Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту

JESSY

Препоручена порука

пре 8 часа, Јанко рече

Статистика каже да за СВАКИ вирус важи једно правило: трећина становништва је природно имуно. Наравно, различита трећина за различите вирусе.

Ти, очигледно, спадаш у ту трећину што се тиче короне. Ја у оне са блажом клиничком сликом. Дакле, нама није требала никаква вакцина. Но, ја сам узео руску експеримента ради, остали моји су невакцинисани.

Резултат - сви смо исто лежали сваки пут (мислим на сличне клиничке слике свих нас сваки пут кад смо били позитивни). Овај задњи пут кад су клинци били позитивни, жена је - чим је почело да је хвата - сама отишла код ортакиње у апотеку и узела хемомицин. Пила узгред и одмах јој било боље. Ја чајеве и ракију, споља и изнутра.:0205_whistling:

Следствено томе, моји закључци:

1. Слажем се са групом лекара који тврде да је бесмислено вакцинисање у сред пандемије. То се ради или превентивно пре избијања (као са вариола вером 1972) или НАКОН пандемије. НИКО не може доказати да је вакцина неком помогла да преживи. Најпре ће бити да би ти исти преживели и без ње.

2. Последња догађања у ЕУ Парламенту потврђују нашу бојазан о манипулацијама на западу Фајзера, Модерне... и укидање слобода приморавањем на НЕИСПИТАНУ И НЕДОКАЗАНО ДОБРУ вакцину.

3. Након експеримента, не пада ми на памет више ни једна доза, па ни Спутњика.

4. Сви које знам да су узели руску нису имали срчане проблеме попут многих са Фајзером...

И тако...

Prvi put da statistika radi za mene 😇

http://www.svetigora.com/node/5903

Радуј се мучениче и Цјелевниче, Пантелејмоне!

Подели на овим сајтовима

• 2 weeks later...

WWW.SCIENCEDIRECT.COM

Infection Fatality Rate od sars-cov-2, obracunat po starosnim grupama.

Dzon Joanidis i kompanija...

Vredi pogledati. Pozdrav svima i sve najbolje od Stamenog :)

Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Креирај ново...