Jump to content

ЕХФ дисквалификовала српске рукометашице због одлуке српске Владе да се не одигра меч са јуниоркама Косова

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 7 часа, Снежана рече

 Шта мислиш да је кошаркаше или ватерполисте брига против кога играју, и да су најбољи због тога што им је неко набио притисак некада...е сад играте против Хрвата или против Дрим тима морате да победите.

 а ми се показали као добри домаћини.

 

Naravno da im je vazno protiv koga igraju, cesto im je to dodatna motivacija. 

A bili smo onomad dobri domacini na jednoj fudbalskoj utakmici pa su ze gosti zezali sa dronom i zastavom, secas se?!  Tako da biti smeker prema primitivcima i nije resenje, jer ne kapiraju sta to znaci. 

 

Sve sto dise neka hvali Gospoda !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, Grizzly Adams рече

Да бре, немају ни полицију, ни судове, ни парламент, ни владу, ни премијера, ни прецедника... Нит играју на рукометном првенству...

Тотално непостојећа држава.

images?q=tbn:ANd9GcSnVDlPp70uBYdGsZa-oMO

Mogu oni i da dobiju stolicu u UN, kakav ces stav zauzeti prema njima je tvoja stvar. I nismo bas usamljeni u toj "fatamorgani" kako kazes, ima jos zemalja kojima se "prividja" da Kosovo kao drzava ne postoji.

Sve sto dise neka hvali Gospoda !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 часа, Таша рече

Sta zloupotrebljavaju?! To sto ne igraju sa reprezentacijom nepostojece drzave? Srbija koliko znam zvanicno jos nije priznala Kosovo, tako da je nelogicno igrati protiv ekipe iz dela sopstvene zemlje. Na poljancetu,  pa na sladoled i sokic ko sto rece Lidija, e to moze.

Значи, могу политичари на косовске изборе и у тзв косовску владу а не могу деца на терен? 

Изем ти аршин... 

 

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 часа, Grizzly Adams рече

Већа је наивност да је неко намештао жреб само да би за....вао Србе и Албанце...

Стварно људи свашта замишљају, али ОК. Полако ћемо да излечимо те фатаморгане.

Е ту већ грешиш. То је ЗАЈЕДНИЧКА политичка одлука (налогодавци и реализатори)  у правцу прављења КРИЗЕ да би се реализовала подела. ;)

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 часа, Grizzly Adams рече

А све и да јесте, ајде да претпоставимо да је неко намерно наместио.

Већи би фрајери испали да смо лепо пустили децу да одиграју утакмицу, били добри домаћини, све фино. И онда на крају рекли - захваљујемо се гостима, а државу Косово и даље не признајемо.

Али за то треба да будеш фаца, а не идиот ко ови на власти.

Деци поделити чепове за уши да их ставе за време интонирања њихове химне, а трибине да устану и певају БОЖЕ ПРАВДЕ. 

И ето непризнавања. 

Тако треба у Нс. 

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 часа, Лидија Миленковић рече

Већи би ми био пораз да је држава Србија прихватила да игра против државе Косово. 

Лидо, АВ их је кроз изборе и учешће у влади већ х пута признао много гласније него кроз утакмицу. 

Људи, ово је за ваше замајавање. И сад испада патриЈотизам што су ИЗДАЈНИЦИ изашли из приштинске владе...

Ал' је нама забавно... 

Одавно се знамо, знам да ми нећеш узети за зло... 

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, Војвода7 рече

Свака дјевојчица од 14 година би требала да одбије да игра против Косова, никакве гузонње нису потребне за то..

Сваки девојчица и дечак би требало да буду мотивисани да их надиграју на терену кад већ не умеју индиферентни политичари за столом. 

Чепове у уши и своја химна на уснама кад је њихова на реду. Тиме конкретно показујеш да их не признајеш. Ово су политичка с...а.

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да ли неко заиста мисли да би АВ имао дрскости и храбрости да одлучи да се не игра овакав меч?

Он или читава та пратећа булумента?

Они од којих нисмо видели никакву спољнополитичку чврстину већ 20 година сад наједном постају Супермени, Џедаји, Багинси спремни на ризик и жртву? :D

Савез то не може и не сме сам да одлучи јер га превазилази а међународна заједница још једном показује да и у спорту нема ни слова С кад смо ми у питању.

Као уосталом и са Русијом.

Ако си пао, немој да се каљаш; ако си се укаљао, немој да се ваљаш! —Св. Јустин Ћелијски
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 22 минута, gavrosaurus рече

Они од којих нисмо видели никакву спољнополитичку чврстину већ 20 година сад наједном постају Супермени, Џедаји, Багинси спремни на ризик и жртву? :D

Какву жртву је АВ претрпео, тиме што су рукометашице избачене са такмичења?

А шта се друго могао очекивати, од избацивања.

Нема то никакве везе са "спољнополитичком чврстином". АВ нас добро зеза и малтретира обичне грађане.

Србија (АВ) је гласала да "држава" КиМ буде члан Међународног Олимпијског Комитета. Одлука је донесена једногласно.

АВ је буквално натерао србе са КиМ да признају "државу" КиМ, тиме што их је малтретирао и терао да изађу на изборе "државе" КиМ. Људи су били изложени и физичком и вербалном малтеретирању од стране СНС првобораца по КиМ, како би изашли на косовске изборе. СНС одаје почаст палим ОВК борцима у скупштини КиМ. СНС је гласао за пензије борцима ОВК.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Јанко рече

Значи, могу политичари на косовске изборе и у тзв косовску владу а не могу деца на терен? 

Изем ти аршин... 

 

Odluka za ulazak u kosovsku vladu je odluka kosovskih srba a odluka "deca na teren" u Srbiji je odluka srpske vlade i saveza. I sta tu nije jasno?

Sve sto dise neka hvali Gospoda !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Јанко рече

Деци поделити чепове за уши да их ставе за време интонирања њихове химне, а трибине да устану и певају БОЖЕ ПРАВДЕ. 

И ето непризнавања. 

Тако треба у Нс. 

Ti bi radije metod otvorene manipulacije sa decom koristio. Cudni su ti arsini, nema sta. 

Sve sto dise neka hvali Gospoda !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Таша рече

Odluka za ulazak u kosovsku vladu je odluka kosovskih srba a odluka "deca na teren" u Srbiji je odluka srpske vlade i saveza. I sta tu nije jasno?

Која одлука косовских срба? Претпостављам да си неинформисана, иначе би ова изјава била невиђени безобразлук, према косовским србима. Они су "своје", тј. Вучићеве представнике изабрали уз ниску излазност, претње и бомбе.

http://www.dw.com/sr/kosovski-naprednjaci-pobedili-izdajnike/a-41071069

Kosovski naprednjaci pobedili „izdajnike“

Pretnje, bombe, strah, podele i sumnjiva lica… lokalni izbori u deset srpskih opština na Kosovu imali su dugu predigru kojom je dirigovao Beograd. Završili su se kako su jedino mogli – pobedom Vučićevih trabanata.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Таша рече

Odluka za ulazak u kosovsku vladu je odluka kosovskih srba a odluka "deca na teren" u Srbiji je odluka srpske vlade i saveza. I sta tu nije jasno?

Јал` се шалиш, јал` од збиље бијеш...

Одлука косквских Срба, док се АВ противио...Трт, да простиш...

  • Свиђа ми се 1
"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Таша рече

Ti bi radije metod otvorene manipulacije sa decom koristio. Cudni su ti arsini, nema sta. 

А ово је затворена манипуација, да им не даш да играју, а месецима се знало шта следи?

:navijanje::aplauz:

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...