Интервију: Никола Пејаковић-Одлазим на село, тамо је последња линија одбране од зла! (9.9.2020)
Оцени ову тему
-
Чланови који сада читају 0 чланова
- Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
-
Сличан садржај
-
”Како то мора бити да је боговски осећај, када остављаш дете у вртић и знаш да га тамо неко воли!"
Од JESSY,
- 0 коментара
- 348 прегледâ
-
- 0 коментара
- 564 прегледâ
-
- 0 коментара
- 486 прегледâ
-
Тамо где је одбрана свог мишљења важнија од разумевања, нема конверзације, само надмудривања
Од JESSY,
- 0 коментара
- 468 прегледâ
-
ИСПОВИЈЕСТ - о. Никола Пејовић, о. Гојко Перовић, о. Павле Божовић (видео)
Од JESSY,
- исповијест
- никола
- (и још 6 )
- 0 коментара
- 482 прегледâ
-
Препоручена порука