Jump to content

Саопштење Одбора за професионалну етику Универзитета у Београду

Оцени ову тему


Препоручена порука

newsImageServlet?id=1364&type=image-larg
Универзитет у Београду

 

 

 

Одбор за професионалну етику Универзитета у Београду на седници одржаној 21.11.2019. године преиначио је Одлуку Наставно-научног већа Факултета организационих наука 05-01 број 131 од 28.10.2019. године и једногласно је утврдио постојање неакадемског понашања Синише Малог приликом израде докторске дисертације „Креирање вредности кроз процес реструктурирања и приватизације – теоријске концепције и остварени резултати у Србији“, коју је именовани одбранио на Факултету организационих наука 2013. године, чиме је именовани учинио повреде из члана 22. Кодекса професионалне етике, јер је у делу дисертације дословно преузимао текстове односно целе пасусе из текстова других аутора, без навођења имена тих аутора.

 

Одбор за професионалну етику је констатовао да предложену меру јавне осуде декан Факултета није изрекао, а изрицање мере је у надлежности декана факултета.

 

Одбор за професионалну етику доставиће коначно Решење Сенату Универзитета ради поступања у складу са Правилником o поступку поништавања дипломе и додатка дипломи.

 

WWW.BG.AC.RS

Одбор+за+професионалну+етику+доставиће+коначно+Решење+Сенату+Универзитета.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

RS.N1INFO.COM

Odbor za profesionalnu etiku Univerziteta u Beogradu predložio je Senatu Univerziteta da postupi po pravilniku o...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Nikola Stojanovic рече

@florenntina  Iza ovoga profila se krije osoba dobra. :D :D

 

I neko ko je poprilicno odrao kicmu na fakultetu da bi se sada “smejali” nasim diplomama zbog ovakvih kriminalaca.

Ali meni je drago jos vise sto ovo pokazuje da ljudi ako se potrude mogu menjati stvari. I toga ce ako Bog da biti jos vise... i vec ima... ?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, florenntina рече
пре 4 часа, Nikola Stojanovic рече

 

I neko ko je poprilicno odrao kicmu na fakultetu

Да ниси можда била чистачица:))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Просечан србенда рече

Да ниси можда била чистачица:))

Jesam. Ocistila sam oko 50 ispita ili ako hoces precizno 47 bez diplomskih, mastera i dodatnih radova sa teskim radom i trudom. Jesi li ti (bio) cistac?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, florenntina рече

Jesam. Ocistila sam oko 50 ispita ili ako hoces precizno 47 bez diplomskih, mastera i dodatnih radova sa teskim radom i trudom. Jesi li ti (bio) cistac?

Svaka čast na trudu! Hvala na podršci pravim vrednostima! Treba dati svoju reč, svoj doprinos! Majka Božija da Vas čuva! :sunce:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, florenntina рече

Jesi li ti (bio) cistac?

Јесам, увек има шта да се чисти :ok:

 

пре 4 часа, dilic рече

Свака част! Тешком муком, али ипак јесу сачували част и углед БУ. Цена је велика, буџет им већ смањен а прогон следи. Нека је Господ с њимиа. Нека је срамота Иринеје који немају петљу нити мало хришћанског у себи да покажу слободу на овај начин.

И ја се радујем чисткама на пбф-у , храбрости и слободи Иринеја да прузму ствар у своје руке и врате пбф традиционалном хришћанству, реду и поретку.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Боље да сте кувале и прале судове.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Грешни Милоје има најјачу кухињу.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...