Jump to content

Сумњам да моја ћерка има дечка


Препоручена порука

Управо сада, ninaana рече

Ma uopšte ne troluje :0212_rolleyes:

trolls-trollmate-game-p2-v21.gif

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не знам докле ће бити на нивоу недоступне симпатије.

Можда то и није лоше, не верујем да може да се претерано истроши. Мада, Владета Јеротић и монах Арсеније имају супротстављена мишљења по питању губљења невиности. Први тврди да ће девојка осећати бол подсвесно и да не треба да ступи у брак са особом са којом је изгубила невиност, док други тврди да након претераног везтивања особа само тражи замену за старог партнера и да се сваким раскидом губи део чедности.

Не знам како да изведем то са другарицом, радо бих пробала мада мислим да би она прозрела мој план.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

moja mladja  sestra nikolina nije izlazila dok nije srednju skolu zavrsila, nije joj mama dala, danas joj nije zao zbog toga, nije nista specijalno propustila... i bez toga je imala simpatiju, ko i svaki covijek otrovan pubertetom, kasnije joj nikakav problem nije bio da udje u brak iz ciste ljubavi i da rodi , pola ovih potrosenih i ne umijje da voli, kamo li da mu se desi brak iz ljubavi, a to je tako prosto za zakljuciti iz razgovora sa nekim jel uopste zna sta je ljubav ili nema pojma

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne mogu da verujem da je neko toliko opterećen ženama da čak otvara ženski nalog kako bi ispitao javno mnjenje o stupanju u odnose mladih devojaka. Strašno. Nađi ženu, čoveče. 

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 минута, Sofija_ рече

Da je moja cerka, ja bih ispitala njenu najbolju drugaricu, ali na mudar nacin. Cisto da znate o cemu se radi, ako se vec vama ne poverava.

Рецепт за катастрофу. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, ninaana рече

Ne mogu da verujem da je neko toliko opterećen ženama da čak otvara ženski nalog kako bi ispitao javno mnjenje o stupanju u odnose mladih devojaka. Strašno. Nađi ženu, čoveče. 

i da jeste tako to je sporedno, tema je sasvim na mjestu, moze otvoreno da se prica o njoj ko ima hrabrosti

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, ninaana рече

Ne mogu da verujem da je neko toliko opterećen ženama da čak otvara ženski nalog kako bi ispitao javno mnjenje o stupanju u odnose mladih devojaka. Strašno. Nađi ženu, čoveče. 

Би он, али тешко је наћи плаву десничарку која изгледа секси док динста лукац. :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Lady Godiva рече

Би он, али тешко је наћи плаву десничарку која изгледа секси док динста лукац. :smeh1:

Ne mislim na njega. 

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, kordun рече

i da jeste tako to je sporedno, tema je sasvim na mjestu, moze otvoreno da se prica o njoj ko ima hrabrosti

Da, velika hrabrost pričati o tuđim delima... 

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, kordun рече

ne nego o sebi i svom stavu, sta ti mislis, ja sam rekao sta ja mislim na ovu temu, eto ajde se ti izjasni

Ne želim da odgovaram trolovima. 

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...