Jump to content

Владика Максим: Нема говора о отцепљењу америчких епархија и припајању неком другом, неће нас зауставити медијски манипуланти, којих има и међу свештеницима!

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 1 минут, Milan Nikolic рече

Да Бог да ти Вучић био у вечности сапарник.

Нека младићу. Само га ти у својим теологуменима "утројавај" Слободно!

Таман ти "дође" `вако омнипотентан у прилици када метропола Зизиулас "закаже". "Прворођени" АВ све "објасни".

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Битно је да и Дивна Љубојевић буде са нама. А стварно не знам шта фали да и Вучић буде у Царству са нама. Да ли ти можда не би у Царство ако он буде тамо?

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 20 минута, ana čarnojević рече

kad Milan kaze to ima posebnu tezinu

on zna kakoe "tamo"..imanentno, vako, nako

pa ti vidi1324_womens

a przenje oko organizovane grupe vladika je prilicno epic...

sve je ovde na nivou ...

Слажем се. Тј. Миланче тврди да је тајновидац. Ми то не знамо. Смешно нам уистину буде. Бог зна. 

Пржење је прешло у кување. Методолошки свакако делотворније и системски ефектније. 

А ако је "маторије", кувањем је и укусније. 

Верујем да ће убрзо многима и пресести... 

Ниво - разину смо одавна прешли. Вјеројатно се почеци могу сместити у анализу ИТ стручњака суботичке болнице објављену на "двајесосмојунском" порталу. 

Остало је повијест... Или пак хисторија. 

А тако је почело... 

Случајно... 

К'о и ДарвиЛове врсте

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...