Jump to content

Зоран Ђуровић: Одпоздрав стручњаку за светост, Родољубу Лазићу

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 2 минута, Јелена011 рече

Izvini Ziko, smorio me Rodja, a i smaram. 

Nije ovo bas moj nacin da tranziram poruke al kad neko ne zeli jasno i glasno da kaze sta misli tako biva. 

Ne znam sta bih ti rekla. Za mene je to spijuniranje. Kad ti ides na neciji profil l s namerom da ga uhodis, da pratis sta pise, da lovis greske i "jeresi", namera je losa... Da ne pominjem mazohisticka, ides namerno kod nekoga s kim se ne slazes i znas apriori da ces se iznervirati, naljutiti i slicno. A ne samo sto je prema sebi mazohisticka nego je i sadisticka. Kad dodjes i pratis neki profil s kojim se bas ne slazes pa em sebe mucis em njega mucis stalnim kritizerstvom. Drugo je kad volis nekoga da citas, to mi je u redu. Nisam ni ja prijatelj sa svakim, a imam par poznatijih licnosti koje pratim jer recimo pisu tekstove iz struke. Spijuniranje ima negativnu konotaciju i nameru. Mrzi me dalje da elaboriram zaista previse izgubih vremena.

Немој Јецо да идеш, љубим те. Ово смарање ти тако добро иде, може постати твој заштитни знак. Ја сам за тебе мала маца.:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 2.9k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 1 минут, Родољуб Лазић рече

Који си ти лик! Ма ти си цар! Злочиначко удружење! О, мајко моја. Дакле не верујем шта читам. Шта сам бре ја читао на твом фејку?  Шта сам му доставио?  Ајде, смири се, шта си се узбудио. 

Мајци ти се кости у гробу преврћу на ово безумље. Фејк си ти. Злочиначко удружење је емфаза не би ли ти из доњих предела тела дошло до мозга. Радили сте удружено. Имам све снимљено и шта си имао у припреми као и шта сада радиш. Ти си само пас. Ништа друго. Немаш људског достојанства. Теби човек да поспе кофу ... ти би их само отресао и наставио да се смешкаш. Такав си лик.    

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Јелена011 рече

Pa Rodju ne interesuje Ava, samo ga interesuje kako da dokaze da je Ava..... Pa sad ubaci po zelji citav spisak negativnih epiteta. :ani_biggrin:

Ја сам писао уопштено, невезано за Родољуба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Жика рече

Нисам писао о њему.

Мој коментар се на њега односио. Зева по туђим профилима, ништа не разуме и на крају пресавије табак да каже шта (ни)је разумео. Нема даље. Човек ништа не конта, нити иде нити се тера

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Жика рече

Ја сам писао уопштено, невезано за Родољуба.

Rodja je lex specialis naseg pravoslavnog neba:))

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пренесено то значи то. 
Зашто сте љубоморни? 
Зашто Вам смета Ђуровића слава?
Само сам у пролазу да поздравим интернет евхаристијску заједницу.
Нисам у току госн. Леоне јел то неко већ узео за крсну славу Ђуровића? Кад се слави по новом календару?
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, ana čarnojević рече

mislim da ja nisam zanimljiva kao Paradoksa tako da je sve okej. 

Морао сам, за сваки случај. Опростите. ?

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Леон Професионалац рече

Опростите, да ли смем Вама да лајкујем коментар? 

Илк Ви мени?

Волео бих да ме упозорити на евентуалне проблеме. Да знам пре него што лајкујем шта ме чека... 

Краааљу! 12:smeha:

Ко с' на НебојшТачкаА опече и у јогурт дува

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Леон Професионалац рече

Разумем да немате одговор на моја питања у вези са Кавсокаливитом. 

Разумем и да немате шта да опишете Ђуровићу на његов текст. Остало Вам је само да лупетате. 

Да ли Вас је срамота што сте проклизали

Добро разумете. Нисам од вас ништа мање ни очекивао. А ни више.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Леон Професионалац рече

Мој коментар се на њега односио. Зева по туђим профилима, ништа не разуме и на крају пресавије табак да каже шта (ни)је разумео. Нема даље. Човек ништа не конта, нити иде нити се тера

Знам, али ја пишем да није ништа лоше ако прочитам нечији текст на Фејсбуку а није ми пријатељ. Нисам мислио на њега.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Srdjan61 рече

Само сам у пролазу да поздравим интернет евхаристијску заједницу.
Нисам у току госн. Леоне јел то неко већ узео за крсну славу Ђуровића? Кад се слави по новом календару?

Нисам у току да јесте.

Комебтар је био сасвим у реду. Уколико сте видели нешто друго, онда је то до Вас. Тако и овај г. Лазић, само он је видео нешто. Написао то све и сад 3-4 дана Форум бруји о томе. 

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Жика рече

Нисам писао о њему.

Али те је инструментализовао. Овде немамо посла са "наивцем". Човек ради по задатку. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Жика рече

Знам, али ја пишем да није ништа лоше ако прочитам нечији текст на Фејсбуку а није ми пријатељ. Нисам мислио на њега.

Да, то са, али са свим његовим пратећим елементима то изгледа другачије. На то сам мислио, опростите због неспоразума. 

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Наравно да не следи ништа. Гледам његов фејк зато што је отворен. Јел то забрањњено?
Не разумем. Јел гледате његов фејс или фејк његовог фејса?
фејк (енг) - лажан нпр. фејк њуз
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, grigorije22 рече

Starac Kiril Pavlov, Tavrion, Alaksej Penzenski, starac Nikolaj Usakov i mnogi drugi. Postoje tekstovi Avelja Sejmonova koji mogu da se nadju na Borbi za veru. 

Зашто би они били неприкосновени ауторитет по том питању, све и да говоре тако?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...