Jump to content

Зоран Ђуровић: Доцент Андреј Јефтић и његово доцирање

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 2 минута, Леон Професионалац рече

@Bokisd, рече да је лепио длаке и кожу. Вероватно се занео па је залепио и нечије очи. joooj

12:smeha: 12:smeha: 12:smeha:12:smeha:

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 227
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

пре 4 минута, Ivan Marković рече

Можда путем испаравања, па кружења воде у природи...ето чисто да пробам да будем ђавлов адвокат:ani_biggrin:

Утицај Душана Равноземљаша Драче на Ивана! 12:smeha: Не знам да ли ти рекох да ме је блокнуо? За све си ти крив! Почео је да те сумњичи да радиш за Цију!:)))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, Ivan Marković рече

Не кривим га ја за то.  Али могу да га кривим за бркање (или не исправљање истог у Торенса) самореферентних исказа и труизама. Као и за пподелу исказа на "егзистенцијалне" и "кохеренцијалне" иако се искази у предикатској логици деле на универзалне и егзистенцијалне (то је по свој прилици Торенсово, али Андреј то само понавља без коментара).

Видите г. Марковићу, не мешам се кад ћакуламо о Вашој струци. Читам Вас и лајкујем и помало гуглам мени нове термине које сте износили.

Дакле, видите да немам ништа против Вас. :skidamkapu:

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Zoran Đurović Ја не знам зашто се ти буниш уопште? Теби је указана част.

Погледај списак литературе... ено те тамо у секундарној литератури са све Ајнштајном, Полкингхорном и Годелом... и чланцима са Пешчаника... :) 


P.S.
У комшилуку у литератури су ти и Дурић, Г. и Перишић, В. да знаш само... ;) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Ведран* рече

Ајде? :unbelieveble:

Па Пено вели да је и Андреј тврдокоран, хардкор. :)) Па ваљда онда треба да се слажете. 12:smeha:

Jeste.

Ali, izgleda, da nam se hardcore pravci nesto razilaze,..cu' da vidim, sta i kako , to sa Torens Tomasom... :i6d1r8:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 29 минута, Bokisd рече

Ajd, kao i ja, poceo nesto malo da citam doktorat dr. Andreja.  ( to kod mene sa bilo kojim citanjem,  ide ovako ..   :i6d1r8:.... :smeh1:  )

Za pocetak deluje zanimljiva tema.

A зато сте Ви склони јересима. 12:smeha:

Ето решења а баш сам се питао! :sossos:

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Леон Професионалац рече

A зато сте Ви склони јересима. 12:smeha:

Ето решења! :sossos:

Ce' se nadju resenja... :945729:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Zoran Đurović рече

Утицај Душана Равноземљаша Драче на Ивана! 12:smeha:

Ди се њега сети? Чини ми се да бејасте  школски другари? 12:smeha:

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Vladan :::. рече

@Zoran Đurović Ја не знам зашто се ти буниш уопште? Теби је указана част.

Погледај списак литературе... ено те тамо у секундарној литератури са све Ајнштајном, Полкингхорном и Годелом... и чланцима са Пешчаника... :) 

P.S.
У комшилуку у литератури су ти и Дурић, Г. и Перишић, В. да знаш само... ;) 

Знам да ме је навео. Једино што није разумео поруку мог текста, али је мислио: Ваља се... Мој текст је управо против тезе за коју је он мислио да се залажем. Било би лепо да ме је прочитао, а не што је навео да је чуо да сам писао на ту тему. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Zoran Đurović рече

Утицај Душана Равноземљаша Драче на Ивана! 12:smeha: Не знам да ли ти рекох да ме је блокнуо? За све си ти крив! Почео је да те сумњичи да радиш за Цију!:)))

Па и ради за цију! Чим вели да вода кружи. Не може вода да кружи, јер ништа не кружи. 

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Ведран* рече

Па и ради за цију! Чим вели да вода кружи. Не може вода да кружи, јер ништа не кружи. 

Mожда је мисло на онај шематски приказ, знате оно кад река испарава па постане облак па киша итд. 

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Zoran Đurović рече

Знам да ме је навео. Једино што није разумео поруку мог текста, али је мислио: Ваља се... Мој текст је управо против тезе за коју је он мислио да се залажем. Било би лепо да ме је прочитао, а не што је навео да је чуо да сам писао на ту тему. 

Не рекох ли ја малопре, цепидлака је овај поп. 

:))

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Леон Професионалац рече

Ди се њега сети? Чини ми се да бејасте  школски другари? 12:smeha:

Мене је блокнуо јер мисли да сам ватикансконасациаилуминаторски завереник и да сам измислио проф. Ивана који му је одговарао на бесмислице, пошто се Иван боље од мене разуме у физику и природне науке. Иван га је рашчеречио, па је овај прсао и блокнуо ме. Није било силе да га убедим да Иван постоји! Замисли која је то параноја! Мада није ни чудо да су болесни када кажу да су све земље удружене у злочиначком пројекту да лажу људе како је земља кугла!:)) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Леон Професионалац рече

Mожда је мисло на онај шематски приказ, знате оно кад река испарава па постане облак па киша итд. 

Па јел читате ви Писма? Оно вода под сводом и над сводом ... РАЗДВОЈИ. 

ц.ц.ц.ц.:unbelieveble:

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Ведран* рече

Не рекох ли ја малопре, цепидлака је овај поп. 

:))

Гледај колико ме та научничка скрупулозност мучи психички да вентил налазим у слободном а не пицајзла-сликарству!:))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...