Jump to content

Зоран Ђуровић: Одпоздрав стручњаку за светост, Родољубу Лазићу

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 9 часа, о.Небојша рече

Другима ти то можеш и причати. Служио сам у казненом батаљону, криминалци и политички, нико није успио да исфолира, само ти који су стварно били настрани и један што је оглувио од прехладе на терену. Чак ни онај који је имао шипку у нози од сабраћајне несреће.

Ovde oce Nebojsa jasno rekoste da po vama niko to nije mogao da isfolira. Cim je otac Zoran oslobodjen vojske to implicira da ni on nije mogao da isfolira i da je dusevno bolestan. To je osnovna logika za srednju skolu. 

Sve ruze su crvene. 

Ovaj cvet je ruza. 

Iz toga sledi ovaj cvet je crven. 

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 2.9k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Управо сада, о.Небојша рече

Нико ти није рекао да си душевно болестан, него да те дијагнозе које ти уђу у здравствени картон у војсци остају за даљи живот, као што у војном картону свакоме стоји ако је био привођен, осуђиван у цивилству...

Тврдио си то. А картон из војске окачи мачку о реп, што би рекао Таса. Баш ме је спречио да завршим факс, после докторирам и будем поп. Ти се пак врати и читај шта си писао, немој да лупеташ гратис. Знамо вас добро. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ти си се први хвалио, а колико сам ја видио фолираната, нарочито кад је била мобилизација 1991. па нико није успио. 

Каже један неће да стави петокраку, јер је монархиста. Вели му капетан што се мене тиче метни лавор на главу, само иди.

Други каже да је мјесечар и не смије сам да спава, него мора са женом. Има вас 30 у земуници, неко ће те припазити да не одлуташ

 

Јелена .Није могао моментално да буде отпуштен него је морао да иде поново на војну комисију после 2, па после 4 године, да буде ослобођен , што је о.Зоран касније појаснио.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Родољуб Лазић рече

Ниси глупа а причаш безвезе, да не кажем глупости.

1. Цитати његових велеумних, богонадахнутих (дописати по жељи...) речи су са овог форума.

2. Био сам и на његовом фејсу, али, колико се сећам, одатле нисам цитирао оно што је писао.

3. Фејс је отворен, може свако да уђе тамо и да чита и, ако хоће, да цитира. По чему је to шпијунирање, АМАН?(Све и да сам са фејса цитирао, а нисам, опет кажем).

4. Шта сам то, наводно шпијунирајући, пренео са његовог фејса?

Јелена, шта би са одговором на ово?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 20 минута, о.Небојша рече

Ти си се први хвалио, а колико сам ја видио фолираната, нарочито кад је била мобилизација 1991. па нико није успио. 

Ја сам сасвим јасно писао у неколико наврата да сам 1988 пророковао да ће да дође до грађанског рата и распада Југе, као и да ће Београд бити бомбардован. Сви су то знали. Рекао сам да нећу свој живот да дам у руке комунистима јер то није мој рат. Због тога сам узео да не служим војску. А ти се мајмуниши докле ти је воља. Заиста намеравам са Нешом да направим представу. Гори вас ова моја слобода... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ova tema nije vise interesantna kad se vodi licna rasprava.

@Родољуб Лазић  

Pitanje nevezano za temu ali vrlo bitno i vazno. El imas ti biometrijsku licnu kartu i pasos? :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Zoran Đurović рече

Ја сам сасвим јасно писао у неколико наврата да сам 1988 пророковао да ће да дође до грађанског рата и распада Југе, као и да ће Београд бити бомбардован. Сви су то знали. Рекао сам да нећу свој живот да дам у руке комунистима јер то није мој рат. Због тога сам узео да не служим војску. А ти се мајмуниши докле ти је воља. Заиста намеравам са Нешом да направим представу. Гори вас ова моја слобода... 

Da li ce antihrist da dodje u periodu izmedju 2020 i 2030?:ani_biggrin:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 23 минута, о.Небојша рече

Јелена .Није могао моментално да буде отпуштен него је морао да иде поново на војну комисију после 2, па после 4 године, да буде ослобођен , што је о.Зоран касније појаснио.

Oce Nebojsa. Ja stvarno ne razumem potrebu iza svega ovoga. Ni vi u pocetnoj poruci niste pominjali nikakve komisije. Proato ste rekli da je bilo nemoguce odglumiti stoga je i otac Zoran dusevno bolestan stvarno. Pa ste na kraju malopre rekli da to nikad niste rekli. Pa niste direktno al iz vas poruke koju citiram po zakonima deduktivne logike izvodimo taj zakljucak. 

Nije sve direktno receno, ljudi donose zakljucke na osnovu premisa. Ako su vase reci, a jesu da niko nije mogao da odglumi, kad se ukombinuju sa cinjenicom da Djurovic nije sluzio vojsku iz toga direktno sledi zakljucak da je on dusevno bolestan iako to vi niste eksplicitno rekli. 

A sve to posle u to ne ulazim:))

Niti sam vojno lice niti clan komisija ni udbe. Ima ovde pripadnika iste pa nek kazu ako treba:))

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 57 минута, Леон Професионалац рече

Мање него некада. ?

Зар не?

То баш не знам лично јер сам од скоро на форуму.

Него чим сте то рекли уследио је Небојша са својом "прозом" и чашћавањем :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, grigorije22 рече

Ova tema nije vise interesantna kad se vodi licna rasprava.

@Родољуб Лазић  

Pitanje nevezano za temu ali vrlo bitno i vazno. El imas ti biometrijsku licnu kartu i pasos? :D

А што је то битно?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Evo sad ce :)))

Rodjo opet ti mene vuces za jezik da teram mak na konac.

