Jump to content

Kao neka tema u kojoj može svašta da se piše


Avocado

Препоручена порука

Управо сада, Paradoksologija рече

Ја на подфорумима "очување традиционалних патријархалних вредности" и "хеклање, кукичање, ситан вез"

Usvojeno odmah... samo ne znam da li mi je pametno da zadržim postojeće članove administracije... pa da me ruše iznutra, ogovaraju iza leđa i šuruju sa neprijateljem...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Avocado рече

Usvojeno odmah... samo ne znam da li mi je pametno da zadržim postojeće članove administracije... pa da me ruše iznutra, ogovaraju iza leđa i šuruju sa neprijateljem...

 

FB_IMG_1499544663086.jpg.97b5c2aceb939b35d22bf29902cfc0f3.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, Avocado рече

Usvojeno odmah... samo ne znam da li mi je pametno da zadržim postojeće članove administracije... pa da me ruše iznutra, ogovaraju iza leđa i šuruju sa neprijateljem...

Како си ме провалио? Мислила сам да се убацим и као админ пдф "шминка, ципелице и асесоари" и "клуб трезвењака" па да кренем да роварим... Viva la revolucion!

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Paradoksologija рече

Како си ме провалио? Мислила сам да се убацим и као админ пдф "шминка, ципелице и асесоари" и "клуб трезвењака" па да кренем да роварим... Viva la revolucion!

Pa naravno da ću da te provalim kad smo mi ateisti najpametniji i svako od nas je car za sve nauke!

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 минута, Paradoksologija рече

Како си ме провалио? Мислила сам да се убацим и као админ пдф "шминка, ципелице и асесоари" и "клуб трезвењака" па да кренем да роварим... Viva la revolucion!

 

пре 15 минута, Avocado рече

Pa naravno da ću da te provalim kad smo mi ateisti najpametniji i svako od nas je car za sve nauke!

Ali nemoj da brineš... sad kad si se učlanila u ovaj klub i ti ćeš to da postaneš... samo da ti stigne raskrštenica koju smo ti poslali na kućnu adresu i čim je dobiješ i potpišeš, odmah postaješ najpametnija i carica za sve nauke... za tebe sam ubacio i poseban ateistički bonus - legenda u prepoznavanju logičkih zabluda i matiranju protivnika istim... 

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Овај клуб је некад био супер, а сад је постао досадан. Сећам се каква је екипа била кад се клуб тек отворио и какво је зезање добро било, а сад само глупости неке. И није ни чудо што све мање људи посећује овај клуб, и волео бих да се једном коначно угаси кад сте тотално одступили од првобитне замисли са којом смо отворили овај клуб.

Ужас.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, RYLAH рече

Овај клуб је некад био супер, а сад је постао досадан. Сећам се каква је екипа била кад се клуб тек отворио и какво је зезање добро било, а сад само глупости неке. И није ни чудо што све мање људи посећује овај клуб, и волео бих да се једном коначно угаси кад сте тотално одступили од првобитне замисли са којом смо отворили овај клуб.

Ужас.

Tebi se baš ide u gulag?

  • Волим 1

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, RYLAH рече

Овај клуб је некад био супер, а сад је постао досадан. Сећам се каква је екипа била кад се клуб тек отворио и какво је зезање добро било, а сад само глупости неке. И није ни чудо што све мање људи посећује овај клуб, и волео бих да се једном коначно угаси кад сте тотално одступили од првобитне замисли са којом смо отворили овај клуб.

Ужас.

U potpisu:

Protojerej Rilan Rilovanović

I da razjasniš da to nije zbog njih što tamo pišu, jer su nebitni, nego nekih drugih koji mogu to da pročitaju i da misle da je to sve zaista tako.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 минута, Avocado рече

 

Ali nemoj da brineš... sad kad si se učlanila u ovaj klub i ti ćeš to da postaneš... samo da ti stigne raskrštenica koju smo ti poslali na kućnu adresu i čim je dobiješ i potpišeš, odmah postaješ najpametnija i carica za sve nauke... za tebe sam ubacio i poseban ateistički bonus - legenda u prepoznavanju logičkih zabluda i matiranju protivnika istim... 

 

Samo jedan čovek može to da uradi!

We don't dare say his name...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Аурор рече

Samo jedan čovek može to da uradi!

We don't dare say his name...

Ma čini ti se...

Za samo 999,99 EUR ubacujemo u paket i Ekspert za tumačenje i raskrinkavanje Svetog Pisma i Kurana.

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Avocado рече

Imao sam jedan još bolji klub ali mi ga izbrisali dušmani bez obrazloženja i obaveštenja... dole Administracija! Viva la revolucion!

Nego, sad kad si se učlanila u klub i postala ateista, kako se osećaš? Jel da da je bolje? :D

A, to li je, ceras se sa vlastodrznim aparatom... :)

Ma, svi su/ste isti... :dry:

:D

Edit: kako da izreklamiram svoju klubsku temu, ovako kao ti? Da se vidi na pocetnoj?

Измењено од Џуманџи
  • Волим 1

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 минута, Џуманџи рече

A, to li je, ceras se sa vlastodrznim aparatom... :)

Ma, svi su/ste isti... :dry:

:D

Edit: kako da izreklamiram svoju klubsku temu, ovako kao ti? Da se vidi na pocetnoj?

Moraš da imaš podršku laminata.

Ili npr. da tamo u "Kako, bre" klikneš na "otvori temu" i otvoriš temu i počneš nešto da piskaraš...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...