe moj! Zašto te zaboravljam? Ti me čekaš, čekaš i ja ću se sigurno nastaniti u tebi. Zašto te zaboravljam i ponašam se kao da je grob sudbina samo drugih ljudi a ne i moja?"

sv. Ignjatije Brjančanjinov

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Danijela рече

1. Rintas ko krdo magaraca da svakoj zeni kupis kucu (stan), kola, dzeparac svakoj i svakom detetu.

2. Nema piva.

3. Nema vina.

4. Nemas slobodne dane za keks :D

 

1. Napravimo kolibu na selu, svi zajedno zivimo ( a njihove familije jos malo pomognu ;) ). Zene sve rintaju, a ja, jadan, zapovijedam im.

2. Ima piva, ima rakije. Jest, mormonizam je kul, al Balkan je Balkan i Sloven je Sloven

3. Vino ce sami pravimo :D Kao i rakiju.

4. Ujutru plavku, uvece crnku, a ostale boje vikendom ^^

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Jao mladosti naivnosti :D
Neka, kreni ti a mi cemo da klopamo kokice i gledamo sou :D

Dok ne krenes u taj poduhvat, baci malo pogled na ovu serijicu:
http://www.imdb.com/title/tt0421030/?ref_=nv_sr_1

"Grobe moj! Zašto te zaboravljam? Ti me čekaš, čekaš i ja ću se sigurno nastaniti u tebi. Zašto te zaboravljam i ponašam se kao da je grob sudbina samo drugih ljudi a ne i moja?"

sv. Ignjatije Brjančanjinov

Link to comment
Подели на овим сајтовима

мазићу га, пазићу га и зваћу га дрвце, јер бар без једног дрвцета кућа није дом.

 

IMG_20170630_133329_555.thumb.jpg.208fc6a9a2df4fcc13c613c5c7780f8b.jpg

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Снежана рече

мазићу га, пазићу га и зваћу га дрвце, јер бар без једног дрвцета кућа није дом.

@drvce ?

Χριστός ανέστη εκ νεκρών, θανάτω θάνατον πατήσας, και τοις εν τοις μνήμασι ζωήν χαρισάμενο

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Goku рече

@drvce ?

мња, то ја мојој дрецени тепам "дрвце", зато што је још сирото, мало дрвце...

Е бре Гоку само за неким трачевима жудиш :)

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 6/25/2017 at 12:24, Danijela рече

Jao mladosti naivnosti :D
Neka, kreni ti a mi cemo da klopamo kokice i gledamo sou :D

Dok ne krenes u taj poduhvat, baci malo pogled na ovu serijicu:
http://www.imdb.com/title/tt0421030/?ref_=nv_sr_1

Better than:

Married_with_children.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Снежана рече

мазићу га, пазићу га и зваћу га дрвце, јер бар без једног дрвцета кућа није дом.

600full-leon-the-professional-screenshot

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...