Пријави
-
Чланови који сада читају 0 чланова
- Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
-
Сличан садржај
-
- 0 коментара
- 399 прегледâ
-
- 0 коментара
- 659 прегледâ
-
За мене је школа била полицијска станица. А деца данас свој излаз из овакве школе траже несташлуцима и бежањем
Од JESSY,
- 0 коментара
- 507 прегледâ
-
- 0 коментара
- 695 прегледâ
-
Зашто би наша вера била заснована не толико на чуду колико на свесном избору између добра и зла?
Од JESSY,
- 0 коментара
- 583 прегледâ
-