Jump to content

Raskol se zahuktava

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 7 минута, Иван Ц. рече

И ти оче, батали са претњама... доста је.

Где сам ти претио, нешто сам пропустио?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 11.6k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

пре 1 минут, Vladan :::. рече

Ајде!?

Немој, сад ће Релакс да нам наведе минут где се помиње полуаутономија! Немој да га прозиваш, испашћемо сви лажови!12:smeha:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Vladan :::. рече

Уфф... Побегосмо од шестице, ево је 700. страна, сада смо мирни. Или...

пре 2 минута, Душица рече

@Zoran Đurović Zorane Đuroviću ako me ...

 

joooj
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Zoran Đurović рече

Где сам ти претио, нешто сам пропустио?

Ја не пропуштам...

Стаћемо овде.

Паметан си човек, треба да помогнеш Цркви са свим својим даровима које имаш. Знам колико си даровит и колико те поштујем и ценим. Никад нећу да се сложим са твојим речником, са твојим начином писања где коментаришеш владике и што доносиш са таквим начином писања опасан дух на црквени форум.

Рекао си шта си рекао, људи су видели, прочитали... један број те ле коментарисао овако - други онако... Изазвао си лавину која прети да сруши кућу.

Мора да се кућа сачува. Нема друге, свим силама.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Душица рече

@Zoran Đurović Zorane Đuroviću ako me još jednom optužite za takvu klevetu, nećete dobro proći, a ja nikome u životu nisam pretila. Navući ćete sebi bespotrebnu bedu na vrat. Dajte dokaz gde sam rekla da je Irinej ubica. Klonite se mog imena više ludi čoveče. Ovde jedino ko je sumanut ste Vi !!!

Ти нема потребе да пишеш на овом форуму.

Довиђења.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Zoran Đurović рече

Симићу, не прави се луд!:)))

Нисам ја тај, зови ме пророк Форумлија Несвесни, видиш да све знам шта ће да бидне... Макар на овој теми :)) 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Иван Ц. рече

Мора да се кућа сачува.

Зато сам ја нарочито везан за св. Франциска. Алудирам на онај сан кад подупире Цркву... Имаш и Ђотову фреску на ту тему. Зато се ни ти не би овде појавио да нисам пробушио чир.   

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Zoran Đurović рече

Зато се ни ти не би овде појавио да нисам пробушио чир.   

То је твој оче паралелни свет који си направио. Веруј, нема ништа од тога. :)

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Za Dusicu koja je banovana a i sve ostale - cisto evidencije radi - imam skrinsotove kom o kome pricate o ubistvu. Mrzi me sada da trazim po fajlovima, a i ne bih da uznemiravam ljude na forumu i kacim gluposti koje ste pisali u ko zna kakvom stanju svesti.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Иван Ц. рече

То је твој оче паралелни свет који си направио. Веруј, нема ништа од тога. :)

 

Sta vi mislite oce, hoce li biti sve u redu I da li vladike imaju jedinstvo oko pitanja u  Crnoj Gori?

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, The Godfather рече

Za Dusicu koja je banovana a i sve ostale - cisto evidencije radi - imam skrinsotove kom o kome pricate o ubistvu. Mrzi me sada da trazim po fajlovima, a i ne bih da uznemiravam ljude na forumu i kacim gluposti koje ste pisali u ko zna kakvom stanju svesti.

Нема потребе брате...

Да је неко требало да буде ту - остао би.

Ено, имате твитер налог, послао ми неко да видим :)

зове се na poukama banovan :)

Е тамо могу да пишу шта хоће, да хвале поједине свештенике и епископе, а да друге вређају и понижавају. Овде то неће моћи.

Него и ти који су им наложили да то раде нису превише бистри, толико је очигледно да је јадно...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Cedomir L рече

Ivan C pozdravila Vas je popadija i složila se sa Vama da nema potrebe da više piše na Vašem forumu a ni želje. 

Banovali ste je i sada ste napokon pokazali, da se na ovom forumu ne može ni odbraniti od kleveta. Pristrasnost i dupli aršini. Neka Vas.Samo vi radite svi svoj posao djeco. U zdravlju i svakom dobru bili. 

Preporuka. Banujte me!

 

Hocemo.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Иван Ц. рече

То је твој оче паралелни свет који си направио. Веруј, нема ништа од тога. :)

То је кад се прича тек да се каже. Иринеј је халуцинирао кад каза: Људи, немојте да нас правите будалама! - Све је златно и сјајно, ја не видим кад је икад било боље и просперитетније време за СПЦ!:)) Доживесо Игњатија као јединог декана да није дочекао крај свог мандата, него је смењен, као и избацивање владике Максе и Вилотића, и то се дешава у неким филмовима... Брате, мора да се уозбиљиш. Немој да овде 'продајеш маглу. Ова ствар неће стати.   

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...