Jump to content

Сумњам да моја ћерка има дечка


Препоручена порука

пре 10 минута, Precious рече

Да си прочитала Јеванђеље једном у животу

Ne gordi se.

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 37 минута, Precious рече

Синови Божији и кћери Божије не треба да лежу са кћерима и синовима људским. 

Ај немој да мрачиш девојку. Иди тролуј неког другог.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, Lady Godiva рече

Ај немој да мрачиш девојку. Иди тролуј неког другог.

 

:ani_biggrin:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@GeniusAtWork, знаш ли да кад год видим ник, само ми прође кроз главу онај голумов глас.. my precious. :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 20 часа, Lady Godiva рече

Не, мој одговор је да ако хоћеш да кажеш "женама је у просеку привлачно х% мушкараца" онда мораш да направиш неко истраживање, да узмеш репрезентативене узорке жена и мушкараца. Онда шта је то "привлачно", сексуално, интелектуално нешто десето... Овако је просто бесмислено. 

*Ни не треба да му верујеш на реч.. видиш да није ставио ни линк, муљатор. :D

Dobro ja te pitam sta ti mislis, koji je procenat?  

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 часа, Precious рече

Синови Божији и кћери Божије не треба да лежу са кћерима и синовима људским. 

cik pogodi kako si dosao na svet :D

(dobar trol, svidja mi se :) )

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Иван ♪♫ рече

cik pogodi kako si dosao na svet :D

Kakve to icma veze sa ovim sto je napisao, ljudi koji vjeruju u Boga treba da lijezu zajedno, a ne da se mijesaju sa ljudima ovozecmaljskic.... To u bibliji pise na vise mjesta...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Војвода7 рече

Kakve to icma veze sa ovim sto je napisao, ljudi koji vjeruju u Boga treba da lijezu zajedno, a ne da se mijesaju sa ljudima ovozecmaljskic.... To u bibliji pise na vise mjesta...

А тек како је добро Миробуљ објаснио мешање небеског српског народа с тамо неким обичним земаљским људовима.. Како је само надградио Стари Завет, боље од Јеванђеља.  :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 10.6.2018. at 13:15, Војвода7 рече

Kakve to icma veze sa ovim sto je napisao, ljudi koji vjeruju u Boga treba da lijezu zajedno, a ne da se mijesaju sa ljudima ovozecmaljskic.... To u bibliji pise na vise mjesta...

А осталима говорим ја, а не Господ: Ако неки брат има жену невјерујућу и она се приволи да живи с њим, нека је не оставља.

И ако нека жена има мужа невјерујућег и он се приволи да живи с њом, нека га не оставља.

И Кор., 7, 12-13 https://pouke.org/svetopismo/biblija.php?lang=sinod&book=46&chap=7

Је л' ти стварно мислиш да си посебан само зато што се изјашњаваш као хришћанин? Је л' рекао ап. Павле како иноверни испунише Бижију вољу. У ствари, с обзиром у какве си се ствари уплео, да ли си ти још увек хришћанин?

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 3 weeks later...
On 8.6.2018. at 23:41, Precious рече

Божанствена визија је созерцање, посматрање Бога у којем уживају анђели и спасене душе. 

Ок. Бога. Енергија или  суштине?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 9 months later...

Nemam ništa protiv srednjoškolskih veza, protiv osnovnoškolskih imam. 16 godina je sasvim dovoljno za normalnu vezu i želim Vama i Vašoj kćerki svu sreću. :)

Помаже Бог!
Сумњам да моја шеснаестогодишња ћерка има дечка. До сада смо имале отворен однос али од своје петнаесте године је постала повучена. Заиста је убаво девојче и излгеда старије но што јесте (љуби је мајка!).
Ја у њеним годинама нисам имала момка и прва веза ми је била на факултету, али морам признати да сам имала однос пре брака, али ми је тада дечко, а сада муж већ 20 година, био први момак и била сам сигуран да је онај прави.
Не знам како да поступим. Који је баш став о средњошколским везама?


Послато са HUAWEI Y625-U21 користећи Pouke.org мобилну апликацију

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...