Ja nisam tvrdila nista da bih ti dokazivala. 

Samo sam ti rekla da si prenosio I sa njegovog fejsa komentare. Pa si prvo rekao nisi, pa jesi pa nisi spijunirao pa jesi cituckao, pa svasta nesto. 

Opet i opet nisam tvrdila da si samo fejs kao izvor koristio tako da prve tacke nisu uopste predmet price. 

Problem je sto TI uporno ne zelis da sagledas svoje ponasanje i tendenciozno manipulises cinjenicama kad si ti upitanju, sve nesto slucajno, u deminutivu, razgledao si, virkao, pa eto javan profil i slicno. 

Internet tako ne gleda na to. 

Na internetu ukoliko Rodoljub, Jelena, Pera, Zika, Mika ode na neciji privatni fejsbuk nalog iako je otvoren za javnost, pa ga cita, pa gleda, pa odatle kopira sadrzaj koji posle sta god radi s njim, to se smatra spijuniranjem. Ne pravi se nevest. Ja sam samo insistirala na jasnoci toga da se odredi sta si ti zapravo radio. Dakle izmedju ostalih izvora spijunirao si sta radi pop Djurovic. O cemu pise, kako komentarise. Sa jasnom namerom si isao i citao komentare kod njega na profilu. Pobogu Rodjo ne moze ti to iskociti na plocicama u wcu, moras da upalis kompjuter, odes na fejs, otvoris njegov profil, citas, slikas kao dokaz sta vec... 

Evo, kao da si ptisao nekom pod prozor pa snimao na telefon sve sto se cuje. Prozor je bio otvoren, letnje vreme i ti nisi izvraio ni jedno krivicno delo al brajko to mozda nije spijuniranje u uzem smislu ali jeste perverzno uopste pomisliti na tako nesto i jeste spijuniranje u sirem smislu. Nisi prekrsio ni jedno slovo zakona al jesi cudak sto bi se reklo jer ako ti neko nije prijatelj, ne poznajes ga koji ces krompir ispod njrgovog prozora da slusas sta govori on sa svojim prijateljima. Pozvoni, lepo udju na zurku, druzi se s ljudima, pitaj sta te zanima, ko sav normalan svet. 

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

О, Боже....

Нисам ништа цитирао са његовог фејса (рука сама написала: фејка :-)).

Јел може тако?

А ти покажи, ако имаш, шта сам цитирао са његове фсб стране

Да не улазим више у расправу око тога да ли је шпијунажа ући у нешто што је отворено и свима доступно. Стварно то не могу да разумем. Али хајде да се не мајемо више око тога, да сузимо расправу (која је такође, по мени потпуно без везе, али хајде, да те испоштујем) на то  шта сам ја скинуо са његовог фејса?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Родољуб Лазић рече

на

Мало да те мучим са Порфиријем. Карактеристично је да никад нећеш да одговориш на контра аргументе и примере, него пичиш своју причу као суманут. Мора зато чика Ава да ти црта, у бојицам, као артемитима. Наиме из Порф текста је испало доста ствари које те лупају по тинтари, а ниси хтео да чујеш. Ево их.

1) Пишу лажна писма...

Наводио сам разноразне лажи које су пласирали на мој рачун. Ти се око ниједне ниси узбудио, него си наставио да подржаваш те који су фабриковали лажи на мој рачун.  

2) Неки ме воле, а неки ме мрзе.

Демонстрирао сам ти то, а ти спадаш у групу оних који ме мрзе. Карактеристично је за светост када се појави да се људи према њој одређују. Имаш још у Исаије месијанско: Омрзнуше ни за шта. Зло је ирационално.  

3) Кажу да сам ја у прелести...

То исто ти говориш на мој рачун. Исто би рекао и на рачун Порфирија да си му био близу. И онда се као саблажњаваш што вас упозоравам да се нисте зезнули па да хулите на Духа Светога? Ја ти говорим пријатељски, лепо те упозоравам, а ти као говедо гураш напред. Не иде то тако, пријатељу. Врати се на мој основни текст, па га читај свако вече не би ли се ослободио лудила, односно те твоје самоуверености да си у праву. То је гордост, друже. 

4) Видиш ли шта све подносим? 

Гле, како отворено говори о томе шта подноси? И ја подносим све вас. Чуди се Милојко што говорим о себи па то ви злоупотребљавате. Треба тако. Да би се прославио Господ који је на висинама. Јер је он глупошћу разорио вашу мудрост. Ово је светачка, па и Исус из очаја скоро завапи: O роде неверни и покварени! Докле ћу бити с вама? Докле ћу вас трпети? Ис користи реч перверзни (διεστραμμένη). Ви сте перверзни људи и зато сте тешки за поднети. Да ли ти видиш шта све подносим? Видиш и ругаш се. 

Господ ти је од детињства дао знак у телу, обележио те, упозорио не би ли се освестио, ти упорно нећеш. И сада, када си срео Господа, ти хулиш на њега. Не прибегавај цинизму него покајању! Господ је Емануил. Није негде на небу, него је овде. Заборави ти на Аву као човека, али ти рекох реч од Господа. Само ми се после склони са очију.   

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ајде да тврдиш да сам измислио нешто што није рекао (мада, мени такве велеумне ствари никад не би могле пасти на памет, јербо сам ја малоумник, како велеумник рече, па је тако нешто, по дифолту, искључено).

Али неспорно је да су то његове речи, а сада је од превасходне важности да ли сам ја то цитирао са отвореног и свима доступног ресурса или са форума?

Дакле, ти тврдиш да сам нешто "украо" без дозволе са његовог фејк налога. Шта је то?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...