Jump to content

Грађански рат у Украјини


Препоручена порука

пре 1 минут, sanja84 рече

Proruski slovenački list. 

Uzas. Znao sam da ste truli ko pokisla daska.

  • Хахаха 1

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, sanja84 рече

Što? 

Sta sto? Docekujete Putina i imate proruski list, a ovamo ste eu rajh? Sve bi ja to na radnu akciju.

  • Хахаха 1

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kako izgleda, posto je Gruzija ostro odbila natine ponude da otvara novi front prema Rusiji, sad pokusavaju nesto preko Turaka.

...

Clip.jpg.c3c21a96f4494184c2562fbd7c401c13.jpg

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, obi-wan рече

Sta sto? Docekujete Putina i imate proruski list, a ovamo ste eu rajh? Sve bi ja to na radnu akciju.

Imamo  čak i fakultete koji imaju dogovor sa Lomonosovim univerzitetom, po ruskom programu, čija diploma važi u obe zemlje. Mislim da to Srbija nema. 

No, da ne gnjavim I ne natrpavam temu. Pričalo mi se. 

  • Свиђа ми се 1

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, sanja84 рече

Imamo  čak i fakultete koji imaju dogovor sa Lomonosovim univerzitetom, po ruskom programu, čija diploma važi u obe zemlje. Mislim da to Srbija nema. 

No, da ne gnjavim I ne natrpavam temu. Pričalo mi se. 

Evo sta prenose zly Slovency. Ccc, brukah.

...

https://insajder.com/svet/nekdanje-kolonije-po-smrti-elizabete-ii-zahtevajo-dragulje-nazaj-namesto-da-vrnejo-naropano-se

britanske_vojne_in_konflikti_pod_kraljico_elizabeto.thumb.jpg.f4e13a486ad245a64839228709497400.jpg

...

dediscina_1.jpg.09110f550a88dfb0b742d7c9ce8dedfb.jpg

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 31 минута, obi-wan рече

Kako izgleda, posto je Gruzija ostro odbila natine ponude da otvara novi front prema Rusiji, sad pokusavaju nesto preko Turaka.

...

Clip.jpg.c3c21a96f4494184c2562fbd7c401c13.jpg

...

Clip.jpg.feda8efac46c8b7a3a6529b0f83d13da.jpg

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 часа, obi-wan рече

Pa katsi rusofil, onda nisi nobles. Plus sto ja nisam rusofil, nego pravdofil, istinofil, i tako to.
Al` to ti je vec neka druga algebra, nie omiljena medju "realistima".

Kako mozes da budes istinofil ako se informises i ljubis zemlju koja je zabranila svako drugacije misljenje od vodjinog do te mere da mozes da odes u zatvor ako pomislis da javno izgovoris nesto sto nije odobreno od strane drzave? COvek ladno pozatvarao sve medije i ostavio samo one koji izvestavaju ono sto im on dozvoli a vi domaci izdajn... ovaj rusofili se na to palite ko hepo kockice?

I protim gledate te vesti koja vam salje putin i odusevljavate se bez trunke kriticke svesti da je to sto citas mozda, moooouzda, konstruisano sa idejom da ce to da konzumira glupi nacionalista koji se pali na gluposti koje vidi na "televizor" i naravno da nikad nista ne proverava tako da mozes da mu serivras sta god oces u tanjir, sve ce da pokusa do zadnje kasike...

Cuj istinofil...

pratim ovu temu mesecima. IMas li uopste svest  o tome koliko si ovde preneo laznih vesti? Informacija koje veze s mozgom nemaju?

I protim ja ne mislim da ti to radis namerno. Ima  i takvih, znaju sve i opet to rade. Ne, ti si neko ko zaiste veruje  u sve te stvari koje mu Kremlj salje. Ilija Cvorovic 21. veka...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 57 минута, Somboled рече

Kako mozes da budes istinofil ako se informises i ljubis zemlju koja je zabranila svako drugacije misljenje od vodjinog do te mere da mozes da odes u zatvor ako pomislis da javno izgovoris nesto sto nije odobreno od strane drzave? COvek ladno pozatvarao sve medije i ostavio samo one koji izvestavaju ono sto im on dozvoli a vi domaci izdajn... ovaj rusofili se na to palite ko hepo kockice?

