Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

пре 5 минута, Милошшш рече

Pa jeste tako. Vidim da imaš dobru nameru, ali nešto ne ide.. :) 

Самоувјерено си поставио обмањујућу информацију, да су у Кини увели камере због короне, а ја доказао да то није тачно и да је снимак старији од саме пандемије. Дакле ниси директно лагао, али си подијело лажну информацију што је исто као и да јеси.

Онда ми спочитаваш да требам бити као Јустин Поповић, ваљда се саобразити  са лажима. 

Нећеш да увидиш грешку и још као ја имам лошу намјеру. 

 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 38 минута, Милошшш рече

Kolega mi priča da njegov prijatelj, koji je imao potvrdu o špricanju a nije mu ubrizgan sadržaj nego je prosut u lavabo, nije mogao da prođe granicu sa Švajcarskom, jer su ga skrenirali i rekli da nije "vakcinisan". 

Кад је то било? Колико ја знам за Швајцарску ти не траже да будеш вакцинисан да би ушао у земљу. Једино за ресторане и сл. а може и тест уместо тога.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, mirko1929 рече

Кад је то било? Колико ја знам за Швајцарску ти не траже да будеш вакцинисан да би ушао у земљу. Једино за ресторане и сл. а може и тест уместо тога.

Pitaću ga, pa javljam. 

  • Свиђа ми се 1

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 43 минута, Милошшш рече

Kolega mi priča da njegov prijatelj, koji je imao potvrdu o špricanju a nije mu ubrizgan sadržaj nego je prosut u lavabo, nije mogao da prođe granicu sa Švajcarskom, jer su ga skrenirali i rekli da nije "vakcinisan".

Па шта си ти мислио, да можеш зезнути орвелордове?

Вакцина је осмишљена тако да ако се само нађеш у њеном присуству, већ те озрачи омикрон зрацима, и онда исијаваш радијацију тако јако да су је и Швајцарски граничари детектовали специјалним уређајима и одмах су знали да се тај колега нјие вакцинисао. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 часа, Avocado рече

Pa i kad sam rekao nisi video nego si krenuo da baljezgaš pile mamino pametno... ne znam što uopšte pokušavaš sa ovakvim glupostima da se izvadiš...

 

Naravno da nisi mogao da pretpostaviš ispravno kad su ti sve pretpostavke pogrešne... ono što je naročito problematično je što pogrešiš i onda nastaviš da baljezgaš kao da si bio u pravu... :D

 

Da, to je zadovoljavajući odgovor... ili ako treba da ti nacrtam: verovatnoća da te neko loži ko majmuna na onom klipu je googol puta veća od verovatnoće da desetine hiljade laboratorija širom sveta nisu primetile da uzorci krvi kod vakcinisanih onako izgledaju ili da jesu primetile ali ih Atlantiđani sve drže pod kontrolom.

Ne znam odakle ti ideja da bi neko morao da bude krivično sankcionisan zato što loži mentole na društvenim mrežama? To funkcioniše samo u Kini... sa druge strane, sve laboratorija koja rade analize krvi i koje po tvojoj "teoriji" već neko vreme svim vakcinisanima daju lažne rezultate bi odgovarale i krivično i građanski...

Jel si sad skapirao odgovor?

 

Debilko, nije ni pogledao video a bunca sve u šesnaest.

Polu-debilni čika.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, Justin Waters рече

Самоувјерено си поставио обмањујућу информацију, да су у Кини увели камере због короне, а ја доказао да то није тачно и да је снимак старији од саме пандемије. Дакле ниси директно лагао, али си подијело лажну информацију што је исто као и да јеси.

Онда ми спочитаваш да требам бити као Јустин Поповић, ваљда се саобразити  са лажима. 

Нећеш да увидиш грешку и још као ја имам лошу намјеру. 

 

Au, ti ne vidiš dobro.

Rekao sam da imaš dobru nameru, a ne lošu. E sad, što mislim da nisi u pravu, to je druga stvar.

I nisam rekao da su kamere u Kini zbog korone, pogledaj malo bolje.

I neću da se raspravljam sa tobom, bjaži. :ani_biggrin:

 

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ovi nas leče.

Saopštenjima ovakvih psihopata maniti leming fsa zatrpava temu.

Poslušatje kako se sadista naslađuje mukama bolesnih.

Kaže da je "fascinira strah u očima" bolesnih.

"Što se nisi vakcinisao? Što se nisi vakcinisao, a?"

