Jump to content

Саопштење Епископа шабачког Господина Јеротеја поводом плана да у Јадру буде отворен рудник

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 5 минута, Milan Nikolic рече

А ти баш лепо то кријеш.

Ја кријем? Тролчино, објављено је у светски чувеном научном магазину, годину и по дана је трајала рецензија. Јеси ли ти на страни Истине или лажи?

Блажени гладни и жедни правде, јер ће се наситити;

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па дај неки аргумент против Рудника због доказа о неизбежној опасности. Шта ако си ти истролован.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

WWW.NATURE.COM

Scientific Reports - The influence of exploration activities of a potential lithium mine to the environment in Western Serbia

 

Блажени гладни и жедни правде, јер ће се наситити;

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Тај paper, како су га назвали, нема везе са животом, тачније нема везе са Јадром. Тако опште набацане анализе су лудило мозга. Хвала Богу па ће струка на терену казати своје.

Таквих глупости и измишљотина, само зато што се може фантазирати, нисам очекивао од било кога писменог. Зато је све то неозбиљно, чак смешно и не завређује пажњу.

Али све о руднику Јадар ће се говорити на веома озбиљан и стручан начин. Имамо две године до покретања изградње, и још две до почетка са радом, дакле 4г. да се све провери.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не би ме чудило да је Тинто лобирао да се овакве глупости пишу о руднику, чак је то највероватније. Шта су нам увалили ови из прошле власти то је ужас.

Чуј, биће страшно због чак две депоније јаловине, као да једна може бити прихватљиво, и то не у близини реке, него негде на брду.

Људи, рудник Јадар неће имати депонију рудне јаловине у Србији, осим унутар земље одакле је узета руда на дубини од 350 до 600 метара.

Може бити грађевинске депоније у фази изградње Рудника, што мора бити третирано као рудна јаловина, и о томе се мора разматрати.

Овакви папири само слуђују људе изношењем нетачних података о Јадру, иначе је проблем неупоредиво мањи. Рудник треба бити бомбоница.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, Milan Nikolic рече

Па дај неки аргумент против Рудника због доказа о неизбежној опасности. Шта ако си ти истролован.

Твој аргумент је твој идол. Да му је у користи да народ хероин троши, ти би нашао оправдање и научне доказе да је идол у праву. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 часа, Вукашин рече

Све то стоји, али треба рећи народу да је Шолц дошао и донео ултиматум, а не да се ради о нашим западним пријатељима и о не знам каквој потенцијалној заради.

 

 

Arsenijević posle hapšenja zbog pištaljke: Na KiM od Srba ostalo samo ono što nema kud i nema gde

LAT.RT.RS

Prema njemu, Srbi na Kosovu imaju dve opcije – da odu u užu Srbiju u kolektivne centre ili da "stvari uzmu u svoje ruke" i izbore za svoja zagarantovana prava

 

Да је папизам најбоља организација Цркве не би Сабори постојали, но је папизам оно што се показао за 1000 година.

Па кад људи у целибату (папе) који су свој живот посветиле Богу, не могу да буду непогрешиви - како то да наш председник поста политички, спрски папа?

 

Одједаред Шилц и Макрон заволеше Србију, а знамо како је воле...најгоре је то "а шта да нема Вучича"? Па ништа, ако је Србија спала на једног "спаситеља" тешко Србији.

 

Фарса за фарсом....ужасне манипулације народом....све више се питам шта је Бокану...а осллањао сам се дота на његово мишљење.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 38 минута, Саласије рече

Твој аргумент је твој идол. Да му је у користи да народ хероин троши, ти би нашао оправдање и научне доказе да је идол у праву. 

Као да народ већ сто година не троши хероин из англосаксонских токова. Невероватно је колико ви који само булазните играте на њихову карту.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Ćiriličar рече

Па кад људи у целибату (папе) који су свој живот посветиле Богу, не могу да буду непогрешиви - како то да наш председник поста политички, спрски папа?

 

Одједаред Шилц и Макрон заволеше Србију, а знамо како је воле...најгоре је то "а шта да нема Вучича"? Па ништа, ако је Србија спала на једног "спаситеља" тешко Србији.

