Jump to content

НАРОДНЕ ПАТРОЛЕ у центру Београда због миграната (видео)

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 5 часа, RYLAH рече

Да се ови који се организују да би глумили лудило, а и сви други са њима, организујемо не да бисмо ми радили туђ посао, него да натерамо оне који су плаћени за то да раде свој посао.

Управо тако. Треба алармирати државне органе да реагују, уколико проблем постоји, а не да ми овде изигравају Штурмаблајтунг. 

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, RYLAH рече

комунална полиција

Добра идеја, уопште ми нису пали на памет. Уместо што хапсе и малтретирају бабе и деде који на улицама продају ситнице да би преживели, могли би стварно мало за промену да почну да се баве оваквим стварима...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Evo još jedne grupe finih mladića koja je rešila da nekom sa ljubavlju prenese neke poruke i neka svoja pravila:

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, RYLAH рече

Да се ови који се организују да би глумили лудило, а и сви други са њима, организујемо не да бисмо ми радили туђ посао, него да натерамо оне који су плаћени за то да раде свој посао. Они су за то обучени, а и то им је функција. Ако им нје фрка да малтретирају људе свакаквим порезима, наметим, казнама за све и свашта, онда их треба натерати да раде посао за који су плаћени од наших пара.

Овакви, ако им се не стане на пут у корену, после постану само још вечи проблем.

А на који би то   начин натерао  оне који су плаћени да раде свој посао ?  Дивим се твом  ничим поткрепљеном оптимизму. Причаш о терању, покажи начин . У једној  држави у којој ништа не функционише како треба, где је све заказало и посустало, где су корупција и мито  као добар дан, где  правда одавно не станује, ти причаш како их ми треба натерати да раде свој посао. Ејјјј.Причаш празне приче. 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ex-musliman upozorava na gradjanski rat (Njemačka)

Što više muslimanskih imigranata to izvjesniji i vjerovatniji gradjasnki rat u toj državi! (moj komentar)

Dosta vas zna njemački a ko ne zna može mnogo toga razumjeti iz čeških titlova.

"Vrijedjaju moju porodicu, hoće me ubiti, trude se ustanoviti ko sam."

Elja je ex-musliman koji je knvertovao sa islama na hrišćanstvo. Živi u Hamburgu gdje je prije nekoliko dana bio izbačen iz muslimanskog restorana jer je tamo spomenuo Isusa Hrista. Cijelu tu situaciju opisuje u videu gdje govori i o stanju islama u Njemačkoj. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 41 минута, Предраг М рече

@Avocado недеља праштања је у току, у духу хришћанства и братске љубави опростићемо ти што си глуп ... :w9k3k6:

Tebra, ako mi ti nekad iskreno kažeš da sam mudar i/ili pametan moraću da idem kod lekara odmah da se čekiram...  

Tako da... hvala najlepše...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, RYLAH рече

Да се ови који се организују да би глумили лудило, а и сви други са њима, организујемо не да бисмо ми радили туђ посао, него да натерамо оне који су плаћени за то да раде свој посао. Они су за то обучени, а и то им је функција. Ако им нје фрка да малтретирају људе свакаквим порезима, наметим, казнама за све и свашта, онда их треба натерати да раде посао за који су плаћени од наших пара.

Сјајне идеје сјајне! Опробан рецепт, успешан без грешке. Тако смо их приморали да раде свој посао и у случају савамале рецимо.. полиција је заправо рада да обавља свој посао (за који су наводно обучени), треба их само малкииице подстаћи, погурати. Грађанске акције у овој земљи имају широк домет :ok:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 58 минута, Рапсоди рече

А на који би то   начин натерао  оне који су плаћени да раде свој посао ?  Дивим се твом  ничим поткрепљеном оптимизму. Причаш о терању, покажи начин . У једној  држави у којој ништа не функционише како треба, где је све заказало и посустало, где су корупција и мито  као добар дан, где  правда одавно не станује, ти причаш како их ми треба натерати да раде свој посао. Ејјјј.Причаш празне приче. 

Зачудила би се колико вреди добро пласиран чланак у новинама или на ТВ. Обичан прилог на ТВ. Онда имаш скупове грађана, писма испод којих би се потписао масовнији број грађана, представке институцијама које ћеш опет да рекламира у новинама... Ти дајеш паре, мораш да их натераш да те саслушају. 

Ал јок, лакше је да пустиш СА бригаде да ти дивљају јер те мрзи да се покренеш за нешто што причаш да ти је битно. И да то правдаш апатијом. 

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, sampaganini92 рече

Грађанске акције у овој земљи имају широк домет :ok:

У једном граду су их натерали да похапсе своје дилере, после само једног чланка у новинама, кад је пукла брука. Пре тога, ти ликови су били пошаст. 

Тако да може, не увек, али за већину ствари може. 

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 18 минута, RYLAH рече

Зачудила би се колико вреди добро пласиран чланак у новинама или на ТВ. Обичан прилог на ТВ. Онда имаш скупове грађана, писма испод којих би се потписао масовнији број грађана, представке институцијама које ћеш опет да рекламира у новинама... Ти дајеш паре, мораш да их натераш да те саслушају. 

Ал јок, лакше је да пустиш СА бригаде да ти дивљају јер те мрзи да се покренеш за нешто што причаш да ти је битно. И да то правдаш апатијом. 

Лично не верујем да ту нешто може народна иницијатива (бар у овом случају) Покрени акцију, учествоваћу . Данас сви све знају, о свему се пише, свашта се нешто покреће а плодови се слабо виде. Свака част  инцијативи у Лазаревцу и  позитивном разрешењу, они су реткост...ако си на то мислио.   

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Рапсоди рече

Свака част  инцијативи у Лазаревцу и  позитивном разрешењу, они су реткост...ако си на то мислио.   

Нисам на то мислио, али ето, и то је један од примера. 

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Претпостављам да сви ови који, бацају дрвље и камење на "Народне патроле" и заговарају отворене границе, не закључавају  улазна врата а на врата су ставили добродошлицу на арапском, авганистанском, пакистанском, енглеском,.....

Знам левичаре из Беча који су изнајмљивали комби да довозе имигранте из Мађарске. Једно вече је лепшу половину мигрант пратио и добацивао до трећег спрата, купили су бибер спрејеве и ојачали врата са још једном бравом.  Више се не хвале својим транспортним авантурама али ни говоре да су погрешили.

"... Всјакоје ниње житејскоје отложим попеченије ... "    "... Нека буде воља Твоја... "     Верујемо или не верујемо, питање је сад!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...