I protim gledate te vesti koja vam salje putin i odusevljavate se bez trunke kriticke svesti da je to sto citas mozda, moooouzda, konstruisano sa idejom da ce to da konzumira glupi nacionalista koji se pali na gluposti koje vidi na "televizor" i naravno da nikad nista ne proverava tako da mozes da mu serivras sta god oces u tanjir, sve ce da pokusa do zadnje kasike...

Cuj istinofil...

pratim ovu temu mesecima. IMas li uopste svest  o tome koliko si ovde preneo laznih vesti? Informacija koje veze s mozgom nemaju?

I protim ja ne mislim da ti to radis namerno. Ima  i takvih, znaju sve i opet to rade. Ne, ti si neko ko zaiste veruje  u sve te stvari koje mu Kremlj salje. Ilija Cvorovic 21. veka...

Не него ће ЦНН, ББЦ, индех.хр и јутарњи лист? Да неће можда да љуби земље које те затварају и изопштавају из друштва ако имаш имало разумјевања за руску позицију? 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Somboled рече

Ne, ti si neko ko zaiste veruje  u sve te stvari koje mu Kremlj salje.

Proverio sam postu, nista mi od njih nije stiglo do sad, ama nijednom.
Da, verov`o ili ne, trenutno su kremljisti pojam istinitosti prema bilo kom zapadnom. Tugah, ali istinito.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Clip_2.jpg.978e2c20b291acc01ac53f6409c4438b.jpg

...

T.ME

🇦🇲🇦🇿The locations of today's clashes on the Armenian-Azerbaijani border according to the Armenian Defense Ministry. Subscribe to @Sputnik

 

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Clip_2.jpg.65ade6627fb892924a008812827b97f5.jpg

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Clip_2.jpg.895c311879e25b82eed1bbf49ee709c3.jpg

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Somboled рече

Kako mozes da budes istinofil ako se informises i ljubis zemlju koja je zabranila svako drugacije misljenje od vodjinog do te mere da mozes da odes u zatvor ako pomislis da javno izgovoris nesto sto nije odobreno od strane drzave? COvek ladno pozatvarao sve medije i ostavio samo one koji izvestavaju ono sto im on dozvoli a vi domaci izdajn... ovaj rusofili se na to palite ko hepo kockice?

I protim gledate te vesti koja vam salje putin i odusevljavate se bez trunke kriticke svesti da je to sto citas mozda, moooouzda, konstruisano sa idejom da ce to da konzumira glupi nacionalista koji se pali na gluposti koje vidi na "televizor" i naravno da nikad nista ne proverava tako da mozes da mu serivras sta god oces u tanjir, sve ce da pokusa do zadnje kasike...

Cuj istinofil...

pratim ovu temu mesecima. IMas li uopste svest  o tome koliko si ovde preneo laznih vesti? Informacija koje veze s mozgom nemaju?

I protim ja ne mislim da ti to radis namerno. Ima  i takvih, znaju sve i opet to rade. Ne, ti si neko ko zaiste veruje  u sve te stvari koje mu Kremlj salje. Ilija Cvorovic 21. veka...

Bajo moram malo da ti razbijem iluzije o slobodi ...u Eau su cenzurisali svaki sajt ruaki, jedine informacije koji dobijas ovdevsu obe koje aminuje Pentagon. Ljysi su uplaseni i ni jedan jedini ne sme da pomene eventualnu krivicu Ukrajine i neki njihov zlocin.Rusije je u poredjenju sa EU csrstvo slovode i slobofne misli. Ovde prave spiskove intelektualaca za koje sumnja da su naklonjeni Rusiji i objevljivali po novinama.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...