Onda pored konstatuje jednog koji se vakcinisao ali je gojazan pa jbg.

A još jedan je bio vakcinisan jednom dozom.

Ovo su vam heroji koji spašavaju živote u crvenoj zoni......

WWW.FACEBOOK.COM

Ово је ЛЕКАР? Имам утисак да је у екстатичном стању, док нам описује како ће 95 одсто пацијента на интензивној поумирати. Какав САДИЗАМ! Удружено,...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Tumaralo. рече

Ovi nas leče.

Saopštenjima ovakvih psihopata maniti leming fsa zatrpava temu.

Poslušatje kako se sadista naslađuje mukama bolesnih.

Kaže da je "fascinira strah u očima" bolesnih.

"Što se nisi vakcinisao? Što se nisi vakcinisao, a?"

Onda pored konstatuje jednog koji se vakcinisao ali je gojazan pa jbg.

A još jedan je bio vakcinisan jednom dozom.

Ovo su vam heroji koji spašavaju živote u crvenoj zoni......

WWW.FACEBOOK.COM

Ово је ЛЕКАР? Имам утисак да је у екстатичном стању, док нам описује како ће 95 одсто пацијента на интензивној поумирати. Какав САДИЗАМ! Удружено,...

 

 

"Ako kupite i ugradite kuku za vuču na svoj auto, potreban vam je atest da biste smeli da je upotrebite.
Međutim, za respiratore je dovoljno da se predsednik države izjasni kako ih je on nabavio kod Kineza i odmah kreće masovna upotreba po principu što više, to bolje. Po rečima partijske direktorke bolnice u Batajnici, 95% pacijenata neće preživeti respirator. Uz orgazmični zanos, ona će govoriti umirućima na neinvazivnoj kiseoničkoj potpori kako im je to zato što se nisu vakcinisali."
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 58 минута, Tumaralo. рече

Debilko, nije ni pogledao video a bunca sve u šesnaest.

Polu-debilni čika.

I kerovi isto tako laju kad podviju repić i pobegnu... 

  • Тужан 1

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, mirko1929 рече

Кад је то било? Колико ја знам за Швајцарску ти не траже да будеш вакцинисан да би ушао у земљу. Једино за ресторане и сл. а може и тест уместо тога.

Čekaj, pa jel ti to sumnjaš u priču da su overlordi tajno turili grafen u vakcinu i onda javili samo švajcarskoj carini da javno nekakvim skenerima za grafen meri nivo grafena u ljudima koji prelaze granicu i da ne puste one koji imaju potvrdu o vakcinisanju ali nemaju dovoljno grafena u organizmu? Sumnjaš u takvu priču iako ima najveći nivo kredibiliteta (reko kolega da mu reko prijatelj)?  cccccc

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Crno na belo: Šta su vakcinisani ljudi u Srbiji ZAPRAVO POTPISALI

WWW.BLIC.RS

Nakon čipovanja, raspadanja organizma, odašiljanja wifi signala, magnetizma i ostalih laži koje je antivaks lobi plasirao po pitanju vakcinacije, kreativno poigravanje ove opasne struje na...

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Милошшш рече

Čistačica u DZ i kovidu pozitivna posle 3 doze. 

Kolega mi priča da njegov prijatelj, koji je imao potvrdu o špricanju a nije mu ubrizgan sadržaj nego je prosut u lavabo, nije mogao da prođe granicu sa Švajcarskom, jer su ga skrenirali i rekli da nije "vakcinisan". 

Grafen oksid radi pos'o. :) 

 

Није тачно за Швајцарску. Ниси условљен вакцинацијом да би ушао у земљу. 

Живот у стварности се много разликује од интернет информација.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 21 часа, Branka62 рече
пре 21 часа, Avocado рече

par genijalaca

A jedan od tih par genijalaca je i gospodin iz klipa - Armin Koroknay

https://www.cellmove.ch/%C3%BCber-uns/

A na 16:08 (ili tu negde), još jedan genijalac

NATURHEILPRAXIS-GHITALLA.DE

Naturheilpraxis Bärbel Ghitalla, Interaktive Diagnostik und Therapie.

 

 

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 42 минута, Вилер Текс рече

Није тачно за Швајцарску. Ниси условљен вакцинацијом да би ушао у земљу. 

Живот у стварности се много разликује од интернет информација.

Kad si išao u Švajcarsku? Čisto čit-čat. 

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...