Jump to content

Зоран Ђуровић: Доцент Андреј Јефтић и његово доцирање

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 18 минута, Александар Милојков рече

Па што ниси реаговао на време, док је докторат био на увиду јавности? Сад ће рећи да те не би уважили јер су се уротили против тебе. :) Могуће, али онда не вреди уопште дискутовати.

По систему: нека каже сада или нека заувек ћути? :coolio:

Занимљива је oва Ваша префињена одбрана ових Херцеговаца :pivo:

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 227
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

@Александар Милојков Брате, ајде ти сада лепо замоли Максима да ја будем у комисији за одбрану твог доктората, пошто сам ја експерт за Августина, а Максим је широкогруд, модеран и све нај-нај, тако да ти Ведран ништа више неће моћи приговорити! Јесте да ће ти се рејтинг мало снизити, пошто је Латеран нижио од Бг БФ, али, опет, реци Макси да сам ја доктор а не докторант, пошто имам објављену тезу. И то би било у духу конвенције о сурадњи коју су потписали Латеран и Бг БФ. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Леон Професионалац рече

По систему: нека каже сада или нека заувек ћути? :coolio:

А шта ако није био присутан на венчању?

Завршиће ко луде девојке? 

:))

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Zoran Đurović рече

па кад сам данас прочитао о омоусиос смејао сам се. 

:eit3du:     трижды!

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Zoran Đurović рече

Ведран ништа више неће моћи приговорити!

Приговорићу ако сте и ви и в. Максим заједно у комисији.

Академски разлози, објективност и остале споредне ствари, су од секундарне консидерације.

Од примарне консидерације су хелт енд сејфти разлози. :)) Више сејфти него хелт. 

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Ведран* рече

А шта ако није био присутан на венчању?

Завршиће ко луде девојке? 

:))

Тако нешто.

Него, загребао је о. Зоран дубоко, како је кренуо доћи ће и до доктората умировљеног Еп. Атанасија па Еп. Саве Вуковића а онда нек се спреми и Еп. Иринеј Ћирић... sFun_bat

Све то треба испитати, аха! :buba: 

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Леон Професионалац рече

како је кренуо доћи ће и до доктората умировљеног Еп. Атанасија па Еп. Саве Вуковића а онда нек се спреми и Еп. Иринеј Ћирић... sFun_bat 

Атанасија не смем да дирам јер ће мислити да је лично, а кад је он писао др у Грецији то су били као дипломски на БФ. Иринејев од 500 стр на катаревуси је био нестандардан. Амфилохијев нормалан, а види се и да је сам писао јер је користио црногорску синтаксу у грчком.

Вуковићев нисам видео, као ни Ћирићев, али ми Ћирић био колега сликар, па не бих био строг према њему...:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

пре 6 минута, Леон Професионалац рече

Него, загребао је о. Зоран дубоко, како је кренуо доћи ће и до доктората умировљеног Еп. Атанасија па Еп. Саве Вуковића а онда нек се спреми и Еп. Иринеј Ћирић... sFun_bat

Само проф Пену чува ко кап воде на длану. :))

Немош зуцнити. Одмах  sFun_bat

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Zoran Đurović рече

Вуковићев нисам видео, као ни Ћирићев, али ми Ћирић био колега сликар, па не бих био строг према њему...:D

То вероватно имлицира нешто много теже а то је да вероватно нису ни написали докторате :pop:

Ха, ха, ха!

Шалу на страну, питам се, питам... Хм, колико ми на нашем ПБФ имамо Мића Јовановића?

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 24 минута, Zoran Đurović рече

али ми Ћирић био колега сликар, па не бих био строг према њему...:D

To mu dodje, ovo ko' za mentora ( u komisiji ),.....a, to ne vazi,....:0201wink: .. ( :smeh1: )...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 40 минута, Леон Професионалац рече

Шалу на страну, питам се, питам... Хм, колико ми на нашем ПБФ имамо Мића Јовановића?

У вези са овим видео клипом, о политичарима и дубиозном школовању и докторатима, прилажем следеће:

 

757311108_volovskabalada.jpg.8dd38d9906526cbe51f2fd99b4a100c5.jpg

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, АлександраВ рече

Променили су правилник 2017. године :stadaradim:

Њет.

И 2017. као и 2018. г. у комисију улазе ментори и то као први члан комисије. 

Имам увид у реферате са филозофског и филолошког факултета.

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 50 минута, Ведран* рече

Њет.

Аха, нашла сам, члан 14. Правилника:

Ментор не може бити члан Комисије за оцену докторске дисертације, осим у изузетним
случајевима на основу одлуке Сената донете на предлог Факултета и Већа научних области.

И члан 16.

Ментор не може бити члан Комисије за оцену докторске дисертације, осим у изузетним
случајевима на основу одлуке Сената донете на предлог Факултета и Већа научних области.
Ментор не може бити председник Комисије.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...