Jump to content

Kao neka tema u kojoj može svašta da se piše


Avocado

Препоручена порука

Управо сада, Аурор рече

Da mi je nisu ukrali u 26ici, i dalje bih nosio tu Nokiju N95...

Tuga brt :(

Garant neke izbeglice iz Sirije... kad ne paziš na orkove!

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Аурор рече

Inače, imam mnogo dobrog druga koji isto mnogo voli ovo. Radio diplomski u gimnaziji na ovu temu :)

Kaže da je Tigar imao Carl Zeiss optiku i da je odnos gubitaka u proseku bio 1:11.

Možda i jeste bio takav odnos ako gledaš samo borbe tenk na tenk i zanemariš gubitke od avijacije, protivtenkovskih topova, ostavljanja tenka u blatu jer se pokvario i ne možeš da ga izvučeš i slično...

Problem je (i zato je neadekvatno poređenje heavy i medium tenka) što je otprilike toliko više koštao kad sabereš sve troškove i probleme proizvodnje i Rusi su komotno mogli da pošalju 10 T34-ki na jednog Tigra, da puste da ovaj izroka 7-8 komada dok mu prilaze ali da mu poslednji od njih dođu iza leđa i unište ga...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 минута, RYLAH рече

Мој **** може да ***** све ваше *****.

А и ******* шије *******, шта год ви ******* да *******. ******* од *******!

EDIT: Pripazi na rečnik i ne vređaj sagovornike! Ne može u ovom klubu tako da se ponaša! Nemoj da ponovo opominjem i da moram da zaključavam temu!

 

:tongue:12:smeha:12:smeha::)):)))

Хахахахахаахахха! :)):)):)):)) 

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Avocado рече

Problem je (i zato je neadekvatno poređenje heavy i medium tenka) što je otprilike toliko više koštao kad sabereš sve troškove i probleme proizvodnje i Rusi su komotno mogli da pošalju 10 T34-ki na jednog Tigra, da puste da ovaj izroka 7-8 komada dok mu prilaze ali da mu poslednji od njih dođu iza leđa i unište ga...

Morao bi više od 10, npr. 20... Bez preterivanja.

Ali je tako otprilike bilo. Tigrova je proizvedeno 1400, ovih 58000.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sad kad sam osetio vlas' moram još jače da poradim na rušenju administracije... samo nemam kadar da zamenim sve pozicije... mislim, o.Goran će definitivno da bude moderator na podforumu "Nauka", cloudking na podforumu "Duhovni život naše Svete Crkve" ali nemam za ostale pozicije... jel ima dobrovoljaca ili predloga?

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Avocado рече

Sad kad sam osetio vlas' moram još jače da poradim na rušenju administracije... samo nemam kadar da zamenim sve pozicije... mislim, o.Goran će definitivno da bude moderator na podforumu "Nauka", cloudking na podforumu "Duhovni život naše Svete Crkve" ali nemam za ostale pozicije... jel ima dobrovoljaca?

Mogu li ja da budem moderator podforuma za tenkove? 

(Otvoriće ga Revolucionarno veće foruma kad uklonimo ovu korumpiranu upravu)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Avocado рече

Sad kad sam osetio vlas' moram još jače da poradim na rušenju administracije... samo nemam kadar da zamenim sve pozicije... mislim, o.Goran će definitivno da bude moderator na podforumu "Nauka", cloudking na podforumu "Duhovni život naše Svete Crkve" ali nemam za ostale pozicije... jel ima dobrovoljaca?

Ја могу да помогнем у транзицији власти. Да будем теби оно што је СПС био ДОС-у.

#битна_је_власт

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Аурор рече

Mogu li ja da budem moderator podforuma za tenkove? 

(Otvoriće ga Revolucionarno veće foruma kad uklonimo ovu korumpiranu upravu)

Ti si mi više za "Dijalog sa braćom muslimanima"

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Аурор рече

Ili nešto oko životinja, also not bad...

Jel si ti to počeo da igraš World of Tanks?

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 20 минута, Avocado рече

Sad kad sam osetio vlas' moram još jače da poradim na rušenju administracije... samo nemam kadar da zamenim sve pozicije... mislim, o.Goran će definitivno da bude moderator na podforumu "Nauka", cloudking na podforumu "Duhovni život naše Svete Crkve" ali nemam za ostale pozicije... jel ima dobrovoljaca ili predloga?

Ја на подфорумима "очување традиционалних патријархалних вредности" и "хеклање, кукичање, ситан вез"

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...