Jump to content

Александар Ламброс: СПЦ није на висини историјског тренутка, и није довољно блиска својим верницима

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Одговори 142
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 53 минута, Жељко рече

свакако верници по свој прилици много боље упућени у своју веру од Срба. 

Pa tamo je sve jednostavno,Laha,pet puta molitva dnevno u pravcu Meke,Ramazan,Bajram a kod nas eklisiologija,hristologija,sotirologija,teologija ,eshatologija,pa tu raznorazni teologumeni....i sam Isus bi se zbunio.:D

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Lik je ateista i derpe i kritikuje SPC ? :D Nije kompetentan a ni vredan pomena. Cak i da je 100% u pravu, ne uvazavam I u potpunosti odbacujem njegovo misljenje. Danas svi imaju misljenje o svemu, koje bi u 99% slucajeva trebali da zadrze za sebe i nauce se POSTOVANJU. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Djapa рече

Cak i da je 100% u pravu, ne uvazavam I u potpunosti odbacujem njegovo misljenje

Interesantno

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Драшко рече

Interesantno

 Bitno je osim toga šta priča i ko priča da bi ta reč bila uzeta u obzir,pederski troler koji uživa u sprdanju sa verničkim strpljenjem svakako nije ta kategorija.To isto radi i đavo.

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, Кратос рече

 Bitno je osim toga šta priča i ko priča da bi ta reč bila uzeta u obzir,pederski troler koji uživa u sprdanju sa verničkim strpljenjem svakako nije ta kategorija.To isto radi i đavo.

Sad interpretiras Djapinu izjavu

Nisam stekao utisak da je Lamros troler

To da je gej znam iz prethodnih njegovih izjava

Ali iako je gej, nije Azdejkovic

Prosto mislim da možemo da malo rasudjujemo

Ko zna koliko ima gejeva čija smo mišljenja uvažili tokom života, obrazovanja, a nismo znali za njihovo seksualno ponašanje, tj nismo ni znali da su gej

Lamrosovo pisanje treba gledati bez te gej prizme, po mom mišljenju i onda se slazes, ne slazes, kritikujes...itd...

 

 

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Драшко рече

Nisam stekao utisak da je Lamros troler

Nije stvar utiska ....

Мене је мало прошло то са нервирањем верника. Од како сам написао „Бог се никад не смеје“ и од како сам с терена атеизма склизнуо на политички терен. Посебно ме нервирање СПЦ минуло, кад видиш какви су католици и муслимани у непосредном окружењу стварно те прође жеља.

 

I onda se vidi nastavak teksta gde se baš vidi da ga minula želja....;)

 

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Кратос рече

Nije stvar utiska ....

Мене је мало прошло то са нервирањем верника. Од како сам написао „Бог се никад не смеје“ и од како сам с терена атеизма склизнуо на политички терен. Посебно ме нервирање СПЦ минуло, кад видиш какви су католици и муслимани у непосредном окружењу стварно те прође жеља.

 

I onda se vidi nastavak teksta gde se baš vidi da ga minula želja....;)

 

Pa....minuli rad ;)

Batalio čoek nerviranije sad malo pod Żeljkovim uticajem udario nov pravac

Eto vidiš da administracija radi posao :)

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Драшко рече

Lamrosovo pisanje treba gledati bez te gej prizme, po mom mišljenju i onda se slazes, ne slazes, kritikujes...itd...

Волимо да лупамо етикете, то је. 

Не брините се, дакле, за сутра; јер сутра бринуће се за се. Доста је сваком дану зла свога.

(Мт.6, 34)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, БанеЛ рече

Волимо да лупамо етикете, то је. 

Prva asocijacija stara reklama za Podravku i one etikete za tegle

"Gej džem" :))

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Драшко рече

Prva asocijacija stara reklama za Podravku i one etikete za tegle

"Gej džem" :))

А кад би почели и да печатирамо? :D

Не брините се, дакле, за сутра; јер сутра бринуће се за се. Доста је сваком дану зла свога.

(Мт.6, 34)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Драшко рече

Pa....minuli rad ;)

Batalio čoek nerviranije sad malo pod Żeljkovim uticajem udario nov pravac

Eto vidiš da administracija radi posao :)

Isti pravac udario samo ga malo eufemizovao sad kao kritikuje estetiku hramova,brine se za manjak humanizma i to sve iz toplog aristokratskog buljaškog kreveta....ma daaaj bre....celofan je lepši gomno je isto....

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Кратос рече

i to sve iz toplog aristokratskog buljaškog kreveta

:))

Bez obzira na ne slaganje, moram priznati imaš literarni dar

Piši brate!

Daj neku smederevsku triologiju

Sviracu ti na promociji

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 20 минута, Драшко рече

Interesantno

Covek nagadja a i corava koka ubode po neko zrno. Po meni nije u pravu ali cak i da jeste odbacujem i ne uzimam u razmatranje njegovo misljenje zbog nekompetentnosti. Sta nije jasno. 

пре 12 минута, Драшко рече

Lamrosovo pisanje treba gledati bez te gej prizme

A kroz koju prizmu da gledamo ? :)  Monah nije, nije svestenik, nije vernik, nije zavrsio bogosloviju . Sta je on, ko je on da kritikuje SPC, zasto je njegovo misljenje bitno i kome je bitno.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Djapa рече

Covek nagadja a i corava koka ubode po neko zrno. Po meni nije u pravu ali cak i da jeste odbacujem i ne uzimam u razmatranje njegovo misljenje zbog nekompetentnosti. Sta nije jasno. 

A kroz koju prizmu da gledamo ? :)  Monah nije, nije svestenik, nije vernik, nije zavrsio bogosloviju . Sta je on, ko je on da kritikuje SPC, zasto je njegovo misljenje bitno i kome je bitno.

Ovako ja to gledam

Temu je postavio Željko

Željku verujem bar 85-90%onoga što kaže

Željko je za mene izuzetno kompetentan po pitanju Crkve, SPC, srpskog pitanja...da ne dužim

Na kraju, upoznaj "neprijatelja" (ako tako gledaš Lambrosa)

Za pokojnog oca Tarasjeva sam čuo da je čitao dela Marksa...zašto...baš zato...da upozna šta o Crkvi pišu njeni neprijatelji

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...