Jump to content

Зоран Ђуровић: Одпоздрав стручњаку за светост, Родољубу Лазићу

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 2 минута, Леон Професионалац рече

Уопште не знам ко је Парадоксологија и не занима ме. Тако да, ако је муваш, немој преко мојих леђа. 

Da ne moram da je muvam preko tvojih leđa sigurno da ne bih to ni radio.

Nema veze.

Paradoksologija je, inače, žensko. Strogo žensko. Sa tankom kosom i lepim očima. Ali koga je to, više, briga.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 2.9k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 3 минута, Nebojš.a рече

Ako je Jelena videla ne znači da sam i ja.

Priznali ste Jeleni. Meni niste. Sam sam uvideo.

Ipak, oprostiću Vam. Zauvek Vam, evo, opraštam. Što se mene tiče ne morate ni da se kajete za to. Samo budite to što niste - pokajani bludnik.

Био сам и песник па одједном нисам више.

Из ваших коментара једино видим да сте повређени. Да ли је једна или више жена....? Зато исијава тај бес према женама. Ви страдате.

Једино то видим. 

Могу да верујем да је то било болно. Ипак, ту сам да Вам помогнем, да ме ударите да би Вам било лакше. Да ме пљунете. 

На крају, нећете решити проблем све док будете гледали мој блуд и док не потражите решење проблема у самом себи. Када се будете са тим суочили то ће тек да буде страдање. Али једино тако може да Вам буде боље. 

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Nebojš.a рече

Da ne moram da je muvam preko tvojih leđa sigurno da ne bih to ni radio.

Nema veze.

Paradoksologija je, inače, žensko. Strogo žensko. Sa tankom kosom i lepim očima. Ali koga je to, više, briga.

Има везе. Наравно да има.

Онда опрости, све си у праву у вези са мном. 

Лепо је видети да тако неко лепо пише о жени. То је песма.

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Леон Професионалац рече

Био сам

пре 5 минута, Леон Професионалац рече

Био сам и песник па одједном нисам више.

Из ваших коментара једино видим да сте повређени. Да ли је једна или више жена....? Зато исијава тај бес према женама. Ви страдате.

Једино то видим. 

Могу да верујем да је то било болно. Ипак, ту сам да Вам помогнем, да ме ударите да би Вам било лакше. Да ме пљунете. 

На крају, нећете решити проблем све док будете гледали мој блуд и док не потражите решење проблема у самом себи. Када се будете са тим суочили то ће тек да буде страдање. Али једино тако може да Вам буде боље. 

 

Сигурно да сам повређен. Таман колико и Ви.

Да сам мање повређен не бих имао разлог да Вам пишем. Пошто сам једнако повређен, ево, налазим разлог да Вам се, макар и на тај начин, обратим.

Само ово: да сте били песник, остали бисте песник.

Пошто нисте били песник, нисте то ни остали. Али није моје да Вам то објашњавам.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Леон Професионалац рече

Има везе. Наравно да има.

Онда опрости, све си у праву у вези са мном. 

Лепо је видети да тако неко лепо пише о жени. То је песма.

Песма је. И жена је.

И све што је ово вече речено, у вези ње је речено.

Добро, и у вези једне друге.

Тој другој то сад говорим. Парадоксологији је већ све речено. Ако се слажеш. Нећемо више о њој.

Чак и да је мушко.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Nebojš.a рече

Песма је. И жена је.

Чак и да је мушко.

Узео сам прву и последњу строфу...

јапански стил...

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Nebojš.a рече

Сигурно да сам повређен. Таман колико и Ви.

Да сам мање повређен не бих имао разлог да Вам пишем. Пошто сам једнако повређен, ево, налазим разлог да Вам се, макар и на тај начин, обратим.

Само ово: да сте били песник, остали бисте песник.

Пошто нисте били песник, нисте то ни остали. Али није моје да Вам то објашњавам.

Знате, што се тиче тог односа са женама, никада нисам био повређен не зато што сам неки фрајер већ зато што сам увек добро знао шта могу да очекујем. Зато нисам патио. Имам срећни брак, да знам као Ви да тако лепо пишем женама онда би био још бољи.

Ако Вас је неко повредио, зашто сам ја Ваше решење? 

Имам и супермоћ да сам схватио колико вредим. Да себе не преценим или потценим. И тако сам нашао жену по мери. Но то није тема. 

И даље не разумем везу мене и те дивне жене са танким косом...

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Nebojš.a рече

Песма је. И жена је.

И све што је ово вече речено, у вези ње је речено.

Добро, и у вези једне друге.

Тој другој то сад говорим. Парадоксологији је већ све речено. Ако се слажеш. Нећемо више о њој.

Чак и да је мушко.

Тек сад ми ништа није јасно. 

У реду ако нећете више о њој. Одредили сте када ћемо почети о њој, одредили сте када ћемо о њој и да станемо. Ето, у реду је.

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Golub рече

Узео сам прву и последњу строфу...

јапански стил...

Како ли се ја обретох у овој јапанско-шпанској серији? joooj

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Леон Професионалац рече

Како ли се ја обретох у овој јапанско-шпанској серији?

Kol'ko videh, stavlja Vam se na greh sto su Vam komentari lajkovani. :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Вукашин рече

Djurovic kockar, Leon bludnik&razvratnik. 

Dobar ste tandem :D

Замислите какав сам тек лекар када сам искусио бољку :1319_womens:

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Леон Професионалац рече

Знате, што се тиче тог односа са женама, никада нисам био повређен не зато што сам неки фрајер већ зато што сам увек добро знао шта могу да очекујем. Зато нисам патио. Имам срећни брак, да знам као Ви да тако лепо пишем женама онда би био још бољи.

Ако Вас је неко повредио, зашто сам ја Ваше решење? 

Имам и супермоћ да сам схватио колико вредим. Да себе не преценим или потценим. И тако сам нашао жену по мери. Но то није тема. 

И даље не разумем везу мене и те дивне жене са танким косом...

Овако, предраги Леоне: ако постоји веза између Вас и Парадоксологије онда Вам претим!

Пошто, како кажете, не постоји, остајем Вам пријатељ.

 

Да сте ми били пријатељ раније можда бисте нашли жену на коју бисте били више љубоморни.

То и јесте и није срећа.

Свакако је поздравите.

 

Ви сте моје решење чак и да ме нико није никад повредио. То не значи да сте мој пар.  То значи да знате колико вредите..

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Вукашин рече

Kol'ko videh, stavlja Vam se na greh sto su Vam komentari lajkovani. :D

Нисам сконтао то. Хвала. Чак сам тражио по Форуму да видим како изгледа Парадоксологија. Истумбао ме човек као да вози купус по калдрми. 

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Леон Професионалац рече

Нисам сконтао то. Хвала. Чак сам тражио по Форуму да видим како изгледа Парадоксологија. Истумбао ме човек као да вози купус по калдрми. 

Pa, u prvoj poruci covek to napisa. :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...