Епископ бачки Иринеј: Апелујем на све надлежне, да макар за Васкрс, Празник над празницима, можемо директно, а не само преко малих екрана или радио-таласа, да пратимо свету Литургију!
Оцени ову тему
-
Чланови који сада читају 0 чланова
- Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
-
Сличан садржај
-
- 1 коментар
- 1432 прегледâ
-
- 1 одговор
- 488 прегледâ
-
- 0 коментара
- 847 прегледâ
-
- 0 коментара
- 286 прегледâ
-
- 0 коментара
- 586 прегледâ
-
Препоручена порука