 

Фарса за фарсом....ужасне манипулације народом....све више се питам шта је Бокану...а осллањао сам се доста на његово мишљење

Бокан само разуме колико је важна Држава, да у Држави имамо нешто свето, благословено и непобедиво, јер је Богом дано и Богом вођено, што Држава и покушава данас да чини на челу са верујућима. Не питајте своје предрасуде, него послушајте свете оце.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Milan Nikolic Чудно да се ти или правиш Енглез или си идолопоклоник.

Ако народ не жели "богатство" које нуде пљачкаши Рио Тинта - па шта председинк мисли да је? Мали Бог!

 

И, Србији отели 15% територије, угњетавају јој народ доле, и сад Србија нека кличева држава не може да отера једну компанију? Не може кад не жели.

 

Пуцају ситеми у Немачкој и Скандинавији, само то народ у Србији не зна, па је лако председнику да им маже очи - пуца све, и што више пуца председник више "подмазује" либерални капитализам....нема, људи, ништа од тога! Ништа....то су преседникове фантасмагорије....он личи на човјека који иде пешке брзом пругом који води у провалују! Није то само са Рио Тинтом...са свом том либерал капиталистичком говнаријом! Нема од тога НИШТА! Завалио је државу и наорд појединачно у дугове до грла, и то је то. Шака ликова се обогатила у томе и то је та прича....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Milan Nikolic Маилане....мани ме тих "омилја"....плиз....мани ме тога. Спусти терминологију са "небеса" мало у рудник, на нивое белосветских фукара и пљачкаша....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Ćiriličar

Добро. И каква је теби сада мисија у Грчкој? Вучић ће барем бити са својим народом и неће се одвајати од њега. Гледаће да у Јадру буде све како треба. Не разумеју то неки људи. Неки фанатизам је ударио у мозак многих људи.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 27 минута, Ćiriličar рече

@Milan Nikolic Чудно да се ти или правиш Енглез или си идолопоклоник.

Ако народ не жели "богатство" које нуде пљачкаши Рио Тинта - па шта председинк мисли да је? Мали Бог!

 

И, Србији отели 15% територије, угњетавају јој народ доле, и сад Србија нека кличева држава не може да отера једну компанију? Не може кад не жели.

 

Пуцају ситеми у Немачкој и Скандинавији, само то народ у Србији не зна, па је лако председнику да им маже очи - пуца све, и што више пуца председник више "подмазује" либерални капитализам....нема, људи, ништа од тога! Ништа....то су преседникове фантасмагорије....он личи на човјека који иде пешке брзом пругом који води у провалују! Није то само са Рио Тинтом...са свом том либерал капиталистичком говнаријом! Нема од тога НИШТА! Завалио је државу и наорд појединачно у дугове до грла, и то је то. Шака ликова се обогатила у томе и то је та прича....

Можемо још нешто да продамо, да би могли да наставимо да се задужујемо, а кад то стане иде банкрот и пуца динар. Трошимо много више него што зарађујемо. Може се још нешто продати, као ЕПС, национални паркови, али ништа се неће променити, само ће се одложити банкрот. 

Занимљиво је да се највише задужујемо код приватних фондова.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 21 часа, Milan Nikolic рече

Тај paper, како су га назвали, нема везе са животом, тачније нема везе са Јадром. Тако опште набацане анализе су лудило мозга. Хвала Богу па ће струка на терену казати своје.

Таквих глупости и измишљотина, само зато што се може фантазирати, нисам очекивао од било кога писменог. Зато је све то неозбиљно, чак смешно и не завређује пажњу.

Али све о руднику Јадар ће се говорити на веома озбиљан и стручан начин. Имамо две године до покретања изградње, и још две до почетка са радом, дакле 4г. да се све провери.

Чекај, ти си пре пар година носио фрижидере ако се не варам? Јеси ли у међувремену докторирао хемију или заштиту животне средине? С којим правом износиш такве оптужбе? Зато што ти је твој корумпирани председник то рекао? Испрани мозгу. Кад дође антихрист ти ћеш међу првима да проповедаш за њега.

Блажени гладни и жедни правде, јер ће се наситити;

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Послушај ове људе па ће ти бити јасно зашто је тај памфлет продукт шарлатанâ.

https://youtu.be/bpJbZyFe2xk?si=AntggrpWmROMNGH7

https://youtu.be/ngSGRMprTew?si=1Tkr-pCCs2asxyPd

 

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...